Maska predatora 38490 66

O temacie

Autor

Zaczęty 18.07.2010 roku

Wyświetleń 38490

Odpowiedzi 66

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
widzial ty kiedy żoltego predatora?
jeśli ja go robię, to moze być nawet różowy. :P
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

co o tym myslicie?
 

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Koraliki na włosach mi się nie podobają. IMO są brzydkie.
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.

V3Q
Złote Wrota

Maska predatora
#43 2010-07-23, 14:54(Ostatnia zmiana: 2010-07-23, 14:55)
Dracon, zdecydowanie przesadziłeś z normalką i rysami.
Kolega, popracuj, bo to metalu nie przypomina. W sumie, radziłbym zacząć od nowa.
Konserwa popracuj trochę nad rysami, nie rób tak, że w jednym miejscu jest pełno, kawałek dalej w ogóle, co nie jest niczym uzasadnione.
Wwz, pokaż maskę a nie jakieś liście ;d


Jak na razie Jedaith zdecydowanie najlepiej.

Jak uda mi się uruchomić maxa, to dołączę.
 

Konserwa

Konserwa

Użytkownicy
posty63
Propsy23
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Maska predatora
#45 2010-07-24, 21:13(Ostatnia zmiana: 2010-07-24, 21:14)
Dredy są źle zmapowane, dlatego tak sie krzywą te 'koraliki'.
Co do maski wowoza, to gdzie jest normal, pytam się :D
I wywal ten las i daj zwykłe szare tło, bo nie pasuje.
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

Maska predatora
#46 2010-07-24, 23:39(Ostatnia zmiana: 2010-07-25, 02:38)
Predator to pedał. Ja zrobiłem coś bardziej na kształt protosa.

Spoiler
Jeśli ktoś oglądał teksańską masakrę to ma wytłumaczenie dlaczego nie jest ona metalowa. :D  

Ponieważ mam już dość - może wprowadzę jeszcze tylko nieznaczne poprawki - wrzucam historię w obrazkach:

Spoiler

I boom!!!

Spoiler

@Down: Dobra, usunąłem to zdjęcie. W sumie tylko baba zrozumie żart (czyli bez sensu na tym forum), a kwestie gustu kulinarnego nie mają tu wartości merytorycznej.

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
Cytuj
A jeśli właśnie jecie kolację to koniecznie musicie zerknąć na to
Niestety nie rozumiem.
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dracon

Maska predatora
#48 2010-07-25, 15:33(Ostatnia zmiana: 2010-07-29, 13:42)
Małe poprawki:
Spoiler

@KolegaZWojska: Podoba mi się Twoja praca. IMO naprawdę nieźle ;).


//EDIT:
Chyba nie będę już poprawiał.

Cytuj
podczas prezentowania pracy (w tym temacie) trzeba zamieścić w/w screena oraz wszystkie użyte tekstury (mogą być zmniejszone, aby nikt nie kopiował) + opis jak zrobiło się tekstury (niewymagane)
A więc:
Tekstury:

Zmniejszyłem, bo ważyły więcej niż 2MB.
Co do mojej normalki - jest za mocna i odwrócona. Poprawiłem to tylko w oknie materiałów Blendera (mogę dać plik *.blend).

//EDIT2:
Cytat: KolegaZWojska#msg#322;e poprawki:
[spoiler
[/spoiler]

@KolegaZWojska: Podoba mi się Twoja praca. IMO naprawdę nieźle ;).


//EDIT:
Chyba nie będę już poprawiał.

Cytuj
podczas prezentowania pracy (w tym temacie) trzeba zamieścić w/w screena oraz wszystkie użyte tekstury (mogą być zmniejszone, aby nikt nie kopiował) + opis jak zrobiło się tekstury (niewymagane)
A więc:
Tekstury:

Zmniejszyłem, bo ważyły więcej niż 2MB.
Co do mojej normalki - jest za mocna i odwrócona. Poprawiłem to tylko w oknie materiałów Blendera (mogę dać plik *.blend).

//EDIT2:
Cytat: KolegaZWojska
Dobra, usunąłem to zdjęcie. W sumie tylko baba zrozumie żart (czyli bez sensu na tym forum), a kwestie gustu kulinarnego nie mają tu wartości merytorycznej.
:ayfkm:
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Niestety oglaszam, ze nie wezme udzialu :D
jednak temat z ankieta jako gospodarz naszej imprezy zrobie :D
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.

V3Q
Złote Wrota

Maska predatora
#50 2010-07-30, 19:20(Ostatnia zmiana: 2010-07-30, 19:21)
Cytuj
@Down: Dobra, usunąłem to zdjęcie. W sumie tylko baba zrozumie żart (czyli bez sensu na tym forum), a kwestie gustu kulinarnego nie mają tu wartości merytorycznej.


Nawet nie wiesz jak się mylisz  :lol2:
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Cytat: Dracon link=topic=10824.msg104629#msg104629#msg104629#msg104629 date=1280064839
//EDIT2:
:ayfkm:

Cytat: V3Q link=topic=10824.msg105116#msg105116#msg104629#msg104629 date=1280510439
Nawet nie wiesz jak się mylisz  :lol2:

Mieliście kiedyś tak, że nie powiedzieliście w sumie nic szczególnego, a ludzie z obcych wam powodów zwrócili na to uwagę?

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dracon

Maska predatora
#52 2010-07-30, 21:30(Ostatnia zmiana: 2010-07-30, 21:33)
Cytat: Kolega#msgote author=Kolega
Mieliście kiedyś tak, że nie powiedzieliście w sumie nic szczególnego, a ludzie z obcych wam powodów zwrócili na to uwagę?
Nie pamiętam dokładnie kiedy, ale na 100% tak ;).



Cytat: Wowoz#msgote author=Kolega
Niestety oglaszam, ze nie wezme udzialu
Wojtuś, why?
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit

Jedairusz
Złote Wrota

Maska predatora
#53 2010-07-31, 11:43(Ostatnia zmiana: 2010-07-31, 11:50)
Zapomniałbym, tekstury:
http://www.jedaith.yoyo.pl/predator_maps.jpg
http://www.jedaith.yoyo.pl/predator.jpg - mogę cyknąć więcej screenów jak trzeba.

Cytuj
Co do mojej normalki - jest za mocna i odwrócona. Poprawiłem to tylko w oknie materiałów Blendera (mogę dać plik *.blend).
Odwrócić normalkę w Gimpie czy Ps'ie to nie problem. Zwykle wystarczy zaznaczyć kanał zielony i kliknąć kolory/inwersja. Można również użyć pluginu normalmap - zaznaczyć Invert Y i Normalize only.

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Odwrócić normalkę w Gimpie czy Ps'ie to nie problem. Zwykle wystarczy zaznaczyć kanał zielony i kliknąć kolory/inwersja. Można również użyć pluginu normalmap - zaznaczyć Invert Y i Normalize only.
Wiem, że to można łatwo zrobić, ale nie chce mi się. :D
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Prosiłbym o podanie wszystkich tekstur do jutra!
 

Konserwa

Konserwa

Użytkownicy
posty63
Propsy23
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
http://wklejasz.pl/zobacz/hrre/

Mapowanie zmieniałem na początku. Wyszło na to, że źle, ale dopiero później się zorientowałem. W 'warkoczyki' wogóle nie ingerowałem więc są krzywe, ale zmieniać już nie będę.
 


Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
jedait w czym robiłeś normalke?

nie potrzebnie dajecie te rysy a do tego w takim stopniu i w głupich miejscach. jedynie konserwa zrobił to fajnie kreując przy tym trochę taką bajkową stylistykę. taki metal nie ma prawa się w ten sposób wycierać ani drapać, co najwyżej może być wypolerowany na krawędziach czego nikt tu na tej bitwie nie zrobił.
 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
Cytuj
jedait w czym robiłeś normalke?
Z highpoly w 3ds maxie, detal w pluginie do gimpa i połączyłem w crazybumpie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry