Easter Egg'i 5464 7

Ankieta

Główny temat modyfikacji Returning

Głosów w sumie: 15

O temacie

Autor bfkod

Zaczęty 24.02.2013 roku

Wyświetleń 5464

Odpowiedzi 7

bfkod

bfkod

Użytkownicy
posty209
Propsy54
  • Użytkownicy

bfkod

Easter Egg'i
2013-02-24, 21:15(Ostatnia zmiana: 2013-04-02, 15:01)
Jako że administracja zamknęła temat główny i wszystko teraz będzie porozrzucane i chaotyczne to napisałem ten temat w ramach protestu.


STOP ADMINISTRACJI TEJ STRONY!

EDIT by majaczek: poprawiłem ankietę z okazji prima aprilis :P (były dwie na tak)
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Pretensje należy kierować do moderatora działu Returning.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Ano, ja nic nie zamykałem tutaj. Chociaż nie twierdzę też z góry że była to zła decyzja, nie mam pojęcia co się w tym dziale dzieje bo ma on swoich własnych zaangażowanych moderatorów.

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No bo to była beznadziejna decyzja... Luk się zdenerwował że podał ktoś link do czegoś i od razu zamknął temat.. Jak napisałem taki "Wszyscy Pomagają Wszystkim" to został on usunięty...
Powinni na nowo temat otworzyć albo zrobić jakiś inny.
 

Lisu13

Lisu13

Użytkownicy
posty131
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jest inny. Wasza głupota nie ma granic. Pisaliście tam posty na temat problemów w fabule, do tego jest inny temat.
 
Sweet! I've just received my free Riot Points!

>> FreeRiotPoints.me <<

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca

Werewolf

Easter Egg'i
#5 2013-02-25, 21:23(Ostatnia zmiana: 2013-02-25, 21:25)
Bardzo dobrze zrobil gdyż:

1. Temat dotyczył spolszczenia AUTO podczas gdy kazdy juz gra na spolszeniu PRAWIE-PRO z dnia Niepodleglosci.
2. Temat dotyczył wszystkiego, podczas gdy WSZYSTKIE tematy byly już zalozone (problemy techniczne, z zadaniami, lokacjami, fabułą...) wiec kazdy pisal w tym, a powinien w innym.
3. Mimo, ze byly wszystkie konkretne tematy oraz ten zbiorczy o AUTO to i tak newbie zakladali nowy temat z "pomoc" "prosze pomuzcie" "blad".


Podsumowując: bardzo dobrze zrobili. A kazdego kto sie do tego nie dostosuje luk powinien od razu warnowac a temat wypieprzać (chyba, ze nie ma takich praw).
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Idiotycznym pomysłem była ta ankieta i należałoby zamknąć ten temat. Macie tematy od wszystkiego, od problemów z zadaniami, od problemów technicznych, itd. A jak chcesz, żeby cię ktoś traktował poważnie, to trzeba było dać również opcję "nie" zamiast obu na "tak". Robicie problem z niczego.

Luk

Luk

Moderator działu
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1168
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Sursum Corda! Wiwat Car!

Luk
Moderator działu

Easter Egg'i
#7 2013-04-07, 20:57(Ostatnia zmiana: 2013-04-07, 21:13)
Dobra wróciłem po dłuższych problemach z netem. Wyjaśniam. Główny temat jest od ogólnej rozmowy, a od pytań macie specjalne tematy. Jeżeli ktoś jest takim DEBILEM, że nie rozróżnia tematów, a mnie zaczęło męczyć(nie wiem jak majaczka) przenoszenie tych postów, że po to było jedyne sensowne wyjście.
Drugi powód... Ludzie cały czas mimo napisania jak wół, że to stara instrukcja/wersja etc. nadal zgłaszali problemy związane z jej użyciem.
Powód trzeci. Powstał nowy główny temat i to wcześniej z Spolszczeniem niepodległościowym. Jeżeli byłbym administratorem to bym dał "Czapkę błazna" autorowi tematu i jego popierającym

PS
Miło wiedzieć, że niektórzy są na tyle rozumni.
Sorry za odkop
PS nr 2
I tak stare... Zamykam, ale nie wyrzucam. Niech ten przykład idiotyzmu zostanie zapisany dla potomnych
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry