Gothic - Zapomniane Miasto 39221 100

O temacie

Autor redfessor

Zaczęty 29.12.2014 roku

Wyświetleń 39221

Odpowiedzi 100

Lukizzz

Lukizzz

Użytkownicy
posty573
Propsy140
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Fajnie sie prezentuje - czekam na premierę :)
 

redfessor

redfessor

Użytkownicy
posty129
Propsy82
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Mam dla was kolejne, nowe zrzuty! I dalej potrzebuje osób do pomocy!


Spoiler








 

DonLoren

DonLoren

Użytkownicy
posty23
Propsy16
ProfesjaKompozytor
  • Użytkownicy
Na 1 screenie textury budynku w ogóle do siebie nie pasują, podłoga jak w slumsach Khorinis, ściany jak w górnym mieście, a te kamienie to całkiem beznadziejne :lol2:. Cała reszta okej.
 
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że się mylili."

Lukizzz

Lukizzz

Użytkownicy
posty573
Propsy140
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Na 1 screenie textury budynku w ogóle do siebie nie pasują, podłoga jak w slumsach Khorinis, ściany jak w górnym mieście, a te kamienie to całkiem beznadziejne :lol2:. Cała reszta okej.

To raczej ściany z karczmy z no, a nie z domów khorinis.
 

redfessor

redfessor

Użytkownicy
posty129
Propsy82
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Powiedz mi... gdzie tam nie ma tekstur? ja widzę okna i wejście na górę.. + te twoje kamienie... tam jest kominek.. :ayfkm:
 

DonLoren

DonLoren

Użytkownicy
posty23
Propsy16
ProfesjaKompozytor
  • Użytkownicy
Powiedz mi... gdzie tam nie ma tekstur? ja widzę okna i wejście na górę.. + te twoje kamienie... tam jest kominek.. :ayfkm:
A kto powiedział, że nie ma tekstur? XD Napisałem tylko, że nie pasują do siebie te tekstury wg. mnie i na twoim miejscu spróbowałbym je zmienić ;d
 
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że się mylili."

redfessor

redfessor

Użytkownicy
posty129
Propsy82
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
a, dobra, mój błąd :lol2: zdarza się. No to są oryginalne tego budynku.
 

DonLoren

DonLoren

Użytkownicy
posty23
Propsy16
ProfesjaKompozytor
  • Użytkownicy
Oryginalne nie znaczy dobre :d Jest dość duża rozbieżność między "jakością" tekstury podłogi, a tekstury ścian. Ja bym starał trzymać się jednej kolorystyki, tzn. jak mam takie byle jakie deski na podłodze to ściany też by były w ten deseń :D a te kamienie to mi w ogóle do gothica nie pasują :)
 
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że się mylili."

redfessor

redfessor

Użytkownicy
posty129
Propsy82
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
coś się pomyśli. Na razie muszę ogarnąć kilka innych rzeczy.
 

Mayonezorro

Mayonezorro

Użytkownicy
Niewiedza jest błogosławieństwem.
posty85
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Niewiedza jest błogosławieństwem.
Rękawy w tej szacie obywatela na dwóch pierwszych screenach, są brzydkie i wyróżniają się swoją 'paintowością' - przynajmniej takie wrażenie odniosłem. Poza tym jest nawet fajnie.
 

redfessor

redfessor

Użytkownicy
posty129
Propsy82
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
W szacie obywatela nie ma rękawic :)
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Niezbyt to ciekawe, liczyłem na jakieś nowe zbroje a nie z WoGa, no nic, mam nadzieję, że za parę miesiecy się dysk nie spali, polecam już skopiować to co jest.
 

redfessor

redfessor

Użytkownicy
posty129
Propsy82
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
hahha, nie jesteś pierwszą osobą, co mi to pisze, tzn. o tym dysku i spokojnie, mam zrobione kopie. Wiem o czym myślisz Ty lub inni "Spoko, wygląda fajnie. Ale pewnie i tak sie podda jak reszta" . Wiem, że inni robili mody, WIELU było takich i .. nic nie wyszło. A ja będę robił powoli, " małymi krokami do celu" . I najlepiej kogoś krytykować.. [nie mam tutaj na myśli Ciebie, ale ogólnie] samemu się nic nie potrafi, ale innych to sie czepiać. Nie myli się ten, co nic nie robi. I owszem, pancerze są z WOG'a, pisałem wiele razy, że szukam kogoś do pomocy, grafika 2D i skryptera, i nikt sie nie zgłosił, a sam też wszystkiego nie potrafię i robię to tak, jak potrafię najlepiej.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Niezbyt to ciekawe, liczyłem na jakieś nowe zbroje a nie z WoGa, no nic, mam nadzieję, że za parę miesiecy się dysk nie spali, polecam już skopiować to co jest.

Ty byś kurwa w każdym modzie tylko chciał jakieś nowe zbroje, tak wiemy, bo te twoje z woga są już u Ciebie na serwerze dawno, w sensie... przereklamowane. A tekst ze spalonym dyskiem są słabe.

Co do samego moda: Screenshoty są okej, widać, że coś jest zrobione. Co do pierwsze screena zmieniłbym po prostu podłogę. W Gothiczku była oryginalna podłoga, taka która nadałaby się do tego (patrząc na ściany). To chyba tyle, życzę powodzenia.

redfessor

redfessor

Użytkownicy
posty129
Propsy82
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
@Fabiosek Każdemu nie dogodzisz, ten kto się zajmuje modowaniem wie ile czasami kosztuje najdrobniejsza rzecz.. sam wiem jak dodawałem NPC.. i miałem czerwone twarze zamiast tekstur.. raz spędziłem pół dnia bo nie chciało działać.
 

Mayonezorro

Mayonezorro

Użytkownicy
Niewiedza jest błogosławieństwem.
posty85
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Niewiedza jest błogosławieństwem.
W szacie obywatela nie ma rękawic :)

Rękawy, nie rękawice.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Niezbyt to ciekawe, liczyłem na jakieś nowe zbroje a nie z WoGa, no nic, mam nadzieję, że za parę miesiecy się dysk nie spali, polecam już skopiować to co jest.

Na pewno lepsze zbroje z woga, niż wyciągane z gier.
 

redfessor

redfessor

Użytkownicy
posty129
Propsy82
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
W szacie obywatela nie ma rękawic :)

Rękawy, nie rękawice.

Aha, no dobra  :P właśnie może niekoniecznie, jakbyś nie zauważył to zdjęcia są nasycone, żeby ładniej wyglądało, może dlatego Ci sie tak wydaje.
 

Mayonezorro

Mayonezorro

Użytkownicy
Niewiedza jest błogosławieństwem.
posty85
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Niewiedza jest błogosławieństwem.
W szacie obywatela nie ma rękawic :)

Rękawy, nie rękawice.

Aha, no dobra  :P właśnie może niekoniecznie, jakbyś nie zauważył to zdjęcia są nasycone, żeby ładniej wyglądało, może dlatego Ci sie tak wydaje.

Skoro tak mówisz, to spoczko :>
 

redfessor

redfessor

Użytkownicy
posty129
Propsy82
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
W grze to wygląda całkiem inaczej, np. zrób screena z gry a graj w nią... (jeśli chodzi o Gothic 1, nie wiem jak z innymi), będzie wielka różnica.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry