Digital art 71952 143

O temacie

Autor Tom

Zaczęty 29.05.2008 roku

Wyświetleń 71952

Odpowiedzi 143

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
 

Jedairusz

Jedairusz

Moderator działu
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Moderator działu
  • Grafik 3D w Boombit
Mnie się podoba. :P  
Dobrze, że postać nie jest sztywna, ma ciekawą pozę.

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Jak dla mnie to lewa ręka jest jakaś dziwna i chyba dłoni nie ma :P .
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
ma. po prostu pewnych rzeczy jeszcze nie uwzględniłem. na razie zamieszczam wipy
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dark

Digital art
#44 2009-03-29, 22:30(Ostatnia zmiana: 2009-03-29, 22:33)
Widzę żołnierz Waffen-SS, w dłoni G43..  Zapowiada się ciekawa praca :P  Zarys ręki chyba za gruby trochę, musisz to poprawić.

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Nie umiem rysować ani malować, nigdy nic w życiu nie robiłem. Mam tablet od ponad 2 lat, jednak nie używałem go w celach "artystycznych".
Nie kłam :P
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską


nie chcę mi się tego kończyć. postanowiłem, że przyszłe prace będą bardziej symboliczne i mniej szczegółowe, gdyż po prostu nie mam chęci ani warsztatu na robienie detali, cienia itd.
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
super, aczkolwiek szkoda ze nie zrobiłeś wykończenia z detalem. Mogło by być ciekawie :D


Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
myślę, że postać na rysynku jest mutantem zaś Ty zdecydowanie powinieneś popracować nad anatomią


btw kamizelka w systemie molle i czepka nie ma zbyt wiele wspólnego z wyposażeniem WP.
 

KubekZm

KubekZm

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
Sorry za spam,

Thoro, Polacy używają kamizelek modułowych http://miwo-military.pl

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Nie, nie używają. Rzeczywistość wygląda tak, że polskie oporządzenie to w większości trepy bądź nieudane i przestarzałe produkty. Miwo to prywatna firma i nic ponadto zaś jej wyroby nie są zakontraktowane przez wojsko.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Digital art
#52 2009-07-08, 23:16(Ostatnia zmiana: 2009-07-08, 23:17)
http://i25.tinypic.com/fy0u8x.jpg

całość gdzieś 40 min. rysowane z nudów
 

Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт
Dla mnie bomba. Karabin wyglada tak "rozmyto" w przeciwienstwie do reszty ale prawde mowiac to chcialbym rysowac jak chociaz KubekZm.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
wygląda rozmyto bo to praktycznie jednobarwna plama. nie mam ochoty ani motywacji na dokładne malowanie i nie przywiązuje uwagi do wad merytorycznych. np zapomniałem dokończyć ochraniaczy przez co wiszą w powietrzu :lol2:
 

Tom

Tom

Użytkownicy
posty270
Propsy39
  • Użytkownicy
Thoro wydaje mi sięze twoj bład polega na tym ze za wolno rysujesz. Jedziesz wolną kreską i wyglada tak jak by ci sie trzesła reka. Sprobuj cos na szybko, ustaw sobie stoper na 3-5 minut. Potem na 7-10 minut z wiekszym detalem. Tak mi mówili na uniwerku wiec chyba wiedza co mówią :lol2:
 
GTX 8800 512mb/bit, 250GB SATA, 2560Ram, Pentium D Dual Core 2,8 GhZ, Samsung Sync 17', Fortron 400W, Microstar

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
to jest rysowane brushem 1px w rozmiarze taki jak widać tu. jedynie wypełnienie kolorów i przejścia robiłem brushem 3px
 

Tom

Tom

Użytkownicy
posty270
Propsy39
  • Użytkownicy
Ostatnio nic nie robilem w 3d i 2d wiec postanowilem w przyszlym roku powrocic :D  a to moja dziewczyna w 2d a potem w 3d .

 
GTX 8800 512mb/bit, 250GB SATA, 2560Ram, Pentium D Dual Core 2,8 GhZ, Samsung Sync 17', Fortron 400W, Microstar

Abubaker

Abubaker

Użytkownicy
posty86
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam nadzieję że to się kwalifikuje do tego tematu jest to mój koncept do pancerza górala inspirację czerpałem z pancerzy różnych kultur i okresów.

Naramiennik inspirowany pancerzami greckimi, buty i spodnie celtyckimi, z kolei materiał pełniący rolę pasa inspirowany był chińskimi zbrojami, to coś od paska w dół inspirowane jest pancerzami rzymian a spódnica jest uniwersalna. :lol2:  
A byłbym zapomniał futro zainspirowane było przez Hannibala który jak wiadomo podróżował przez Alpy.
 



0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry