Czas Zapłaty - premiera! 281460 561

O temacie

Autor Adanos

Zaczęty 11.11.2013 roku

Wyświetleń 281460

Odpowiedzi 561

dzagalol

dzagalol

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przepraszam ja nie w temacie, jest już może dubbing do tego moda?
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Jeszcze nie. Są osoby, które pracują nad dubbingiem, ale jeszcze go nie skończyli :D
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

ElitarnyDuch

ElitarnyDuch

Użytkownicy
posty64
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
A mi ktoś może pomóc? W gdzie zastępuje Toma na warcie, po zabiciu strażnika widzę taki film-ruch kamery i wtedy mam crash'a
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Niestety to nie jest bug moda, bo ja tak jak i wielu innych z takim problemem się nie spotkaliśmy. Takie rzeczy zdarzają się zazwyczaj na nowszych systemach od Windowsa XP. Niestety, ale Gothic nie jest przystosowany do tych nowszych systemów i różnie strzela fochy.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

ElitarnyDuch

ElitarnyDuch

Użytkownicy
posty64
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Niestety to nie jest bug moda, bo ja tak jak i wielu innych z takim problemem się nie spotkaliśmy. Takie rzeczy zdarzają się zazwyczaj na nowszych systemach od Windowsa XP. Niestety, ale Gothic nie jest przystosowany do tych nowszych systemów i różnie strzela fochy.

No po paru fochach się uspokoił i dał mi pograć następne parę godzin, ale teraz jak wchodzę do głębi to "Gothic przestał działać" Jak uruchomię ze zgodnością z Win XP to podziała?
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Może. Jeśli to nie zadziała, spróbuj zainstalować GMDK.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

ElitarnyDuch

ElitarnyDuch

Użytkownicy
posty64
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Może. Jeśli to nie zadziała, spróbuj zainstalować GMDK.
Dzięki działa.

Ps: Wie ktoś jak nauczyć się duali? I kiedy będę mógł się ich nauczyć? słyszałem że trzeba mieć po 60% w Broni jednoręcznej i dwuręcznej (Poziomy Mistrzowskie) żeby się ich nauczyć, to prawda?

Ps.2:Kiedy ukończyłem zadanie z przyzwaniem demona kampania zatrzymała się w miejscu. Cavalorn, Quentin i Raftford nie mają dla mnie żadnych zadań. Może muszę zrobić jakiś z obecnych Q? To lista moich obecnych Q
Suwenir, Więź, Wypas Kretoszczurów, Hrabia, Sekret Piwosza, Bezimienny, Makabryczne trofeum. Czy któreś z nich stoi na przeszkodzie kontynuacji gry?
 

Akhyar

Akhyar

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jak dograć dubbing do tego moda? 
+ mam problem z konsolą, nie chce się uruchomić. :)
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Do tej modyfikacji dubbingu jeszcze nie ma.
 

Pablo1999

Pablo1999

Użytkownicy
posty96
Propsy9
  • Użytkownicy
Był jakiś patch od wydania 1.0?? Bo nie wiem czy ściągać
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Nie. Orka nie ma, Shergar pracuje, Adanos robi co może, bo też nie ma dużo czasu. Ja staram się testować jak najdokładniej. Nie wiem czy ktoś poza mną testuje. Radex też coś tam testuje, ale czy reszta testuje to nie wiem. Pochwalić się mogę, że crashe, które pojawiały się od tak sobie, zostały zażegnane. W wersji 1.2 (niedostępnej dla wszystkich), mod nie scrashował mi się ani razu nawet na full detalach. Tak więc, jeśli w wersji w finalnej wersji, będą crashe, wina będzie po stronie komputera, a nie moda.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

MaGoth

MaGoth

Użytkownicy
WoG.ru Admin
posty129
Propsy205
  • Użytkownicy
  • WoG.ru Admin
Adanos,
Hi, :)

Questions:
Are you using browser extensions, Lego, Ikarus?
In the finished mod file a lot of mistakes, planning to fix it?


MfG MaGoth,
 
|: WOG.de :|: WOG.en :|: WOG.ru :|: WOG.ro :|||: MAGIC-Team :|



|: WOR.de :|: WOR.en :|: WOR.ru :|: WOR.ro :|||: Piranha-Bytes :|

Дитетка ночи... погибель миров... светильник Теней... сокроет света покров... (Песнь MaGoth'a)

-=GOTHIC UND DIE FREUNDSCHAFT FÜR ALLE ZEITEN!=-

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Yes, we use Ikarus for Gothic 1.
In the finished mod are bugs, crushes and we work to fix it.

MaGoth

MaGoth

Użytkownicy
WoG.ru Admin
posty129
Propsy205
  • Użytkownicy
  • WoG.ru Admin
Adanos,
When you release the next version of the patch or mod, then send me to a tasting beforehand, I will check it for errors. ;)


MfG MaGoth,
 
|: WOG.de :|: WOG.en :|: WOG.ru :|: WOG.ro :|||: MAGIC-Team :|



|: WOR.de :|: WOR.en :|: WOR.ru :|: WOR.ro :|||: Piranha-Bytes :|

Дитетка ночи... погибель миров... светильник Теней... сокроет света покров... (Песнь MaGoth'a)

-=GOTHIC UND DIE FREUNDSCHAFT FÜR ALLE ZEITEN!=-


Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Ostatnio zrobiłem czystkę wśród testerów. Planuję w październiku lub w listopadzie wypuścić wersję wewnętrzną 1.3 do testowania.

Tak więc będziemy potrzebować testerów za jakiś czas. Osoby, które będą chciały testować, niech podejdą do tego poważnie. Nie chcę osób, które będą tylko grały i nie będą raportować o przebiegu testów i wyłapywać błędów. Jeśli ktoś ma zamiar tylko grać lub pograć 5 minut, lepiej niech się nie zgłasza.

Sporo jeszcze błędów zostało, niektórych nie wiem jak rozwiązać w rozsądny sposób (cofanie wielu zmian nie jest czymś oczekiwanym). Jeśli ktoś chciałby się zmierzyć z różnymi błędami i lubi szukać rozwiązań, czytać cudzy kod i próbować go zrozumieć, to zapraszam do współpracy. :D Obecnie jest 64 zgłoszeń: https://github.com/orcwarrior/Czas_Zaplaty/issues Tak więc jeśli jest ktoś, kto stwierdzi, że mógłby pomóc w rozwiązaniu kilku błędów, to na pewno przyspieszy prace nad nową wersję i zakończenie tego syfu raz na zawsze. :D

Przydałaby się jeszcze osoba od balansu, ktoś kto po prostu ustawi współczynniki potworom, broniom, rozmieści przedmioty do zdobycia w grze. Osoba ta nie musi być skrypterem, wystarczy że będzie miała głowę na karku. :D

To chyba najważniejsze co chciałem przekazać. Jeśli są osoby, które by chciały jeszcze jakoś pomóc, to zapraszam również do kontaktu. Aha, chodzi mi głównie o poprawę czegoś, a nie dodawanie czegoś nowego, bo wtedy to nigdy nie zostanie skończone. :D W grę wchodzą tylko poprawki.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Przydałaby się jeszcze osoba od balansu, ktoś kto po prostu ustawi współczynniki potworom, broniom, rozmieści przedmioty do zdobycia w grze. Osoba ta nie musi być skrypterem, wystarczy że będzie miała głowę na karku. :D
Tizgar? Are you there?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Przydałaby się jeszcze osoba od balansu, ktoś kto po prostu ustawi współczynniki potworom, broniom, rozmieści przedmioty do zdobycia w grze. Osoba ta nie musi być skrypterem, wystarczy że będzie miała głowę na karku. :D
Tizgar? Are you there?

Tizgar? Lepiej nie...

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Propsujecie Adaonosa za wykonaną robotę, ale to nie wystarczy, mimo że Adanos nigdy nimi nie pogardzi :D Żeby nie leciały hejty, bo mod ma bugi, premiera się ociaga itp. potrzebni są testerzy. Im więcej nas będzie tym lepiej. Przyda się każdy, kto zna się na Gothicu. A jeszcze bardziej, ci którzy nagrali się w Czas Zapłaty. Nie bójcie się crashy. Crashe, kóre pojawiały się od tak sobie zostały zażegnane (miejmy nadzieję, że na zawsze...). Różnica między Czasem Zapłaty 1.0 a 1.2 jest spora. Nie bójcie się, nikt z nas nie gryzie :ok:
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Już deklarowałem się u Adanosa. W CZ miałem okazję pograć, ale dość krótko w pierwszą, finalną wersję. Mimo to modyfikacja nawet mi się spodobała, były ciekawe i przemyślane dialogi. Także jak będzie wersja do testowania to czekam :D.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry