Filmy/Seriale 390094 1647

O temacie

Autor dr inż. Fenix

Zaczęty 25.03.2008 roku

Wyświetleń 390094

Odpowiedzi 1647

mathsicist

mathsicist

Użytkownicy
posty209
Propsy269
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nic odkrywczego nie powiem, ale: Netflix i HBO Go. Netflix jest tani, można z 4 osobami wziąć razem (legalnie), każdy ma swoje konto a na nim zapisany postęp obejrzanych seriali/filmów, nieograniczona liczba urządzeń. HBO Go jest droższe, ale ma - moim zdaniem - lepsze seriale (Game of Throne, Westworld, The Young Pope) i większą bazę filmów.

Oczywiście Macdunowi (nazywajmy rzeczy po imieniu) nie chodziło o płatny cda.pl, ale faktycznie można wykupić tam abonament oraz oglądać legalnie. I wcale nie mają najgorszej bazy, jeżeli mówimy o filmach. Stare filmy + te polskiej produkcji znajdziesz, a cena jest niska.
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
jest jeszcze showmax, wgrywają to co jakiś czas nowe filmy i seriale.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty175
Propsy75
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
Oglądał ktoś Stranger things? Jakiś czas temu obejrzałem i rozwaliło mi głowę. Nie wiem nawet w jakim gatunku to obsadzić, bo film jest strasznie wieloklimatyczny. Troche horroru, trochę thrillero-kryminału-zagadki, trochę nastoletnich miłostek i trochę takiego familijnego klimatu o przyjaźni kilku dzieciaków. Jestem pod wrażeniem, i niedługo netflix wypuszcza 2 serię.
No i jeszcze, żeby netflixa bardziej pochwalić to niedługo wychodzi amerykańska wersja Death Note produkcji właśnie netflixowej
 
Pozdrawiam mame i tate

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
HBO Go jest droższe, ale ma - moim zdaniem - lepsze seriale (Game of Throne, Westworld, The Young Pope) i większą bazę filmów.
Ale trzeba to załatwić u dostawcy internetowego, by móc oglądać? Nie można "normalnie" założyć konta i zapłacić?

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
HBO Go jest droższe, ale ma - moim zdaniem - lepsze seriale (Game of Throne, Westworld, The Young Pope) i większą bazę filmów.
Ale trzeba to załatwić u dostawcy internetowego, by móc oglądać? Nie można "normalnie" założyć konta i zapłacić?

Nie można.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Szkoda, zostaje tylko jedna droga. A chciałem dobrze. :(

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Szkoda, zostaje tylko jedna droga. A chciałem dobrze. :(
został ci jeszcze telegram xD
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Na telegramie obejrzę "Grę o tron"? xD

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Na telegramie obejrzę "Grę o tron"? xD
tak. telegram ma opcję transmisji a ja mam wszystkie odcinki xD
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W sumie faktycznie mógłbyś założyć kanał i wrzucać xD
Na takiej zasadzie będę rozkręcał ten kanał: https://t.me/osobliwe120db

Tylko admini mają prawo do pisania w swoich kanałach.
 

mathsicist

mathsicist

Użytkownicy
posty209
Propsy269
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
HBO Go jest droższe, ale ma - moim zdaniem - lepsze seriale (Game of Throne, Westworld, The Young Pope) i większą bazę filmów.
Ale trzeba to załatwić u dostawcy internetowego, by móc oglądać? Nie można "normalnie" założyć konta i zapłacić?

Niestety nie, ale jeżeli masz telefon w Play albo znasz kogoś takiego kto ma abonament u tego usługodawcy, możesz wykupić dostęp za 29 zł - 3 kanały + HBO GO
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Oglądałem Spidermana. Przyjemny, lekki, i momentami całkiem zabawny. Akurat pod target 15 lat. Fajnie się go ogląda jeśli nie ma się wielkich oczekiwań. Trochę szkoda, że Marvel podchodzi do swoich produkcji "familijnie" ale skoro filmy zarabiają po 750 mln to po co zmieniać. Thor Ragnarok chyba też będzie miał taki wydźwięk ;( Trochę pozmieniali archetyp "paczki kumpli" superbohatera ale jakoś mnie nie przekonało. Za to Keaton wypadł dobrze. (Były 2 sceny po napisach XD jedna dotycząca filmu a druga cóż ... zabawna).

Tydzień temu byłem na Baby Driver. Dobre kino akcji ale jakoś nie przekonał mnie do końca. Na pewno bardzo dobra ścieżka dźwiękowa. Podobała mi się gra Foxxa i Hamma. Największy zarzut mam do braku konsekwencji. Takiej ciągłości charakteru filmu. W Baby Driver mamy sekwencje niemal pastiszowe a zaraz potem mocno mroczne kino akcji. A między nimi gdzieś rozmywa się główny klimat, ale patrząc po ocenach to chyba tylko mi przeszkadzało.

+ zwiastun filmu o Churchillu http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-43436

o i widziałem dłuższy zwiastun Łowcy, wygląda, że Ford zagra tam znacznie więcej niż tylko w jednej scenie.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Oglądam Stranger Things. Piąty odcinek, wydaje sie zajebisty.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem po seansie "Dunkierki". To nie jest film dla każdego. Ogólnie jestem zadowolony, że obejrzałem. Ale nie jest to dla mnie najlepszy film Nolana. Właściwie ciężko go nazwać "filmem" w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa. Bardziej pasuje mi tu słowo" dzieło". Jestem pewien, że gdyby nie było dialogów "Dunkierka" była by dalej tym samym przeżyciem filmowym. Głównie mamy dość długie monotonne sceny, ciężkie muzyczne tony wpisujące się w syreny okrętowe (dźwięki wybuchów i strzałów są chyba najbardziej realistycznie bolesne, nigdy nie słyszałem podobnych). Okropnie poszatkowany wątek główny gdzie chronologia, właściwie nie istnieje i dopiero na końcu zazębiają się trybiki opowieści. Mamy dramaty, chęć przeżycia, walkę, poświęcenie i śmierć w ciszy, ale Nolan uniknął w mojej ocenie trywializacji tego. (W pewnej scenie naprawdę było mi szkoda, że Hardiemu się nie udało)
Jeśli ktoś ma ochotę na film wojenny o 180 stopni inny niż "Szeregowiec Ryan" to warto zobaczyć Dunkierkę.
PS. Przychodzę na sale, siedzą dwie nastolatki, potem przychodzą dwie następne. Myślę może lubią ciężkie filmy wojenne. Potem 3 kolejne. Kurde sprawdzam bilet czy jestem na dobrej sali. Ale wszystko w porządku. Myślę, jaka to dzisiejsza młodzież ambitna. Jak seans się skończył to płakały, no w sumie można się było wzruszyć. Wracam i dopiero czytam recenzję filmy i komentarze. Dowiaduje się, że jeden z aktorów to bożyszcze nastolatek .... sprawa się wyjaśniła.


Po skończeniu książki. Obejrzałem pierwszy sezon Gry o Tron i jestem bardziej niż zadowolony. Cieszy mnie kilka nadprogramowych scen, szczególnie z królem, które nadają większej głębi tej postaci. Właściwie każdy rozdział z książki znalazł się w filmie. Trochę mnie jednak zmartwiło to, że momentami wyglądało to trochę biednie. Ale rozumiem, że początkowo mieli mniejsze budżety. Kupiłem drugi tom więc kolejny sezon po skończonej lekturze.
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Rozumiem, że Dunkierka lepsza od furii? Też miałem obejrzeć, ale jakoś nie miałem zachęty w postaci jakiejś recenzji, a nie chciało mi się ich szukać.
 
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Rozumiem, że Dunkierka lepsza od furii? Też miałem obejrzeć, ale jakoś nie miałem zachęty w postaci jakiejś recenzji, a nie chciało mi się ich szukać.

INNA nie wiem czy lepsza, furia też była ciekawa. Po za przesadzonym "amerykańskim" mitem poświęcenie.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Byłem wczoraj na "Atomic Blonde". Bardzo dobre kino akcji, sceny walki są naprawdę niezłe, klimat późnych lat 80. przed upadkiem muru berlińskiego. Na pewno nie można narzekać na nudę.

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.

Kazzmir
O.D.A.L.

Filmy/Seriale
#1397 2017-08-03, 21:55(Ostatnia zmiana: 2017-08-03, 23:00)
mr gorbachev tear down this wall. muzyka fajna w filmie.

https://www.youtube.com/watch?v=z1KXTOJFTOE

 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Reżyser kina akcji

Reżyser kina akcji

Użytkownicy
posty5
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Myślicie, że Jaimie Fookin Lannister żyje?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Pewnie, że tak xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry