OTO ZIEMIA 199149 989

O temacie

Autor Smolo

Zaczęty 19.03.2013 roku

Wyświetleń 199149

Odpowiedzi 989

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
wowoz. poznaję ze zdjęcia
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

Wowoz

OTO ZIEMIA
#41 2013-05-23, 23:35(Ostatnia zmiana: 2013-05-23, 23:35)
https://www.youtube.com/watch?v=AFZCT9KHvkA


mówi jak jest
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
lopol1990  22 min temu

zadajmy sobie inne pytanie, dlaczego nikt nie reagował jak odrąbywali facetowi głowę. może gdyby obywatele mieli broń skończyło by się inaczej, może mieli byśmy potrąconego człowieka i dwóch muzułmanów z kulami w głowach.

jarku1976  9 min temu (jako odpowiedź do lopoli1990)

...a gdzie krew? a gdzie głowa? ;-)



Komentarze z pod filmu podesłanego przez WWza, odkąd przeczytałem artykuł też się nad tym zastanawiam, widzimy gościa z "krwią" na rękach, ciało które nie ma na sobie żadnych śladów krwi i informację o żołnierzu z odciętą głową, FTW?
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca

Werewolf

OTO ZIEMIA
#43 2013-05-24, 07:55(Ostatnia zmiana: 2013-05-24, 07:57)
Odrąbał mu głowe, i ma krew tylko na rękach? Z tego co mnie w szkole uczyli przez szyje przechodzą tetnice i duzo innych żył i żyłek z krwią, podczas odrąbywania głowy napewno chlapnełoby o wiele wiecej (tym bardziej biorąc pod uwage, że aby uciac glowe takim tasakiem trzeba walnac kilka razy, porządnie kilka razy, wiec sama siła uderzenia odchlapneła by krew chociazby na ubranie).

Na ulicy nie ma zadnych sladow krwii, nawet gdyby ofiara bez głowy została ciagnieta, to krew i tak powinna wychodzic przez wyzej wspomniane odciete zyły i zyłki.

Gdzie jest glowa? Z tego co ja widze na tym klipie, to chyba przy ciele. Baa, jak policjant czy ktos tam podnosil cialo, to normalnie trzymał reke pod karkiem, i podnosił glowe do góry, nie wyglądała na odcieta.

Koleś stoi przed kamerą, zakrwawione rece, tasak i nóż w jednej łapie, wymachuje tym, krzyczy w niebogłosy o allahu i o smierci, a jakas kobita z walizką sobie przechodzi spokojnie obok niego, nawet na niego nie spojrzala czy głowy nie spuscila, nawet nie probowala sie odsunac, jeszcze troche a by o niego zahaczyła.


Jakies to wszystko podejrzane.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

OTO ZIEMIA
#44 2013-05-24, 07:58(Ostatnia zmiana: 2013-05-24, 08:03)
...naprawdę? Negujesz oficjalnie potwierdzone przez wszystkie znane "firmy" medialne?

Czy sugerujesz że drugi zajął się mordowaniem, a pierwszy polał sobie krwią dłonie i poszedł pod kamery? :F

Spoiler
Skoro już napierdalamy teorie spiskowe: osobiście mam taką teoryjkę, że to tak naprawdę nie są muslimy tylko zwykli ludzie, którzy próbują sprowokować rząd do zrobienia czegoś z islamizacją brytanii, no ale ja przynajmniej nie piszę głupich teorii na forum, nie?

ups :F

Cytuj
głową, FTW?
yea, for the win :lol:
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Mea, nie zaprzeczamy, dziwimy się, ulica czysta, ciało czyste, jedyne ślady krwi jakie widziałem w materiale to te na rękach i nożach gościa. Reakcja publiki, na którą zwrócił moją uwagę właśnie Kolonko, też powinna zastanawiać, głupi wypadek samochodowy i robi się zbiegowisko, a tu?

Spoiler
Skoro już napierdalamy teorie spiskowe: osobiście mam taką teoryjkę, że to tak naprawdę nie są muslimy tylko zwykli ludzie, którzy próbują sprowokować rząd do zrobienia czegoś z islamizacją brytanii, no ale ja przynajmniej nie piszę głupich teorii na forum, nie?

ups :F
Mam trochę podobną, z Twoją zgadza się fakt że ten z wywiadu miał londyński akcent... i był londyńczykiem, gdzieś chyba nawet czytałem że był ateistą :F

Moja teoria, uwaga mocno spiskowa:
Spoiler
Spoiler
Jesteś pewien? To gorsze niż teorie żelazka...
To rząd próbuje zyskać powód do wywalenia wyznawców islamu więc manipulują informacją, przejmują oni UK, wolno, systematyczne, aczkolwiek nader skutecznie.
Na początku rząd wprowadził zbyt wiele praw ku ich ochronie, wiecie że ich nawet nie można deportować? Teraz rząd przeciw nim jest bezsilny, więc jednym wyjściem jest zdobycie powodu do ich wypędzenia. Podobnie zaczęli robić ze Słowakami czego sam byłem świadkiem, na mojej ulicy, Bradford, Kensington Street, jednego dnia "wygnano" lub zabrano dzieci i obiecano oddanie dopiero jak opuszczą kraj (tu jakieś powody były, a to dziecko za rzadko/ w ogóle w szkole nie bywa, a to za często choruje (sic!)) 20 rodzin, z błahych powodów. Z Słowakami sprawa głównie o benefity (zapomogi, których w Anglii można nabrać w huj).


Jednak moją teorię zaburza fakt że media zatuszowały zdanie o islamie, co wytknął Max Kolonko.
Chyba że rząd ma zamiar "posłuchać głosu ludu" gdy ten zacznie się domagać wygnania ich z kraju, wtedy to rozegranie mistrzowskie.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Myślę, że od zdekapitowanego ciała i faceta z nożem ogromnego zbiegowiska się nie wyprodukuje. A kobieta przechodząca obok kamery? Może chciała mieć swoje pięć minut sławy, patrzcie, mam jaja! :F
poważnie, niewiele można wymienić rzeczy, których dziwni ludzie nie zrobią dla kamer

Acz nie zaprzeczam, dziwacznie to wygląda.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Drugi koles zajal sie zabojstwem? Ten drugi murzyn mial jasna kurtke/bluze, tym bardziej byloby widać czerwone plamy po krwi, a tam nic nie było
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
@up
drugi żelazko :F
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Po pierwsze to zdaje mi się, że informacja o odrąbanej głowie była mocno przesadzona :lol:
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
gdzieś było podane, że prawie odrąbali mu głowę, nie odrąbali (czy tam odcięli). może nawet maksiu tak mówił
 

Korek

Korek

Użytkownicy
posty549
Propsy230
  • Użytkownicy
Nie ma to jak PK... tyle, że w realu  :unsure:  

Po pierwsze to zdaje mi się, że informacja o odrąbanej głowie była mocno przesadzona :lol:

Fakt, może chodziło im bardziej o śmiertelną ranę ciętą/rąbaną zadaną w szyję, co nie oznacza że ciało zostało podzielone na dwie części (tzw. dekapitacja).
 

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
W naprawdę nigdy nie widzieliście żadnej prawdziwej dekapitacji? :lol2:  W dagestaństkiej masakrze chociażby? To nie wygląda tak jak na filmach.
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
nigdy nie byłem w dagestanie. referuj.
 

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
to nie wygląda jak w filmach, piszesz, a wysyłasz link do filmu :|
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
http://www.liveleak.com/view?i=404_1321074803
Widać krew dookoła, na materiałach nie ma jej nigdzie, wliczając w to ulice.
Zresztą, sporo zależy od sytuacji, siły sprawcy, stylu cięcia, narzędzia, a przede wszystkim - prędkości wykonania cięcia. Głowa odcięta jednym płynnym ruchem osobie biegnącej spowoduje słynną fontannę krwi, a odcięcie głowy komuś martwemu od godziny, będzie praktycznie czystą robotą.
Dla idiotów, w trakcie ćwiczenia serce przyśpiesza, jeśli krew nagle znajdzie ujście co się stanie? Po śmierci natomiast krew przestaje płynąć i powoli krzepnie.

Po pierwsze to zdaje mi się, że informacja o odrąbanej głowie była mocno przesadzona :lol:
Co z kobietą która próbowała go zasłonić? Ponoć przeżyła, chodząc powinna zakrwawić ulicę, chyba że twierdzisz że chodziła za sobą z chusteczką i wycierała. Co z jego ranami?
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
To jeszcze była jakaś kobieta? Niech ktoś kurwa wreszcie ustali jedną wersję.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Korek

Korek

Użytkownicy
posty549
Propsy230
  • Użytkownicy
To jeszcze była jakaś kobieta? Niech ktoś kurwa wreszcie ustali jedną wersję.
No to był sobie żołnierz, kobieta, samochód i rzeźnik. Żołnierz sobie szedł, a samochodem kierowała kobieta i nagle <JEB> Samochód (a raczej kobieta) śmiertelnie potrącił żołnierza. Rzeźnik wybiegł z tasakiem na drogę z okrzykiem: WTF?!, a kobieta w tym czasie spanikowała i dała nogę miejaszając się z tłumem.
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry