Tablica ogłoszeń 41472 125

O temacie

Autor shergar

Zaczęty 8.04.2010 roku

Wyświetleń 41472

Odpowiedzi 125

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Jaka ilość jest tych linii dialogowych z ostatniego rozdziału? Chodzi mi o te naprawdę rażące dialogi.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Nie mam pojęcia ile, ale poza kilkoma głównymi bohaterami to wszystkie.
 

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Nie odzywałem się (łatwo można się domyślić, nie chciało mi się albo nie miałem czasu, jednak to drugie)
Na święta jednak jestem chętny przyjąć coś do korekty. Zatem od 20 grudnia mogę coś poprawić :) O ile ktoś już się za to nie wziął. Aha, w notatniku widzę, że trochę niektóre zdania są źle złożone, może nie jestem wielkim polonistą , ale momentami aż ciężko się to czyta, może tam też trzeba trochę się pobawić?
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
A co byś chciał dostać? Bo Luk jak na razie gdzieś spierdolił i jego kolejka jest nie ruszona.
 

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Ostatnio widziałem go chyba forum Soulfire. Mogę wziąć cokolwiek co wymaga drastycznej poprawki, ale jak mówię zacznę na poważnie działać od 20 grudnia, teraz ten tydzień szkolny będę miał totalnie zawalony.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Czy ktoś jest przeciw odtajnieniu tego tematu? Szczerze mówiąc do niczego to się już nie przyda. Majaczek umarł albo nie żyje (ewentualnie wyemigrował do Rumunii), Regynild o ile wiem nie chce się już mieszać w te samobójczą wręcz robotę, mnie się też już nie chce w to bawić, Luk o ile wiem też gdzieś spylił, pewnie na Ukrainę. A co z wami?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry