viold uruchamiany po wyjeciu miecza 2449 2

O temacie

Autor RafalBudzis

Zaczęty 8.05.2010 roku

Wyświetleń 2449

Odpowiedzi 2

RafalBudzis

RafalBudzis

Użytkownicy
posty1967
Propsy808
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
ROZWIĄZAŁEM PROBLEM TEN
Witam dziś chciałem zreparsowac skrypty i po kilku sekundach po włączeniu wyskoczył komunikat
Cytuj
B:zDSK:Permission denied (EACCES)
in Open "OUINFO.INF"
potem taki
Cytuj
B:zDSK:File not open: OUINFO.INF
po kliknięciu ok wyskakuje Access Violation no i spacer brak odpowiedzi

nie przypominam sobie żebym robił coś z jakimś plikiem OUINFO.inf gdzie on powinien być ??? za co odpowiada ??? czy wyjściem było by podmianę go na nowego ouinfo.inf ??

EDIT: znalazłem ze to plik ze skompilowanymi dialogami a więc pomyślałem ze jak go usunę to stworzy się nowy usunełem i tym razem nie wyskoczyło od razu ale najpierw pokazało błędy w skryptach broni ale tak czy siak potem znów wywaliło błąd ;)  może spacer się uszkodził ????
ROZWIĄZAŁEM PROBLEM TEN

RafalBudzis

RafalBudzis

Użytkownicy
posty1967
Propsy808
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
zainstalowałem na dysku D od nowa gothic`a potem mod tool uruchamiam spacer`a z nowego gothic`a i uruchamiam kompilacje Gothic.src z nowego gothic`a żeby czyste skrypty sprawdziło i ten sam błąd jak to możliwe przecież na nowych plikach to robiłem :lol:  to już chyba koniec chyba niestety nie wyjdzie części 0.2 demo sekretów kolonii chyba ze się uda coś naprawić ale wątpię :[  a może ktoś wie jakie pliki Windowsa podtrzymują Spacera bo pewnie po stronie Windowsa problem chociaż pewny nie jestem :)

RafalBudzis

RafalBudzis

Użytkownicy
posty1967
Propsy808
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
sorry za temat ale nie pomyślałem ze antywirus może blokować plik musiała być jakaś trefna aktualizacja ale żeby temat się nie zmarnował to takie małe pytanko czy jest coś podobnego do on_equip ale działającego po wyjęciu miecza do walki próbowałem on_Draw ale nie ma czegoś takiego :lol:  jest jakiś sposób aby po wyjęciu miecza się robił jakiś VOID??


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry