G1 Золотой мод + Народ Миненталя / Ludzie z Górniczej Doliny PL 83536 273

O temacie

Autor Abaddon

Zaczęty 15.03.2015 roku

Wyświetleń 83536

Odpowiedzi 273

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
No ten, co miał być połączony z ludźmi z górniczej doliny. Chyba coś pomyliłem, ale chodzi mi o tego.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
No the Old Story, czy jakoś tak. W poprzednich postach było coś mowa.
 

Iskiel

Iskiel

Użytkownicy
Miłość, mądrość, odwaga.
posty102
Propsy23
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Miłość, mądrość, odwaga.
Puki co, wychodzi wersja GM+LzGD Cerberbossa, czy jak tam ten jego nick się pisze. Miks z tOS wyjdzie nieco później, a poza nim dojdzie jeszcze więcej zawartości od Cerbera. Podobno znacznie później, na ten rok się lepiej nie nastawiać. A poza tym ze stajni Bractwa wyjdzie jeszcze coś podobnego, ale moim zdaniem, w założeniach, jeszcze lepszego, niż miks tych tu wymienionych modów - Golden Master. To chyba będzie mod najbliższy założeniom Piranii na temat 1go Gothica.
 
W imieniu całego forum the Modders pragnę wznieść toast za Bractwo Spolszczenia, za ich dobrą robotę i duży wkład w naszą małą społeczność fanów Gothica. Bez nich wiele modów nie zostałoby nam nigdy zaprezentowanych w naszym ojczystym języku. Dziękujemy.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
No the Old Story, czy jakoś tak. W poprzednich postach było coś mowa.
A co ten Old story, dodaje/zmienia?
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Dowiedzieliśmy się właśnie, że za jakiś miesiąc, dwa, ukaże się nowa wersja LzGD. Zostanie naniesiony nowy content oraz mnóstwo poprawek. Dodatkowo - choć to jest akurat niepotwierdzone info - mod ten ma być połączony z tym: http://rpgrussia.com/index.php?topic=7086.0
Będą tarcze, hełmy i cała masa innych rzeczy. Myślę, że to będzie odpowiedni moment, żeby się za tę modyfikację wreszcie zabrać do końca.
Tutaj było o tym wspomniane
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Na wersji, na jakiej gram, nie ma zawartego The Old Story.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Iskiel

Iskiel

Użytkownicy
Miłość, mądrość, odwaga.
posty102
Propsy23
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Miłość, mądrość, odwaga.
Cesarz, mój post na tej stronie, nieco wyżej, wszystko wyjaśnia. Nie ma w tym temacie nic więcej, a orientuję się, bo na tego moda czekam już dość długo. I też czekam na miks LzGD + tOS. Nie tylko tobie się pali, żeby zagrać, wież mi.
 
W imieniu całego forum the Modders pragnę wznieść toast za Bractwo Spolszczenia, za ich dobrą robotę i duży wkład w naszą małą społeczność fanów Gothica. Bez nich wiele modów nie zostałoby nam nigdy zaprezentowanych w naszym ojczystym języku. Dziękujemy.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Puki co, wychodzi wersja GM+LzGD Cerberbossa, czy jak tam ten jego nick się pisze. Miks z tOS wyjdzie nieco później, a poza nim dojdzie jeszcze więcej zawartości od Cerbera. Podobno znacznie później, na ten rok się lepiej nie nastawiać. A poza tym ze stajni Bractwa wyjdzie jeszcze coś podobnego, ale moim zdaniem, w założeniach, jeszcze lepszego, niż miks tych tu wymienionych modów - Golden Master. To chyba będzie mod najbliższy założeniom Piranii na temat 1go Gothica.
Tyle że golden master póki co jest niestety niegrywalny a szkoda bo dodaje na obecną chwilę jakieś 40 nowych misji z czego 10 pewnie z golden moda
 

Iskiel

Iskiel

Użytkownicy
Miłość, mądrość, odwaga.
posty102
Propsy23
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Miłość, mądrość, odwaga.
Wiem to, ale w Golden Masterze nie tylko zadania grają istotną rolę, a coś jeszcze poza nimi. Chodzi o to, że mod przywraca dużo elementów, które miały być w grze, a których nie ma, choć są w tych pierwszych trailerach. Mowa tu o arenie chociażby, Bractwo potwierdziło, że będzie, do tego inne rzeczy, wydaje mi się po jednym video, że zobaczymy u Xardasa wizytę najemników, którzy marnie skończą, ale pewien nie jestem. Do tego jakieś większe wydarzenia w SO, pewnie z powodu kopalni, zobaczymy. A czy dodaje zadania z Golden Moda, to nie wiem, to pewne?
 
W imieniu całego forum the Modders pragnę wznieść toast za Bractwo Spolszczenia, za ich dobrą robotę i duży wkład w naszą małą społeczność fanów Gothica. Bez nich wiele modów nie zostałoby nam nigdy zaprezentowanych w naszym ojczystym języku. Dziękujemy.

CzłowiekOgień

CzłowiekOgień

Użytkownicy
posty27
Propsy1
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
w golden master ma być opcja przejscia gry po stronie starego obozu. tj atak na wolna kopalnie a potem dzialanie z wola gomeza i kruka
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Wiem to, ale w Golden Masterze nie tylko zadania grają istotną rolę, a coś jeszcze poza nimi. Chodzi o to, że mod przywraca dużo elementów, które miały być w grze, a których nie ma, choć są w tych pierwszych trailerach. Mowa tu o arenie chociażby, Bractwo potwierdziło, że będzie, do tego inne rzeczy, wydaje mi się po jednym video, że zobaczymy u Xardasa wizytę najemników, którzy marnie skończą, ale pewien nie jestem. Do tego jakieś większe wydarzenia w SO, pewnie z powodu kopalni, zobaczymy. A czy dodaje zadania z Golden Moda, to nie wiem, to pewne?
Dodaje zadania te zadania bo jest to "przybudówka" do golden moda podobnie jak ludzie z górniczej doliny
ale racja golden master dodaje trochę inne rzeczy np podziemne miasto orków,zmienia tekstury,dodaje różne pierdoły usunięte z gothica np goblin robiący salto
 

Iskiel

Iskiel

Użytkownicy
Miłość, mądrość, odwaga.
posty102
Propsy23
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Miłość, mądrość, odwaga.
Rosjanie to chyba naprawdę lubią tego swojego Złotego Moda. W sumie to dobry kawał kodu, także fajnie.
W sumie to było się domyśleć, że to będzie "nadbudówka", zmian sporo będzie, w sumie czekam na te oba mody (łączne z tym) jak na nic innego.
I fajnie będzie kończyć grę po stronie SO wreszcie. Będziem Magnacić do oporu :F

Ale puki co, LzGD na horyzoncie na kursie kolizyjnym, i to całkiem blisko, także szykuj ta już propsy dla Bractwa za kolejnego moda do G1!!!

Złoty czas dla Kolonii trwa i trwa!!! Urra :P
 
W imieniu całego forum the Modders pragnę wznieść toast za Bractwo Spolszczenia, za ich dobrą robotę i duży wkład w naszą małą społeczność fanów Gothica. Bez nich wiele modów nie zostałoby nam nigdy zaprezentowanych w naszym ojczystym języku. Dziękujemy.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry