Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Light

Strony: [1]
1
Projekty zawieszone i porzucone / [G2]Basic Extended
« dnia: 2016-08-18, 00:00 »
Jeżeli chcesz się chwalić jaki ty to super nie jesteś to sory,ale ja nie mam na to czasu.Kończę temat bo to sensu nie ma.Kiedyś zrozumiesz o co chodzi,narazie młody jesteś i jeszcze wiele rzeczy nie wiesz.Tyle ode powodzenia w przyszłości przyda Ci się :)
Takie pytanie co Ci gothic da w życiu,są ludzie którzy robią to dla gothica jako fani (przykład Memorka) albo są ludzie,którzy modują gothica aby się nauczyć czegoś.Nie każdy chce być gothicowym guru.Zapamiętaj samo umienie skryptów w "gothicu" jak ty to mówisz nic Ci w życiu nie da.A jeżeli osiągnięcia typu "o udało mi się dodać npc z rozbudowanym dialogiem" są lepsze od nauki C++ (na nim został postawiony silnik do gothica jakbyś nie wiedział) to jest mi ciebie szczerze żal.

Post połączony: 2016-08-18, 00:04
Tym zdaniem,kończę te rozmowę bo jak mi się zdaje nie rozumiesz pewnych rzeczy.Powodzenia w twojej "karierze" modera,niech ci się wiedzie Bywaj !

2
Projekty zawieszone i porzucone / [G2]Basic Extended
« dnia: 2016-08-17, 23:46 »
-Zakończyłem pierwszy rok studiów informatycznych
-Opanowalem język programowania C++ oraz html w bardzo dobrym stopniu co napewno pomoże mi w zawodzie programisty
-Jestem w trakcie tworzenia moda (rozrywkowo) mimo tego po zrobieniu 5 światów obvobowania ich wstawienia do nich ludzi i skorygowania rutyn nie wstawiam zapowiedzi na forum niepotrzebnie tak jak ty to robisz.
-Wymieniać dalej ?

3
Projekty zawieszone i porzucone / [G2]Basic Extended
« dnia: 2016-08-17, 23:34 »
Dobra ja zostawiam ten temat,bo jak widzę z tobą nie da się porozumieć.Nie wiesz kompletnie nic o tym co ja zrobiłem mimo to wypowiadasz się jakbyś wszystko wiedział.Wracając do tematu zrobiłeś to co zazwyczaj napaliłeś się dałeś zapowiedź,a jak już Ci przeszło to napisałeś,że projekt porzucasz i zaczniesz się zajmować czymś nowym(stara śpiewka nic nowego)

4
Projekty zawieszone i porzucone / [G2]Basic Extended
« dnia: 2016-08-17, 23:27 »
Ja się kłócę? XD ja chłopaka poprawiam,gdyż to co on pisze to totalne bzdury.Osobiście nic do niego nie mam.Zaczął temat od kłamstw na mój temat,więc nie miałem wyboru i musiałem się wypowiedzieć :)

5
Projekty zawieszone i porzucone / [G2]Basic Extended
« dnia: 2016-08-17, 23:21 »
A i jeszcze jedno mówisz o mnie na bs? Nie pamiętasz co ty robiłeś płakałeś parę godzin o bana,po czym jak już go dostałeś specjalnie nie wychodziłeś z forum,obrazales wszystkich i trolowałeś.Jeżeli myślisz,że moje zachowanie było złe to nie wiem co można powiedzieć o twoim :)
Ps Permbana dostałem za napisanie,że Memorius jest komuchem i podanie moich pasów na forum drużyny spolszczenia Varanowi.

6
Projekty zawieszone i porzucone / [G2]Basic Extended
« dnia: 2016-08-17, 23:17 »
Zhackuje wut wut ? Kiedy ja coś takiego napisałem XD teraz to poleciałeś ładnie ,wiem,że dzieci mają wybujałą wyobraźnię,ale że az tak? Napisałem,że mybb ma błąd w kodzie,który da się wykorzystać.Napisałem także,że studiuje informatyke oraz że znam dość dobrze języki programowania.Gdzie ty masz słowa o hackowaniu?

7
Projekty zawieszone i porzucone / [G2]Basic Extended
« dnia: 2016-08-17, 23:07 »
Muszę,bo pasuje do teamu,w którym jestem.Mówię o tym otwarcie,a nie płacze,że mam 14 lat i jestem niewyżyty emocjonalnie i nie wiem czego chcę od siebie.Człowieku ty lepiej patrz na siebie myślisz,że jak zmienisz nick to jesteś kims innym ? Powiem Ci,że NIE.Twoje czyny,będą się za tobą ciągnęły aż do końca i żadna zmiana nicku Ci nie pomoże.

8
Projekty zawieszone i porzucone / [G2]Basic Extended
« dnia: 2016-08-17, 21:11 »
Nie wierzę w gościa xD

Strony: [1]
Do góry