[G½] Gothic DirectX 11 #2 352465 722

O temacie

Autor Splash

Zaczęty 20.09.2015 roku

Wyświetleń 352465

Odpowiedzi 722

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Wyłączyłeś teselację?
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

smox

smox

Użytkownicy
posty162
Propsy149
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
@quentin123, Twój PC jest lepszy niż mój, więc nie on jest przyczyną. Myślę, że gryzie się  L'haiver z Returningiem.
Zapewniam Cię, że [G½] Gothic DirectX 11 #2 jest grywalny. Grałem z nim już w 3 mody - L'Hiver 0.9.6 PL, Złote Wrota i teraz Wojna z Orkami. Nigdy nie miałem żadnego problemu, a mody działały nawet szybciej. O poprawie grafiki nie wspomnę.

Screeny z Wojny z Orkami:
http://imgur.com/a/5mHTr
http://imgur.com/a/52kwG
http://imgur.com/a/Lje6h
 

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Proboje jeszcze raz wszystko od nowa.
Returninga nie mam i nie mialem od dwoch dni bo go wywaliłem.
Instaluje na czysta wersje gry

Post połączony: 2017-01-16, 17:42
"nie jest grywalny" po prostu woła o pomstę do nieba. Tyle osób gra bezproblemowo w tego moda i oczywiście Tobie nie działa, wiec jest "niegrywalny"? Serio? Bo jak dla mnie, to po prostu robisz coś źle.

To wytlumacz co jak jestes taki madry
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Kolega @Splash Ci już napisał z czym możesz mieć problem. Również @smox potwierdził moje słowa, także sugeruję Ci się wstrzymać z dalszą dyskusją.

PS: Do prowadzenia normalnej dyskusji na wstępie trzeba być zaznajomionym z takimi rzeczami jak polskie znaki oraz znaki interpunkcyjne.
PS2: Łap warna za spam.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Mateusz2241

Mateusz2241

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzień Dobry(Dobry Wieczór)

Mam problem, gdy uruchamiam Gothic 1 lub Gothic 2 Nk pojawia mi się biały ekran, słyszę normalnie dźwięki/muzykę z menu, ale nic poza tym, jakieś pomysły/sugestie?
Oczywiście w obu przypadkach dzieje się tak po zainstalowaniu "Gothic DirectX 11".
 

Sereith123

Sereith123

Użytkownicy
posty25
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Podczas uruchomienia Gothica I, wraz z DX11 wywala  Acces Violitation, dodam iż bez DX11 gra działa prawidłowo.
 

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy
U mnie problem leży chyba w modzie l'haiver v.9.6
Po graniu jakies 10 minut wywala blad "OutOfMemory" gram z dx11 v.17.4
Wydaje mi się, że jest to wina l'haivera, ponieważ potem doinstalowalem Returninga i z tym dx11 działał płynnie i nie wywalał.
Narazie odpuszczam tego moda l'haiver+dx11 sobie.
Chyba ze podejme próbę ze starszym l'haiverem i wgram sobie wersje 9.3 i do tego wtedy tego dx11.
 

Sereith123

Sereith123

Użytkownicy
posty25
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
U mnie problem leży chyba w modzie l'haiver v.9.6
Po graniu jakies 10 minut wywala blad "OutOfMemory" gram z dx11 v.17.4
Wydaje mi się, że jest to wina l'haivera, ponieważ potem doinstalowalem Returninga i z tym dx11 działał płynnie i nie wywalał.
Narazie odpuszczam tego moda l'haiver+dx11 sobie.
Chyba ze podejme próbę ze starszym l'haiverem i wgram sobie wersje 9.3 i do tego wtedy tego dx11.

Returning lubi sobie OutOfMemorować jeżeli masz 4bg ramu, więc raczej nie jest to wina l'hivera :D

@Edit
Sry nie doczytałem że dopiero potem doinstalowałeś Returninga :D
 

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam taki mały problem, niby błahy i w sumie mało ważny, ale jakoś mi się to nie podoba.

Otóż zainstalowanie DX11 do Nocy Kruka powoduje u mnie zniknięcie miniaturek w menu zapisu/wczytania gry. Po prawej stronie zawsze był taki "screenshot" z aktualnej pozycji w jakiej się znajdujemy (oj wiecie o co chodzi) a teraz po zainstalowaniu DX11 i L'hivera nie ma tych miniaturek -> zamiast nich jest tam czarne tło.

Sprawdziłem już i na samym L'hiverze te miniaturki są. Czarne tło pojawia się dopiero jak zainstaluje DX11.

Da się to jakoś naprawić? Niby to nic, bo nie ma z tym żadnych spadków fpsów, ani problemów z wczytywaniem/zapisywaniem, ale jakoś to tak brzydko wygląda ;/
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Miniaturki będą działały jak będzie zrobiony save na DX11, czemu tak siędzieje nie wiem :C
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
Wie ktoś co zrobić, aby mi co kilka wczytywań na grę nie wypierdalał ten błąd ?
C++ wszystkie mam, System packa mam Fixa 2.6 mam

 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Jeśli czasem zamiast tego błędu masz też z out of memory to wgraj 4gb patch http://www.ntcore.com/4gb_patch.php Jakiś memory leak chyba ma gothic/dx11

Odkąd wgrałem 4gb patch to mogę wczytywać po 20 razy i cały dzień nawet nie wywala g2, za to g1 to chuj co chwila się krzaczy, zawiesza itp itd
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jurigag
A jak to cudo zainstalować? Do jakiego pliku mam to wrzucić? na 3 godziny gry wywaliło mi Out of Memory już 3 razy, nie chce tak grać bo to komfortu gry nie ma.
 

Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
Rozkminia ktoś dlaczego niektóre postacie/potwory mam niewidzialne ? -.^

 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3

Mortiss

Mortiss

Użytkownicy
posty1
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Znalazłem temat przypadkiem i udało mi się ogarnąć to do Gothica 1. Myślę że to idealna okazja żeby sobie przejść G1 i 2 w odświeżonej wersji bo nigdy w takiego goticzka nie grałem :P Zawsze to nowe doznania. Ale czekam jeszcze aż mi się Mroczne Tajemnice pobiorą bo chciałem se doinstalować, myślicie że ten mod DX11 będzie ładnie działał z MT ?
 

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty396
Propsy150
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Znalazłem temat przypadkiem i udało mi się ogarnąć to do Gothica 1. Myślę że to idealna okazja żeby sobie przejść G1 i 2 w odświeżonej wersji bo nigdy w takiego goticzka nie grałem :P Zawsze to nowe doznania. Ale czekam jeszcze aż mi się Mroczne Tajemnice pobiorą bo chciałem se doinstalować, myślicie że ten mod DX11 będzie ładnie działał z MT ?
Będzie działał,jest nawet typ na YT co nagrywał całą serie z MT+DX11. O ile pamietam nazywal sie radex
 

Urudin

Urudin

Użytkownicy
posty15
Propsy1
  • Użytkownicy
Używam L'Hiver texturepack + Dx 11 (wersja x17_1) + Mod przeznaczenie i mam dziwne "migania" tekstur, rozwalanie postaci (od czasu do czasu bezimienny przypomina hybrydę pełzacza i człowieka - ma 4 nogi O_o) oraz inne dziwne przeskoki (powiększona czcionka w dzienniku).
Czy można to jakoś naprawić? O ile granie "ujdzie" tak szlag mnie trafia przy przeładowywaniach.
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
@Jurigag
A jak to cudo zainstalować? Do jakiego pliku mam to wrzucić? na 3 godziny gry wywaliło mi Out of Memory już 3 razy, nie chce tak grać bo to komfortu gry nie ma.

http://www.ntcore.com/4gb_patch.php

Wybrać gothic2.exe i tyle, tylko irytujące powiadomienie będzie przy odpalaniu gry ale po prostu ignorować o i tyle. Dzięki temu proces gry może alokować do 4gb pamięci o ile masz 64 bitowy system.

Post połączony: 2017-01-24, 00:54
Używam L'Hiver texturepack + Dx 11 (wersja x17_1) + Mod przeznaczenie i mam dziwne "migania" tekstur, rozwalanie postaci (od czasu do czasu bezimienny przypomina hybrydę pełzacza i człowieka - ma 4 nogi O_o) oraz inne dziwne przeskoki (powiększona czcionka w dzienniku).
Czy można to jakoś naprawić? O ile granie "ujdzie" tak szlag mnie trafia przy przeładowywaniach.

Wgraj najnowszą wersję dx11 i potem sprawdź.
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Wasili

Wasili

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem po zmianie rozdzielczości na 640x480 nie moge ustawić inne.Ktoś wie jak to naprawić?
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer

Siemekk
Złote Wrota

[G½] Gothic DirectX 11 #2
#459 2017-02-08, 20:51(Ostatnia zmiana: 2017-02-08, 21:14)
Macie jakiś alternatywny link do normalmap? Litości ;-; pobierają mi się z prędkością 20 KB/s...
Edit:: Dobra znalazłem alternatywę.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry