Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Szpaq

Strony: [1]
1
Pytania i problemy / Problemy z wstawianiem pierwszych NPC
« dnia: 2010-06-08, 03:56 »
powinno dać się z nią zagadać i jedyny dostępny dialog powinie być "koniec" lub "ende", jeśli nie ma tego to coś jest źle  :lol:   a jak jest to co więcej chcesz ?

1.jedyne co mi na razie przychodzi do głowy to jeśli postac którą sterujesz nie jest pc_hero to nie możesz do nikogo zagadać.
2. spróbuj zrobic npc w taki sposób: skopiuj skrypt innej postaci np. Diego i tylko zmień mu imię,ID,rutyne

2
1.nie
2. ???
3 spójrz we właściwościach moba w spacerze "on state func"
4 jeśli on state func jest puste to nic się nie uruchamia

3
Pytania i problemy / Problemy z wstawianiem pierwszych NPC
« dnia: 2010-06-05, 06:45 »
nie wstawiaj NPC w tym samym WP gdzie zaczyna sie jego rutyna, przejrzyj oryginalne startup.d, npc z danej lokacji są wstawiane na jednym WP

4
dostaje błąd "access violation" podczas reparsowania w spacerze (reinstalacja nic nie daje, próbowałem na 4 różnych wersjach spacera), mógłbym reparsować za pomocą startera tylko że potem nie zrobie poprawnie ou.bin i ou.csl, mozna aktualizować te pliki bez wcześniejszego reparsowania skryptow w spacerze ?

EDIT:
udało mi się uzyskać dialog ręcznie edutując ouinfo.inf, jednak to raczej za dużo roboty i nie wiem co znaczy linijka "filepos", nie wiem dlaczego jak reparsuje skrypty starterem to ma on jakieś problemy z obsługa pliku ouinfo.inf

Strony: [1]
Do góry