Pomoc w zadaniach 202270 2365

O temacie

Autor Krystian2222

Zaczęty 11.03.2012 roku

Wyświetleń 202270

Odpowiedzi 2365

dybert

dybert

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z dodatkiem. Otóż problem polega na tym że nie moge zdobyć zaufania u rebeliantów. Zrobiłem wszystkie zadania tylko mam niepowodzenie z zadaniem "Zmiana warty". Potwory mi sie nie pokazały i nie wykonałem go. Teraz nie mogę wrócić do tego zadania. Cavalorn cały czas mi mówi że jestem już blisko celu a nie mam żadnych questów do wykonania tylko "Hrabia" "Magowie wody" "Zaufanie Rebeliantów".

Szakal56

Szakal56

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problemy Cavalorn nie daje mi zadania Sojusznicy wykonałem wcześniejsze wszystkie zadania jestem po wyjściu z głębi .. dodam ze czekałem 10 dni i nic to nie dało

Bugger Psimek

Bugger Psimek

Użytkownicy
posty2
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Mam problemy Cavalorn nie daje mi zadania Sojusznicy wykonałem wcześniejsze wszystkie zadania jestem po wyjściu z głębi .. dodam ze czekałem 10 dni i nic to nie dało

Spróbuj pogadać z Abelem przy wejściu do OR (obozu rebeliantów)  Może wtedy skrypt dalej się uruchomi

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty155
Propsy53
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie mogę zrobić zadania Kamienie Ogniskujące, mam 7 kawałków mapy, oglądałem je wszystkie a i tak nie mogę ich oddać. Zadanie Rebelia w Nowym Obozie mam rozumieć da się ukończyć dopiero po skończeniu wątki z Mieczem Runicznym? Obecnie zawiesiło się na Lee sam chce sprawdzić...
Przy okazji gdzie można znaleźć dodatkowe płytki pełzacza? Te pełzacze z Wolnej Kopalni się respawnują może?

Bleksu

Bleksu

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Bleksu

Pomoc w zadaniach
#2364 2017-02-10, 22:50(Ostatnia zmiana: 2017-02-10, 23:10)
Witam.  co trzeba kilknac lub jaka kombinacje klawiszy wykonac? aby wsadzic rune do miecza runicznego.  dodatkowo po wczytaniu gry mimo iz mam 60% z 1h jak i z 2h to walcze jak na samym poczatku   jak to naprawic?

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty4938
Propsy3397
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
W opcjach gry ustaw klawisz odpowiedzialny za włożenie runy do miecza.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry