Witam
Otóż po dekompilacji, modyfikacji i kompilacji starego Returninga (+ patch i spolszczenie), w menu głównym, oknie statystyk i dzienniku litery zmieniły się w dziwne symbole (możecie mi napisać jak umieszczać obrazy)
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego tak jest i jak można to naprawić?
Najpewniej błędy wynikające z rozbieżności EoL CR/LF/CR LF i/lub formatowania na płaszczyźnie ANSI/UTF/UCS; to, albo niespójność kodowania plików (to samo co uprzednio plus wewnętrzne instrukcje narzędzia) pomiędzy wersjami GothicSourcera, w którym skrypty zostały napisane, a w którym ty je (zde)(s)kompilowałeś (np. oryginalnie użyto GS 3.09, a ty używasz 3.15).
Najlepszym wyjściem byłoby znalezienie oryginalnych, zdekompilowanych skryptów wprost od autora (autorów), bo pewnie wszystkie byłyby w tych samych wersjach kodowania, i przerobienie ich wszystkich na jeden format EoL i ANSI/UTF/UCS. Chociaż ostatecznie może i zrobienie tego na tych twoich zmodyfikowanych też by pomogło.