Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2624158 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2624158

Odpowiedzi 7398

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Zaglądałeś do poradnika do ER?
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.

Dexlow

Dexlow

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
no właśnie próbowałem przeszukac ale tam też jest masło maślane a przynajmniej nie znalazłem nic o tym :/
 

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
O ile pamiętam to Aidan, Cronos, Ryżowy Książe i ci najemnicy-myśliwi mają kwestie.
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.

Dexlow

Dexlow

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
u wszystkich zagadałem. ryżowego księcia wypytałem, (była kwestia) potem zabiłem (zadanie u josepa) u aidana no mówie wypytałem była kwestia u cronosa chyba też wypytałem, a u tych myśliwych to tylko cyrusa i outlama czek, może ci nie-imienni mają jakieś kwestie?
 

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Jeśli nie ma kwestii to wczytaj zapis przed rozmowami z nimi lub przed rozpoczęciem zadania.
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.

Dexlow

Dexlow

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
to niemożliwe. nie mam save. musiałbym grać całkiem od nowa. sprawdze co z tymi myśliwymi
 

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
No cóż dalej nie mam jak pomóc. Moja rada to po prostu rób więcej zapisów
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.

Dexlow

Dexlow

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
spytałem jednego gościa. mówi że musze wypytać jakiegoś kupca o jasnym ubiorze z metalowym naramiennikiem o kogo moze chodzic??
 

Łapacz błędów ER

Łapacz błędów ER

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Zbanowany
@gothic1210

Błędy Edycji rozszerzonej 1.4.9

- Literówka podczas odprowadzenia Josepha. Mowi "kilka tgodni" zamiast tygodni czy jakośtak.
- Podczas rozmowy ze szkodnikami (niektórymi) po zapytaniu "gdzie znajdę laresa?" pokazuje się w odpowiedzi
niemiecki dialog.
- podczas rozmowy z najemnikiem w kotle (tym drugim zaraz po zejściu) bezimienny powtarza kwestię najemnika.
- awans z szkodnika/najemnika/maga wody na cienia jest nadal możliwy. Wystarczy poprowadzić jako kret rozmowę z gomezem do "czy to znaczy że jestem jednym z was?" następnie iść do laresa i dalej wiadomo co :)
 

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
@Dexlow nie wiem. Ale jeśli to gość z naremnikiem to może popytaj najemnika jakiegoś czy coś. Bo sam już nie wiem jak ci pomóc. Kończą mi się pomysły.
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
spytałem jednego gościa. mówi że musze wypytać jakiegoś kupca o jasnym ubiorze z metalowym naramiennikiem o kogo moze chodzic??
Rozejrzyj się w karczmie na jeziorze. Jest tam taki jeden pijaczyna.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

johnypies

johnypies

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tune seeker jakbys szukal kogos do nagrywania to ja chetnie:) napisz na jonek.m@op.plbo tu za czesto nie zagladam
 

Poklejka

Poklejka

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem przekręty nikt mi nic nie mówi w obozie myśliwych
 

Kakashi

Kakashi

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Wie ktoś jak ukończyć misje od Drago maga ognia? Mianowicie chodzi o przyniesienie 3 run z obozu na bagnie jednak ja już mam te 3 runki.. A z samym Drago nie ma żadnej opcji dialogowej :/ to jakiś bug? Podobny problem mam z misją Bunt zbieraczy. Rufus w żadnym stopniu mi nie pomaga a jedyna opcja dialogowa to ta z Jarvanem.. Help :(
 

Gumaa

Gumaa

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ja nadal gram i w sumie nie widzę większych błędów poza pewnymi błędami w dialogach czy okazjonalnymi błędami z dostępem do pamięci. Mod jest po prostu świetny i dodaje sporo nowej i ciekawej zawartości.
Jedyne co mnie boli to trochę źle wyważony system doświadczenia. Ilość expa otrzymywanego za potwory w żaden sposób nie współgra z trudnością w ich zabiciu. Stwory które na obecnym etapie gry padają na dwa uderzenia albo jeden krytyk dają po 120 expa albo i więcej, a taki np. młody troll 150, cieniostwór który sprawia znacznie więcej problemów niż ork, daje tyle samo czyli 180. Ogólnie zauważyłem znaczący wzrost w poziomie trudności gry i w sumie jest to bardzo na plus, trzeba się trochę nakombinować, ale jednak trochę zaburzony jest system rozdzielania doświadczenia co chyba jest bezpośrednio powiązane z zaburzoną trudnością poszczególnych mobów (np. zębacz jest znacznie trudniejszy od brzytwy kiedy powinno być wręcz odwrotnie).
 

totti1210

totti1210

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie. Sprawa może głupia, ale nie działa mi marvin i nie mogę używać kodów. Jestem tu nowy, a średnio mam czas na przewijanie prawie 300 stron w tym temacie. Wie ktoś może co trzeba zrobić żeby kody działały?
 

komrek12

komrek12

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z zadaniem Nowa zmiana w kopalni, a konkretniej z kopaczem Erensem. Muszę pokonać Nalgura na arenie, a kiedy podchodzę do scatty'ego dostaję crasha. Cóż większość zadań pobocznych wykonałem, większość badziewia w lasach pozabijałem mam władowane 13h w save i nie chciałbym tego porzucać (tak, BARDZO mi zależy na starym obozie gdyż jest to bardzo sentymentalne miejsce dla mnie, ale to nie ważne) i tutaj pojawia się pytanie co mam zrobić ? Jakieś kody pomogą ? Jakieś bugi ? System Pack który będzie działał na starym save ? Cokolwiek. Oprócz tego mam problem z zadaniem jedzenie dla obozu Moroka: mam wszystko co potrzeba ale nie mam opcji dialogowej. Czekam na rady
 

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
@komrek12  a masz jakiś poprzedni save? Nw czemu wywal Ci bug. Jeśli nie masz system packa, to zainstaluj go. Stary powinien Ci chyba działać.
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.

bojka222

bojka222

Użytkownicy
posty138
Propsy5
  • Użytkownicy
Panowie macie jakieś sposoby jak wczuć się w klimat gothica z modyfikacjami?
Przyznam, że questy i inne dodane rzeczy mega mnie zachęcają do zagrania, bo niby tak gothic 1 "powinien" wyglądać gdyby piranie miały więcej czasu. Mimo wszystko nie potrafię wczuć się w moda, gdzie jak dla mnie dialogi są zbyt oddalone od tego co było w oryginalnej grze + brak dubbingu całkowicie demotywuje mnie do gry :D . A jak wy sobie z tym radzicie z poczuciem braku klimatu ? :D Mój kumplel np. czyta dialogi na głos XD
 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mimo wszystko nie potrafię wczuć się w moda, gdzie jak dla mnie dialogi są zbyt oddalone od tego co było w oryginalnej grze + brak dubbingu całkowicie demotywuje mnie do gry.
Poczekaj, aż @Tune Seeker nagra ten dubb :D.


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry