Far Cry 4 vs Far Cry 3 na XBOX360 984 2

O temacie

Autor Kuba

Zaczęty 31.03.2015 roku

Wyświetleń 984

Odpowiedzi 2

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Moje pytanie jest proste, która z tych gier na podaną konsolę jest lepsza? Z tego co czytałem i słyszałem gry są prawie takie same. To mi brzmi trochę jak Assasin Black Falg i Rouge. Grafikę już porównywałem i przy obu przypadkach mnie osobiście bardzo się podoba a przy IV wręcz zachwyca. Szkoda tylko, że na XBOX360 zazwyczaj gry są bardzo okrojone bo konsola sprzedaje się chyba najgorzej. Tak więc która z was gra na Xboxa jest lepsza? Która ma lepszą fabułę? Klimat? Mechanikę? Która daje nam więcej możliwości? Czekam na wasze opinie :)
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Mówią ze FC3 ma lepsza fabułe w sumie według mnie FC4 na tym polu jakoś nie odstaje za to na pewno Mechanika jest na + w FC4 bo ogólnie to to samo co w FC3 tylko jest tego więcej i jest to bardziej rozwinięte :P

Klimat to już kwestia własna co lubisz.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
F4 to to samo co F3, z dodatkowymi "bajerami". Masz tu tak jak w każdym nowym asasynie, wiele rzeczy takich samych jak na przykład wieżę. Co do klimatu zależy, co kto lubi. Czy tropiki, czy bardziej zimowe tereny. W każdym razie jeśli chodzi o głównych antagonistów (jeśli to by zainteresowało) to Pagan umywa się przy Vassie. Vass to psychol z krwi i kości, Pagan co prawda też, ale jako, że pukał matkę głównego bohatera daję też taryfę ulgową (przykład z zakończeniem i tak dalej). F4 grałem na Xboxa 360, pożyczałem od kolegi i gra może być, ale przechodząc na 100% po prostu nudzi, tak jak w AC. Po prostu aktywności poboczne to porażka.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry