Gothic II NK - Legenda: Początek 28782 79

O temacie

Autor Varcuz

Zaczęty 18.10.2015 roku

Wyświetleń 28782

Odpowiedzi 79

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Jeśli go dobrze zredukuje i podzieli
:lol2:

A coś ci nie pasuje? to, że ty baranie nie potrafisz nawet edytować 3ds świata i go połączyć, to wyobraź sobie, że są osoby, które z tym nie mają mniejszego problemu.
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Jeśli go dobrze zredukuje i podzieli
:lol2:

A coś ci nie pasuje? to, że ty baranie nie potrafisz nawet edytować 3ds świata i go połączyć, to wyobraź sobie, że są osoby, które z tym nie mają mniejszego problemu.
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Spoiler

I sie nie dziw że tyle to zajmuje skoro najebałeś na drzewach miliony poly i mają setki textur z alphą.

edit

A coś ci nie pasuje? to, że ty baranie nie potrafisz nawet edytować 3ds świata i go połączyć, to wyobraź sobie, że są osoby, które z tym nie mają mniejszego problemu.
Pochwal sie mistrzuniu jak ty byś to zrobił. Chętnie poczytam twój wykład na temat redukcji trisów w meshach światów.  :lol2:
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Nie dziwię się, że tyle zajmuje. Już na początku mniej więcej wiedziałem ile to będzie zajmowało, lecz z directem 11 chodziło to dużo lepiej, niestety mapa się deformuje po uruchomieniu z dx 11. A bez niego cię jest o 10 fps na moim komputerze.
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Zamień je na Gothicowe drzewa. Myślę ze fabula, questy są ważniejsze od fajnych drzew.
 


Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć to dodałem ss z nowego świata ( świat ten jest aktualnie w trakcie produkcji, więc może on ulec niewielkiej zmianie, na świecie niema także żadnego NPC i vobów).Dodałem jeszcze nowy opis.
 

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder
Nowy świat, prezentuje się owiele lepszy niż poprzedni :)
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Nowy świat, prezentuje się owiele lepszy niż poprzedni :)

Dzięki  :D
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Dodałem pare nowych screenów z obozu myśliwych.
 

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder
Widzę, że robisz coś w stylu "Insygnia", mod wyglądał jak na Gothic 1, ale był do Gothic 2 :D
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Powiem szczerze, że gothic 1 jest moją ulubioną częścią, było to według mnie najlepsza część pod względem fabuły jak i niesamowitego klimatowi, więc postanowiłem zrobić świat w stylu gothic 1 :)
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Propsuje za nowy model świata ale minus ci sie należy za te tekstury z g1 i DX11. Odradzam tych obu rzeczy, skoro robisz moda do g2 to nie używaj  tekstur z g1 bo kiepsko sie to prezentuje, już był taki mod Insygnia i on imo wypadł lipnie. Bo o ile teren wygląda fajnie to w mieście te tekstury psują nawet najlepszy model.
Przedstaw jakiś filmik z tego zena :D
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Powiem szczerze, że gothic 1 jest moją ulubioną częścią, było to według mnie najlepsza część pod względem fabuły jak i niesamowitego klimatowi, więc postanowiłem zrobić świat w stylu gothic 1 :)

Dobrze kombinujesz jednak nie do końca tak jak trzeba. Wzorując się na G1 niekoniecznie musisz używać TYCH SAMYCH tekstur, które w większości są okropne, a korzystać z takich, które będą stylistycznie do nich podobne (ciemne, szare etc). Props za postępy.

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Propsuje za nowy model świata ale minus ci sie należy za te tekstury z g1 i DX11. Odradzam tych obu rzeczy, skoro robisz moda do g2 to nie używaj  tekstur z g1 bo kiepsko sie to prezentuje, już był taki mod Insygnia i on imo wypadł lipnie. Bo o ile teren wygląda fajnie to w mieście te tekstury psują nawet najlepszy model.
Przedstaw jakiś filmik z tego zena :D

Chętnie bym wzucił jakiś filmik, ale z moim łączem internetowym rok bym wzucał 5 minutowy filmik :D. Co do tekstur jak "zdobedę" jakieś posujące to zmienienie ich to kilka minut jeśli chodzi o sam teren, bo z budynkami będzie troche dłuzej  :D
 

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder
Propsuje za nowy model świata ale minus ci sie należy za te tekstury z g1 i DX11. Odradzam tych obu rzeczy, skoro robisz moda do g2 to nie używaj  tekstur z g1 bo kiepsko sie to prezentuje, już był taki mod Insygnia i on imo wypadł lipnie. Bo o ile teren wygląda fajnie to w mieście te tekstury psują nawet najlepszy model.
Przedstaw jakiś filmik z tego zena :D

Chętnie bym wzucił jakiś filmik, ale z moim łączem internetowym rok bym wzucał 5 minutowy filmik :D. Co do tekstur jak "zdobedę" jakieś posujące to zmienienie ich to kilka minut jeśli chodzi o sam teren, bo z budynkami będzie troche dłuzej  :D
Ja bym ci nagrał :P, ale bez dx11 :V
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Szczwany lis z Ciebie co? Nie oddam swojego skarbu xD

Post połączony: 2015-11-30, 15:36
Dodałem kilka nowych screenów.

Można je także zobaczyć tutaj.
Spoiler









 

gothic1210
  • Gość
Chłopie było brać udział w Dniu Screena! :D 
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Chłopie było brać udział w Dniu Screena! :D

 :D :D
 

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder
Popieram Outlandera :D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry