[G2NK] Dolina 18680 35

O temacie

Autor Warka

Zaczęty 21.04.2013 roku

Wyświetleń 18680

Odpowiedzi 35

Warka

Warka

Użytkownicy
COM BEK !!!
posty476
Propsy209
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • COM BEK !!!

Warka

[G2NK] Dolina
2013-04-21, 23:56(Ostatnia zmiana: 2018-07-22, 23:11)


LINK

http://www.sendspace.com/file/j1uilt

Jest to pierwsza wersja moda, mogąca posiadać jeszcze błędy. W tym temacie możecie dyskutować na temat moda czy samej rozgrywki.

FABUŁA

Może nie jest za ciekawa, ale po krótce ją przybliże. Akcja dzieje się w dolinie, w której niema większych zabudowań czy osad ludzkich. Są to raczej małe obozy
myśliwych, żyjących z polowania i zbieractwa. Nasz bohater pojawia się w jednym z takich obozów, gdzie dowiaduje się o kradzieży bardzo cennych przedmiotów z
rąk myśliwych. Zobowiązuje się je odnaleść i odzyskać. Nie będe przybliżał co musi zrobić by tego dokonać, jeśli chcecie się przekonać, zapraszam do pobrania :)

MOD OFERUJE

Nowy bohater i fabuła
Całkowicie nowy, zróżnicowany świat
Nowe tekstury
6 nowych NPC
Dubbing
Ponad godzina dobrej zabawy

O MODZIE

Postanowiłem stworzyć krótkiego, ale za to dość konkretnego. Ma on wiele błędów, jak brzydkie przejścia między terenem a górami, w niektórych miejscach tekstury
dróg i schodów. Wadą jest również brak muzyki w zenie, ponieważ dubbing jest dość cichy i muzyka by go zagłuszała. Ale nie ma błędów uniemożliwiających gre. W grafice 2D pomagał mi Rysa, a w dubbingowali tacy użytkownicy theModders jak
Dreamerion, Garret, Rysa, Kyniu i Maciejk.

Możecie też obejrzyć którki filmik prezentujący modyfikację.

https://www.youtube.com/watch?v=sNuUTh42Zew


I na koniec parę screenów.

Spoiler























 

turbocheat

turbocheat

Użytkownicy
posty243
Propsy31
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

turbocheat

Dolina (G2NK)
#1 2013-04-22, 08:16(Ostatnia zmiana: 2013-04-22, 08:20)
W moda mi się naprawdę fajnie grało , ten nowy świat jest fajny , misje są wprawdzie banalne ale jak na takiego malego moda trzymają poziom no i dub moim zdaniem całkiem dobrze  wyszedł . Ogólnie żadnych większych błędów nie zauważyłem , moda oceniam 7/10.

Spoiler
Tylko zakończenie takie nijakie , mógłbyś dodać napisy końcowe chociażby w postaci napisów końcowych w okienku dialogowym NPC. Ale to już tylko szczegół !!
 
✯✯✯"Specjalizuje się w zadawaniu ciosów w plecy."✯✯✯

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Jeśli chcesz, mogę Ci te wszystkie kwestie wyrównać do jednego poziomu i podgłośnić.
 

Garret

Garret

Użytkownicy
posty143
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Garret

Dolina (G2NK)
#3 2013-04-22, 14:57(Ostatnia zmiana: 2020-03-27, 22:07)
Przydało by sie
 

Warka

Warka

Użytkownicy
COM BEK !!!
posty476
Propsy209
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • COM BEK !!!
Tylko zakończenie takie nijakie , mógłbyś dodać napisy końcowe chociażby w postaci napisów końcowych w okienku dialogowym NPC. Ale to już tylko szczegół !!

końcówka jest inna, ale niewiadomo czemu odrazu konczy sie dialog. napewno bedzie to poprawione.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Fabio
The Modders

Dolina (G2NK)
#5 2013-04-22, 15:20(Ostatnia zmiana: 2013-04-22, 15:21)
Mod może być jak na krótki tylko dziwne zakończenie :P

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Ukończyłem tego moda w jakieś półtorej godziny. Według mnie:
+Dubbing
+Pomimo swojej prostoty to dość wciągający
+Nowy świat

-Niewykorzystany potencjał świata
-Fabuła.. w sumie to jej niema

Beznadziejny mod to to nie jest, ale do ideału to mu wiele brakuje. Grając w tego moda, doszedłem do jednego wniosku, dubbing jest jego najmocniejszą stroną, szczególnie głos bohatera/Williama oraz Rayan. Teoretycznie brak muzyki w tle powinien być wadą, ale jakoś tego nie odczułem, więc to pomijam. Fabuła skupia się na jednym zadaniu - Znajdź i Przynieś, twórca czy tam twórcy moda mogli się bardziej wysilić, mogliście też np. jakoś bardziej świat rozbudować, dodać parę jaskiń, jakiś dupereli i tyle. Zapewne było wiele pomysłów, ale wyszło jak wyszło, ważne że nie najgorzej. Ja tego moda ocenia na 6,5
 

Warka

Warka

Użytkownicy
COM BEK !!!
posty476
Propsy209
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • COM BEK !!!
fakt nie umiałem wymyśleć nic wciągającego :/ w zamyśle mod miał być jeszcze krótszy. Ale jak na pierwszą ukończoną produkcje to chyba nie najgorzej. a i mam pytanie do tych co przeszli udało wam się to bez kodów? jak oceniacie trudność moda?
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
...a i mam pytanie do tych co przeszli udało wam się to bez kodów? jak oceniacie trudność moda?
Łatwy.
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Na samym początku gry, nasza postać jest dość słaba, to oczywiste że raczej sobie nie poradzimy z wilkami czy nawet ścierwojadami, dlatego pierwszą dróżkę która prowadzi od jednego do drugiego obozu myśliwych ''wyczyściłem'' dzięki pomocy Williama albo Rayana i jego towarzysza. No tak czy inaczej nasza postać bardzo szybko nabiera doświadczenia, a co za tym idzie w dalszym etapie gry cieniostwory jako najsilniejsze stworzenia w grze nie stanowiły problemu. A co do kodów to nawet o nich nie myślałem, zresztą nigdy nie używam.
 

Kyniu

Kyniu

Użytkownicy
posty112
Propsy8
  • Użytkownicy
Na samym początku gry, nasza postać jest dość słaba, to oczywiste że raczej sobie nie poradzimy z wilkami czy nawet ścierwojadami, dlatego pierwszą dróżkę która prowadzi od jednego do drugiego obozu myśliwych #msg1080594#msg1080594wyczyściłem#msg1080594#msg1080594 dzięki pomocy Williama albo Rayana i jego towarzysza. No tak czy inaczej nasza postać bardzo szybko nabiera doświadczenia, a co za tym idzie w dalszym etapie gry cieniostwory jako najsilniejsze stworzenia w grze nie stanowiły problemu. A co do kodów to nawet o nich nie myślałem, zresztą nigdy nie używam.
To prawda. Za każdą misje dostajemy kilka miksturek, które nam zwiększają tak umiejętności, że potem taki Cieniostwór to nie problem. I cóż, tutaj w ogóle nie było potrzebne złoto, bo nie można było nic kupić, ani sprzedać. Mod ogółem fajny, ale dość łatwy. Najdłużej to się szuka tych fragmentów kluczy, bo reszta misji jest dość łatwa. Nie mogłem tylko nigdzie tego piwa znaleźć jakoś, prócz tego to skończyłem resztę gry. Oceniam moda tak na 5/10, na zachętę ; ).
 

Eleven

Eleven

Użytkownicy
posty66
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mod nie powala, jednak zły nie jest. Aspekty, które powinieneś poprawić to trochę sztywne dialogi i brak reakcji na poczynania bohatera (te dialogi które niektórzy mieli od początku). Jest też trochę błędów technicznych:
1)Księgi zwiększające umiejętność walki były dwie do każdej broni białej, więc wydaje mi się, iż chciałeś zrobić, aby druga również podnosiła, jednak tak się nie dzieje.(swoją drogą nie ma ksiąg do łuku)
2)Gdy w skrzyniach były po dwa pierścienie pojawiła się przy nich liczba dwa, lecz nie szło ich rozdzielić.
Poza tym nie spodobał mi się mesh świata.
 

Warka

Warka

Użytkownicy
COM BEK !!!
posty476
Propsy209
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • COM BEK !!!

Warka

Dolina (G2NK)
#12 2013-04-24, 20:03(Ostatnia zmiana: 2013-04-24, 20:05)
mnie tam cieszy to że on wogóle wyszedł, mimo iż jest krótki i robiłem go całe, okrąge 8 dni :P jak na pierwszy modzik nie mogę narzekać, teraz biorę się za coś większego (wiem co już źle zrobiłem, będzie łatwiej) :)  i oczywiście będe się bardziej starał
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Próbowałem zagrać ale mam error :

U:PAR:Source-FileSYSTEM\PARTCLEFX.SRC not found. (line 0)

Pomoże ktoś ?
 

Warka

Warka

Użytkownicy
COM BEK !!!
posty476
Propsy209
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • COM BEK !!!
powkładałeś pliki tam gdzie trzeba? .mod do G2NK\Data\modvdf a .ini do do G2NK\System
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Jakub91

Dolina (G2NK)
#15 2013-04-24, 22:57(Ostatnia zmiana: 2013-04-25, 13:50)
powkładałeś pliki tam gdzie trzeba? .mod do G2NK\Data\modvdf a .ini do do G2NK\System

Tak

Udało mi się zagrać problem stanowiło to czym włączam moda jeśli przez GothicStarter_mod.exe to wywala błąd
Jeśli przez GotchicStarter.exe to wszystko działa
Chyba pierwszy raz mi się zdarzył taki przypadek

problem dotyczący gry:
nie mogłem znaleźć tego łuku u bandytów a skrzynia u nich jest zamknięta na klucz którego u nich też nie znalazłem ...
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Jakub daj GG to może będe jakoś ci wstanie pomóc ;d .

ThePanko

ThePanko

Użytkownicy
posty43
Propsy2
  • Użytkownicy
świetnie że wychodzą nadal  nowe mody. Za sam fakt  że ci się chciało masz "+" u mnie :D  

Liczę że będzie druga część moda albo kolejny mod tylko nieco większy albo z ciekawszą fabułą :D   Jeśli masz problem z fabułą to napisz na pewno ktoś ci pomoże nawet ja jeśli będzie zainteresowany.
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Planujesz powrócić do tego lub rozpocząć nowy projekt?
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

MrSzymon345

MrSzymon345

Użytkownicy
posty127
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem scenarzystą i mogę ci pomóc w tym projekcie i następnych twoich produkcjach.Odpisz na PW.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry