Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - RazorLive

Strony: [1]
1
Offtopic / Forumowe zjazdy
« dnia: 2017-09-27, 19:56 »
@Tosya
Dlatego takie zjazdy trzeba organizować z głową ;) Pomyśleć o jakimś weekendzie, dobrym hotelu. Każda zainteresowana osoba dorzuca parę złotych od siebie.

2
Sprzęt, oprogramowanie / Nowe graty
« dnia: 2017-09-27, 19:54 »
Witajcie. Chciałem się Was spytać, o jakiś dobry dysk ssd (400-500gb) oraz dobre, a ciche chłodzenie do procesora. Zazwyczaj graty do pudła dobieram sam, ale nie znam się na dobrych producentach dysków SSD, czy właśnie chłodzenia.
Budżet, to rzecz wiadoma. Jeżeli mowa o SSD, myślę że powinienem się zmieścić w cenie 163 euro. (Przeliczając na polskie, +/- 700zł?)
Z kolei, jeżeli chodzi o chłodzenie... Możecie polecić coś sami, a wydaje mi się nawet że nie będzie ono za specjalnie drogie, prawda?

3
Twórczość modderska / Hearts of Iron IV:Other History
« dnia: 2017-04-20, 00:25 »
Witajcie. O ile na tym forum miłośników strategii nie jest mało, to dlatego myślę że to może się Wam spodobać. Tym bardziej, iż pierwsza wersja moda jest pisana dla patriotów :D

Ale przechodząc do samego sedna, o co chodzi? Piszę moda do tej gry. Zakładane są trzy wersje. Pierwsza wyjdzie na 100%. Następne dwie zależą tylko i wyłącznie od późniejszego zainteresowania modzikiem.

CAŁA modyfikacja, no wiec nie pierwsza wersja zakłada, iż Józef Piłsudski nie zmarł w 1935roku i wraz z Adolfem Hitlerem idą na podbój całego świata(A przynajmniej Zwiazku Radzieckiego). Polska dostaje nowego przywódcę, właśnie Marszałka który dodaje bonusy.Nasz kraj dostaje także całkiem nowy National Focus Tree. Ale żeby gra była jeszcze bardziej urozmaicona, planowanych jest jeszcze 5 zupełnie innych dróg dla Naszego kochanego kraju. Druga droga, to pójście z Romanem Dmowskim na współpracę z Józefem Stalinem i utworzenie paktu militarnego Warszawa-Moskwa. Trzecia droga, to droga dla samotnych wilków, którzy będą chcieli pobawić się w lidera frakcji. Polska dostanie właśnie National Focus związany z Międzymorzem! Wiem, że to już było w podstawce gry, tyle że w tej modyfikacji ta droga jest jeszcze bardziej rozbudowana. Czwarta droga natomiast będzie oklepana, bo chodzi o powtórkę z 1939 roku, tyle że, w lekko podkręconej dawce.
Jest planowana jeszcze piąta, ale Ona jest przygotowywana dla drugiej wersji moda. A skoro nie mam pewności, czy ta modyfikacja wypali to i nie chce mi się za szybko o tym myśleć.
Ale wracając, bo wspomniałem właśnie jeszcze o dwóch wersjach tego moda. Druga wersja planuje dodania nowego National Focus Tree, dla ówczesnych mocarstw światowych. A Trzecia dla wszystkich ówczesnych krajów na świecie, które mogły zaistnieć. Chodzi międzyinnymi o takie państwa jak Brazylia, Australia itd.
Powiedźcie mi proszę, co o tym myślicie :) Możecie podawać mi swoje propozycje.

Strony: [1]
Do góry