MGS V: The Phantom Pain 10150 43

O temacie

Autor R4zor

Zaczęty 18.06.2015 roku

Wyświetleń 10150

Odpowiedzi 43

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

R4zor

MGS V: The Phantom Pain
2015-06-18, 15:42(Ostatnia zmiana: 2015-06-18, 15:58)
Coś cicho na forum o nowym  MGS-ie. (Przypominam, premiera: 1 wrzesień (konsole) oraz 14/15 - już niepamiętam dokładnie - PC)

Nowy materiał (z E3):

TRENOWANIE WILCZYCH SZCZĘNIĄT

https://www.youtube.com/watch?v=B0W3xRgr70E


Oczywiście I naszym futrzakiem będzie Diamond Dog ;)

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To już trzeci temat dla tej gry :v
 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

R4zor

MGS V: The Phantom Pain
#2 2015-06-18, 16:00(Ostatnia zmiana: 2015-06-18, 21:58)
Wiesz, jak w każdym (chodzi o MGS V oczywiście) temacie nikt już nic nie zamieszcza/ nie pisze/ nie wyżala się i co jeszcze tam sobie zamarzy; wolę po prostu mieć pewność, że ktoś to info przeczyta/ obejrzy/ skomentuje.

Post połączony: 2015-06-18, 21:58
Nowy gameplay:
https://www.youtube.com/watch?v=1uE1MJSZO6c

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Konami prosi o wsparcie pecetowców. Programiści chcą wiedzieć, jakie funkcje i elementy są porządane w wersji pecetowej tej gry. Cenne uwagi zgłaszajcie na forum przy platfowmie Steam: http://steamcommunity.com/app/287700/discussions/0/530645446312560975/

Przypominam, że premiera MGS 5 na blaszakach odbędzie się 15 września.

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Limitka PS4:
https://www.youtube.com/watch?v=w_OmIeaKDTg

Cudo!

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
https://www.youtube.com/watch?v=Ur6vhxVg6gE

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Twórcy Metal Gear Online do tej pory nie zdradzali wiele szczegółów, ale dziś dostaliśmy porcję nowych informacji:

> Kustomizacja postaci: wybrane "łaszki" nie wpływają na statystyki graczy (warto jednak dobierać je będzie dla kamuflażu na danej mapie). Nie będziemy ograniczani z góry ustalonymi zestawami;
> Nie będzie co-opa w otwartym świecie ;
> przedmioty odblokowywane w singlu nie będą dostępne w multi (i vice versa). Niektóre przedmioty będą przypisane danej klasie postaci. 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Konami wrzuciło do sieci film, w którym to Kojima wspomina te 28 lat owocnej pracy nad serią oraz dzieli się z widzem filozofią tworzenia.
https://www.youtube.com/watch?v=P8RCD2KAbX4

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Zacząłem grać w Metala. Bardzo fajna gierka. Polecam.

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cytuj
Zacząłem grać w Metala. Bardzo fajna gierka. Polecam.
No wiadomo :D. Jak dla mnie to kandydat na grę roku.

Post połączony: 2015-09-02, 18:32
Cytuj
http://www.spidersweb.pl/2015/08/metal-gear-solid-v-steam.html
Słyszałem o tym przykrym incydencie :/

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Cytuj
Zacząłem grać w Metala. Bardzo fajna gierka. Polecam.
No wiadomo :D. Jak dla mnie to kandydat na grę roku.
Jak dla mnie kandydat na największe przereklamowne gówno roku.
Dobrze, że wyjebali tego pajaca Kojime bo aż rzygać mi się chce jak ciągle widzę jakieś newsy o nim na różnych stronach. Niech spierdala z tą swoją śmieszną gierką, większych bzdur niż ten MGS chyba nie widziałem. To moja osobista ocena także nie spinać dup, może ktoś lubi takie fantazyjne gówna, roboty i chuj wie co tam jeszcze ale ja akurat nie nawidzę takiego syfu.

A co do ceny na pc - coś ich pojebało żeby 200zł płacić za to. Co do edycji pudełkowej to bez komentarza, żeby nie było normalnej płytki instalacyjnej tylko jakiś zjebany instalator Steama...
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Cytuj
Zacząłem grać w Metala. Bardzo fajna gierka. Polecam.
No wiadomo :D. Jak dla mnie to kandydat na grę roku.
Jak dla mnie kandydat na największe przereklamowne gówno roku.
Dobrze, że wyjebali tego pajaca Kojime bo aż rzygać mi się chce jak ciągle widzę jakieś newsy o nim na różnych stronach. Niech spierdala z tą swoją śmieszną gierką, większych bzdur niż ten MGS chyba nie widziałem. To moja osobista ocena także nie spinać dup, może ktoś lubi takie fantazyjne gówna, roboty i chuj wie co tam jeszcze ale ja akurat nie nawidzę takiego syfu.

A co do ceny na pc - coś ich pojebało żeby 200zł płacić za to. Co do edycji pudełkowej to bez komentarza, żeby nie było normalnej płytki instalacyjnej tylko jakiś zjebany instalator Steama...

Pokaż mi inne gry tego typu. Przereklamowane? Przereklamowane to są zombie. Fantazyjne gówna? A Wiedźmin to nie Fantasy? Twoja opinia jest bzdurna, więc się nie liczy. Nie sprecyzowałeś nawet z jakiego powodu jest gównem. Także idź pucuj berło gdzie indziej.

Tak wiem, że skradanki są dla Ciebie zbyt trudne.

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cytuj
@Halk_Hogan_PL
Jak dla mnie kandydat na największe przereklamowne gówno roku.
Dobrze, że wyjebali tego pajaca Kojime bo aż rzygać mi się chce jak ciągle
widzę jakieś newsy o nim na różnych stronach. Niech spierdala z tą swoją
 śmieszną gierką, większych bzdur niż ten MGS chyba nie widziałem. To
moja osobista ocena także nie spinać dup, może ktoś lubi takie
fantazyjne gówna, roboty i chuj wie co tam jeszcze ale ja akurat nie
nawidzę takiego syfu.
    Szanuję twoją wypowiedź (każdy w czym innym gustuje), ale mam zasadniczo tylko 1 pyt: Grałeś chociaż w tą grę lub przynajmniej spróbowałeś? Jeśli nie, to nie widzę na czym opierasz swoje oskarżenia.

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Cytuj
Zacząłem grać w Metala. Bardzo fajna gierka. Polecam.
No wiadomo :D. Jak dla mnie to kandydat na grę roku.
Jak dla mnie kandydat na największe przereklamowne gówno roku.
Dobrze, że wyjebali tego pajaca Kojime bo aż rzygać mi się chce jak ciągle widzę jakieś newsy o nim na różnych stronach. Niech spierdala z tą swoją śmieszną gierką, większych bzdur niż ten MGS chyba nie widziałem. To moja osobista ocena także nie spinać dup, może ktoś lubi takie fantazyjne gówna, roboty i chuj wie co tam jeszcze ale ja akurat nie nawidzę takiego syfu.

A co do ceny na pc - coś ich pojebało żeby 200zł płacić za to. Co do edycji pudełkowej to bez komentarza, żeby nie było normalnej płytki instalacyjnej tylko jakiś zjebany instalator Steama...

Pokaż mi inne gry tego typu. Przereklamowane? Przereklamowane to są zombie. Fantazyjne gówna? A Wiedźmin to nie Fantasy? Twoja opinia jest bzdurna, więc się nie liczy. Nie sprecyzowałeś nawet z jakiego powodu jest gównem. Także idź pucuj berło gdzie indziej.

Tak wiem, że skradanki są dla Ciebie zbyt trudne.
Fantazyjne miałem na myśli kurwa jakieś zjebane roboty, idiotyczne chodzenie w jakimś kartonie, jakaś mechaniczna ręke - co to kurwa jest? Ten Kojima naprawdę jest ostro popierdolony żeby taki syf wprowadzać.
Z tego co czytałem to "Gra wygląda fotorealistycznie", "Grafika jest naprawdę niesamowita" a po screenach i gameplayach okazuje się że gra wygląda dosłownie biednie jak na 2015 rok (większość modeli i tekstur wygląda po prostu słabo), to już crysis z 2007 miał lepszą grafikę i fizykę. Silnik gry to totalne gówno, nie wnoszący nic nowego.

To widzę, że gówno wiesz bo lubię skradanki ale bardziej realistyczne i ciekawsze niż takie japońskie syfy, gdzie napierdalają w ciebie 10 kul z kałacha a ty sobie stoisz i nic albo jakieś kurwa wallhacki gdzie widzisz przez ściany. Co to jest za trudność ja się pytam? Bardziej casualowej skradanki chyba nie ma, o ile to można nazwać skradanką bo tak jak pisałem możesz wyskoczyć jak Rambo i wszystkich zajebać, otrzymując przy tym 100 strzałów na klatę i chuj wie co jeszcze.

A najbardziej mnie wkurwia właśnie ten cały szum obok tego japońskiego kutasa, wszędzie go pełno
https://www.youtube.com/watch?v=FQeIuupa73E

 :facepalm: Czyli z tego wynika że to on stworzył prawie całą grę? Hehe zabawne
Spoiler
To zostawię bez komentarza bo trzeba być jebniętym fanbojem żeby takie coś pisać i zaśmiecać recenzje. Przypominam że gdyby nie Konami to ten cwaniaczek gówno by osiągał i kible czyścił także pisanie takiego czegoś to debilizm.

Cytuj
@Halk_Hogan_PL
Jak dla mnie kandydat na największe przereklamowne gówno roku.
Dobrze, że wyjebali tego pajaca Kojime bo aż rzygać mi się chce jak ciągle
widzę jakieś newsy o nim na różnych stronach. Niech spierdala z tą swoją
 śmieszną gierką, większych bzdur niż ten MGS chyba nie widziałem. To
moja osobista ocena także nie spinać dup, może ktoś lubi takie
fantazyjne gówna, roboty i chuj wie co tam jeszcze ale ja akurat nie
nawidzę takiego syfu.
    Szanuję twoją wypowiedź (każdy w czym innym gustuje), ale mam zasadniczo tylko 1 pyt: Grałeś chociaż w tą grę lub przynajmniej spróbowałeś? Jeśli nie, to nie widzę na czym opierasz swoje oskarżenia.
Tak, grałem w "demo" Ground Zeroes i oglądałem dużo gameplayow z tego nowego i moje wnioski są wyżej.
 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cytuj
Z tego co czytałem to "Gra wygląda fotorealistycznie", "Grafika jest naprawdę niesamowita" a po screenach i gameplayach okazuje się że gra
wygląda dosłownie biednie jak na 2015 rok (większość modeli i tekstur
wygląda po prostu słabo), to już crysis z 2007 miał lepszą grafikę i
fizykę.
Po prostu reklama :). (Hmm... czyżby Konami zaczęło postępować jak Ubi? Konasoft???)


Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
@Halk_Hogan_PL

O ile kiedyś cię broniłem przed bodajże @Simenem to teraz jednak przeginasz pałę. Ogarnij się bo zachowujesz się jak typowy polski dzieciaczek któremu kazali iść do szkoły. Na prawdę musisz używać w swych tekstach samych bluźnierstw i obrażać innych. Rozumiem może ci się nie podobać, ale oszczędź sobie trochę.

A od Koijmy to ty się stary odchędoż. Gościu spędził przy tej serii całe swoje życie tworząc grę legendarną w kontekście gier skradankowych i jest jednym ze zdecydowanie najlepszych ludzi w tej branży. Osiągnął za pewne więcej niż ty osiągniesz przez całe swoje życie więc z łaski swojej nie obrażaj tego człowieka który powinien być szanowany przez każdego fana gier komputerowych.

Masz problem odnośnie robotów itp? Emmm, wiesz noooo to jest dosyć popularna rzecz w tego typu grach ;)


@Fabiosek, dla niego skradanką jest Assasin's III więc wiesz......
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
@Halk_Hogan_PL

O ile kiedyś cię broniłem przed bodajże @Simenem to teraz jednak przeginasz pałę. Ogarnij się bo zachowujesz się jak typowy polski dzieciaczek któremu kazali iść do szkoły. Na prawdę musisz używać w swych tekstach samych bluźnierstw i obrażać innych. Rozumiem może ci się nie podobać, ale oszczędź sobie trochę.

A od Koijmy to ty się stary odchędoż. Gościu spędził przy tej serii całe swoje życie tworząc grę legendarną w kontekście gier skradankowych i jest jednym ze zdecydowanie najlepszych ludzi w tej branży. Osiągnął za pewne więcej niż ty osiągniesz przez całe swoje życie więc z łaski swojej nie obrażaj tego człowieka który powinien być szanowany przez każdego fana gier komputerowych.

Masz problem odnośnie robotów itp? Emmm, wiesz noooo to jest dosyć popularna rzecz w tego typu grach ;)


@Fabiosek, dla niego skradanką jest Assasin's III więc wiesz......
Masz rację, trochę przesadziłem jednak co do Kojimy zdania nie zmienię - czemu niby go wyjebali z Konami? Ano temu że za duży cwaniaczek był, mam nadzieję że nigdy już nie będzie pracował nad żadną grą.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Nie zmienia faktu, że stworzył serię legendarną i olbrzymią. 
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Zastanawia mnie jedno, niby taki hit a nie ma nawet polskich napisów? Jakaś kpina chyba, wszystkie inne kraje mają swoje języki (rosyjski, brazylijski, hiszpański, włoski, niemiecki itp..) a polskiego nie ma? Coś tu jest chyba nie tak bo praktycznie każda nowa gra ma przynajmniej polskie napisy.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry