Brak dialogów w mojej modyfikacji. 2337 4

O temacie

Autor Wicek

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 2337

Odpowiedzi 4

Wicek

Wicek

Użytkownicy
posty27
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema!

Robię od niedawna mini-moda żeby się czegoś nauczyć i gdy zacząłem robić dialogi pojawił się problem.
A mianowicie po dodaniu dialogów i aktualizacji spacerem nie widać ich w grze. Czytałem o tym na forum, lecz żaden sposób nie pomógł. Dialogi są na 100% bezbłędne (nie licząc błędów ortograficznych  :lol: :P ). Pojawiają się tylko wpisy w dzienniku itd.

Z góry dzięki za pomoc!
 

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
Około tygodnia temu pojawił się ten sam temat. Odpowiedź była Redefix. Dalej nie powiem, poszukaj.
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.

Wicek

Wicek

Użytkownicy
posty27
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Próbowałem redefixa, ale nie działał :(
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
posty2143
Propsy1154
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
Zmień w pliku gothicgame D:\gothic2\system\ i odpal ten plik znajdź linijkę vdf=GothicGame.mod i zamień na VDF= i odpal gothica prasując skrypty. Oczywiście na wszelki wypadek zrób update dialogów Redefixem.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Wicek

Wicek

Użytkownicy
posty27
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki wielkie :D temat do zamknięcia :lol:
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry