Pytanko 35509 93

O temacie

Autor Plomba

Zaczęty 2.04.2011 roku

Wyświetleń 35509

Odpowiedzi 93

Khorne

Khorne

Użytkownicy
posty40
Propsy53
  • Użytkownicy
Mam jeszcze jedno pytanie bo coś mi się przypomniało. :P
Wspominaliście chyba coś kiedyś o szponach/rękawicach do walki... czy pojawią się one w modzie, jeśli nie to czemu z nich zrezygnowaliście?
 

Księga Czarodzieja Instalka



Spoiler


"Poglądy są jak dupa. Każdy ma jakieś, ale po co od razu pokazywać?"



"Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. A maszynista widzi trzech debili na torach."



"Nie wytrzymałem napięcia - i w końcu wyjąłem palce z kontaktu..." :)



"Bo kto to będzie skryptował jak nie ja? Więc jak ma to być dla mnie niespodzianka?

Zawiążesz mi oczy przy skryptowaniu? "




kmll

kmll

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
http://czaszaplaty.pl/?view=skills

Tutaj masz listę ukończonych modyfikacji - więc Magiczne Szpony są już ukończone i wdrożone do moda.
Taka dygresja... Nie zadawajcie tylu pytań do modyfikacji - rozumiem jedno, dwa. Ale to może wam zepsuć całą niespodziankę. Nie zabronię wam pytać, jednak radzę cierpliwie poczekać. Poza tym to pośpieszanie twórców... TheModders robi to przecież dla nas - równie dobrze mogli by planować zamach na prezydenta, jednak wolą tworzyć Czas Zapłaty.
 


,,Dobry Ork, to martwy Ork. A piwo zawsze musi być schłodzone..."

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
ja jestem za zamachem!!!
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
http://czaszaplaty.pl/?view=skills

Tutaj masz listę ukończonych modyfikacji - więc Magiczne Szpony są już ukończone i wdrożone do moda.
Taka dygresja... Nie zadawajcie tylu pytań do modyfikacji - rozumiem jedno, dwa. Ale to może wam zepsuć całą niespodziankę. Nie zabronię wam pytać, jednak radzę cierpliwie poczekać. Poza tym to pośpieszanie twórców... TheModders robi to przecież dla nas - równie dobrze mogli by planować zamach na prezydenta, jednak wolą tworzyć Czas Zapłaty.

Ta lista jest równie stara, co jedyna dotąd podana data premiery. Magicznych szponów nie będzie.
 

Khorne

Khorne

Użytkownicy
posty40
Propsy53
  • Użytkownicy
Ja tam nikogo nie pośpieszam na moda czekam gdzieś od 08 i poczekam jeszcze ile będzie trzeba. Lepiej żeby CZ był zrobiony zajebiście i powoli niż szybko i niedokładnie z masą bugów i innych pierdół psujących radość z rozrywki. :)
Wiem ile tworzenie moda zajmuje czasu bo sam robię dwa.. (jeden do herosów 5 drugi do gothica), a wszystko przez CZ dzięki któremu zainteresowałem się moddingiem.

Z jakich powodów zrezygnowaliście ze szponów? Przecież to bardzo ciekawy pomysł... czyżby ograniczenia techniczne?
 

Księga Czarodzieja Instalka



Spoiler


"Poglądy są jak dupa. Każdy ma jakieś, ale po co od razu pokazywać?"



"Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. A maszynista widzi trzech debili na torach."



"Nie wytrzymałem napięcia - i w końcu wyjąłem palce z kontaktu..." :)



"Bo kto to będzie skryptował jak nie ja? Więc jak ma to być dla mnie niespodzianka?

Zawiążesz mi oczy przy skryptowaniu? "




newar

newar

Użytkownicy
posty5
  • Użytkownicy
Wiem ze te pytanie juz zadałem jakiś czas temu, ale nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi(tak wiec przepraszam za to). Mianowicie do nauczenia sie duali potrzebne bedzie 100% broni 1 i 2recznych(jesli dobrze pamietam i nic sie nie zmieniło). Owe % oznaczaja szanse na critical hity. To dualach ta szansa bedzie wynosic od razu 100%?
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
czyżby ograniczenia techniczne?

Nie do końca. Każdy wie jak wyglądała walka na pięści w gothicu i nas to nie zadowalało. Do tego pojawiły się problemy przy renderowaniu modelu, ponieważ lod ciągle obcinał jakieś polygony kwalifikując je jako "zbędne". W każdym razie szpony miały być zastąpione czymś innym, ale szczerze mówiąc nie pamiętam jak się potoczyło to dalej. To jest pytanie do Orka.
 

mechanik

mechanik

Użytkownicy
posty67
  • Użytkownicy
To jeszcze ja mam pytanie odnoszące się do modowania gothica od kiedy zaczęto i kto do tego doszedł i jak od zawsze mnie to interesowało  ^^
 
Wina jest zawsze po stronie Amina
[/size]



Życie jest jak papier toaletowy. Długie,szare i do dupy.

[/size]

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
pierwszym polskim modem była Kolonia Żywych Trupów i piszesz w nieodpowiednim miejscu
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Kruczek

Kruczek

Użytkownicy
posty169
Propsy31
  • Użytkownicy
pierwszym polskim modem była Kolonia Żywych Trupów i piszesz w nieodpowiednim miejscu
A nie G2Meshes&Textures pack tM ?
 

BartQ

BartQ

Użytkownicy
posty13
Propsy1
  • Użytkownicy
G2Meshes&Textures pack podmieniał tylko textury...
 
NIE CZYTAJ TEGO SPAMU WYŻEJ

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
A wiesz że są rózne rodzaje modów i jak któryś podmienia tylko tekstury(a on mówił o "kotynuacji" G2TExtures pack) to nadal jest modem i (nie zawsze) może wymagać więcej pracy niż mod "fabularny".
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Archarius

Archarius

Użytkownicy
posty21
Propsy3
  • Użytkownicy
Cytuj
Mam małe pytanko przeczytałem cały dział o CZ.Wiem że sporo już robicie tego moda staracie się,chcecie żeby był dopracowany itp.Jedno mnie ciekawi ile jeszcze do jasnej cholery :naughty:  

Cholera czy wy tylko narzekać potraficie zamiast ruszyć dupe i zrobić coś samemu? Skoro nie chcesz, żeby co dwa dni wychodziły patche to daj im czas i niech zrobią to raz a porządnie. Poza tym sami pisali, że moddowanie jest dla nich rozrywką a nie wyścigiem zbrojeń jak za zimnej wojny. Mod będzie, ale kiedy nie wiadomo i dobrze, potem będzie większe WOW!!!
 

kmll

kmll

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
Nie do końca. Każdy wie jak wyglądała walka na pięści w gothicu i nas to nie zadowalało. Do tego pojawiły się problemy przy renderowaniu modelu, ponieważ lod ciągle obcinał jakieś polygony kwalifikując je jako "zbędne".
Powiem szczerze, szkoda. ,,Magiczne Szpony" wydawały się być ciekawym pomysłem. Wizja całkowicie nowej postaci Maga zaintrygowała mnie. No cóż, mam nadzieję że zostało dodane coś zamiast Szponów.
 


,,Dobry Ork, to martwy Ork. A piwo zawsze musi być schłodzone..."

Archarius

Archarius

Użytkownicy
posty21
Propsy3
  • Użytkownicy
Mnie natomiast ciekawi skąd w CZ wzięli się Magowie Ognia jak oni przecież powinni nie żyć. Uświadomi mnie ktoś?
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Mnie natomiast ciekawi skąd w CZ wzięli się Magowie Ognia jak oni przecież powinni nie żyć. Uświadomi mnie ktoś?

Przyszli sobie :lol2:  Przecież nie ma tam tych samych magów co zabici byli w SO w Gtohci I... :facepalm:
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Simon Said
Moderator

Pytanko
#56 2011-04-10, 21:04(Ostatnia zmiana: 2011-04-10, 21:05)
jakby ktoś nie zrozumiał kaczki: chodzi o to, że fabuła CZ, a G1 przeplatają przez siebie, więc spotkanie magów z G1 jest absolutnie możliwe
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Macio1993

Macio1993

Użytkownicy
posty7
Propsy1
  • Użytkownicy
Mam kolejne pytanka nt. Czasu Zapłaty.
1. Czy w domkach będą kominy? Zawsze irytowało mnie to, że wewnątrz domu pali się ogień (palenisko) a na dachu nie ma komina. Było to dla mnie dziwne i nadal takie jest ;).
2. Jeśli nie będzie Obozu Sekty czy mimo tego spotkamy w modzie ludzi, którzy należeli do tego Obozu?
Na razie to wszystko jak coś mi się przypomni to napiszę ;).
Pozdrawiam
Maciek
 

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
1. Hmm, chyba były kominy w SO.

2. Spotkamy, kilkoro z nich będą postaciami kluczowymi.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Khorne

Khorne

Użytkownicy
posty40
Propsy53
  • Użytkownicy
Mam jeszcze pytanie dotyczące miecza runicznego.. Nie jestem pewien czy dobrze pamiętam, (jak coś pokręciłem to sory :P ) ale przeczytałem gdzieś coś że będzie można ulepszać miecz runiczny za pomocą czarnej rudy.. na czym miało by to polegać?
 

Księga Czarodzieja Instalka



Spoiler


"Poglądy są jak dupa. Każdy ma jakieś, ale po co od razu pokazywać?"



"Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. A maszynista widzi trzech debili na torach."



"Nie wytrzymałem napięcia - i w końcu wyjąłem palce z kontaktu..." :)



"Bo kto to będzie skryptował jak nie ja? Więc jak ma to być dla mnie niespodzianka?

Zawiążesz mi oczy przy skryptowaniu? "





0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry