[G1] Battala 27818 36

O temacie

Autor Damianx

Zaczęty 21.06.2009 roku

Wyświetleń 27818

Odpowiedzi 36

Damianx

Damianx

Użytkownicy
Damiano Italiano
posty257
Propsy4
  • Użytkownicy
  • Damiano Italiano
Spoko, dzięki  ;p
 
Mody zrobione przez Damianx project :



             
               
               


Życzę miłej gry

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Bardzo fajny mod ;p  grałem i grałem tylko szkoda że i się gothic minimalizował bo coś mi się spieprzył i musze reinstalować. Oby tak dalej. Pozdrawiam
 

rathgar

rathgar

Złote Wrota
posty7
Propsy2
  • Złote Wrota

rathgar
Złote Wrota

Battala !
#22 2009-07-13, 19:13(Ostatnia zmiana: 2009-07-13, 19:20)
Mod przyjemny, jest trochę literówek i mniejszych błędów. Jedak bardzo się zdziwiłem, że po odbiciu głównej bramy jest już koniec! Przydałoby się chociaż wyjście do menu bez żadnego filmiku. A tak przy okazji czy tylko u mnie widać "prześwity" pomiędzy poligonami w niektórych miejscach?
 
Remember those posters that said, "Today is the first day of the rest of your life"? Well, that's true of every day but one - the day you die.

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Cytuj
4.Kiedy jeden z przeciwników (chyba Szkielet-Mag) przywoła Golema to nie da się go pokonać
Bullshit. Nieumarli orkowie pozostawiają po sobie młoty o pokracznej nazwie nafaszerowanej "sh". Bierzesz młotka i napi***alasz aż zdechnie.
 

Damianx

Damianx

Użytkownicy
Damiano Italiano
posty257
Propsy4
  • Użytkownicy
  • Damiano Italiano
U mnie nie było prześwitów, nie wiem czym mogło być to spowodowane ;)

No właśnie, Vierzba dobrze gada ;d
 
Mody zrobione przez Damianx project :



             
               
               


Życzę miłej gry

Thurin

Thurin

Użytkownicy
posty23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
może to zabrzmi głupio, ale gdzie jest jedaith na początku DOKŁADNIE, bo go znaleźć nie mogę xD?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Przejdź przez most i idź prosto w stronę rzeki i przejdź przez nią na drugą stronę. Gdy do niej dojdziesz, idź w lewo wzdłuż rzeki przy ścianie. Patrz na prawą stronę.

Apo

Apo

Użytkownicy
posty2
  • Użytkownicy
Ja mam taki sam problem jak juz wyzej byl wymieniony - zamiast moda odpala mi sie normalny Gothic. Tzn jest zaznaczone ze ma sie odpalic mod ale kiedy juz gra sie wlaczy i zrobie "nowa gra" to normalnie pokazuje mi sie diego itd. Probowalem robic reinstall gry ale to nic nie dalo. Moze musze zmienic jakas opcje w tym programie od Modow??
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Pewnie plik z modem jest w nie tym folderze co trzeba.
 

Apo

Apo

Użytkownicy
posty2
  • Użytkownicy
Rzeczywiscie byl nie tam gdzie trzeba ^^  dzieki juz dziala
 

Futhark

Futhark

Użytkownicy
posty22
  • Użytkownicy
Mod bardzo fajny, tylko trochę literówek i niepoprawności np. "Cor Angar przyjdzie zaniedługo" ^^   :D  Może lepiej użyć "wkrótce", "pokrótce", "niebawem", "za jakiś czas" niż jakieś pokraczne "zaniedługo"? ;p  
A drugie zastrzeżenie jakie mam do moda, to dziennik. Zadania są notowane tak, że gdyby przerwać rozgrywkę i wrócić po godzinie, już nie można zrozumieć, co trzeba zrobić. Te wszystkie questy od Torlofa zrobiłbym w formie jednego zadania o nazwie "Praca dla obozu". Dodałbym wtedy takie wpisy w dzienniku, jak:
"Torlof powiedział, że powinienem odpocząć. Jutro na pewnoo znajdzie się dla mnie jakaś praca"

No i oczywiście powinno być zakończenie, bo jeszcze chyba z pół godziny chodziłem, zastanawiając się co zrobić.

Pozdrawiam.
 

boberovow

boberovow

Użytkownicy
posty18
  • Użytkownicy
grałem w niego jakiś czas temu świetny jest a szczególnie bitwa !!!!
 
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu!



wchodzcie i róbcie konta boberovow.chce.to



@:-) = mahomet rulez

jendrzejs

jendrzejs

Użytkownicy
posty586
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy

jendrzejs

Battala !
#32 2010-01-06, 17:56(Ostatnia zmiana: 2010-01-06, 18:46)
Mi zawsze przy bitwie wywalało do pulpitu  ^^  Mam dobrego kompa jak coś.
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.

V3Q
Złote Wrota

Battala !
#33 2010-01-06, 18:46(Ostatnia zmiana: 2010-01-06, 18:46)
Spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne, ew. wyłączyć jakieś aplikacje jeśli są włączone. Poprostu zbyt dużo ludzi na raz i jak masz słabszego kompa to się wyłączy. A co do zamarzniętej wody, to naprawiałem to, ale mi nie wychodziło, i postanowiłem wydać moda jak jest.

Czytamy.
 

Kaaz

Kaaz

Użytkownicy
posty101
  • Użytkownicy

Kaaz

Battala !
#34 2010-01-06, 23:02(Ostatnia zmiana: 2010-01-06, 23:02)
Hahah Super. Przeszedłem w dosyć krótkim czasie :P  Hah dobra była wyprawa na polowanie, ogólnie mod zrobiony z humorem :D  Jedaith jest taki użytkownik na forum :D  Masz prawa autorskie ? :D

PS: Trochę się zdziwiłem o co chodzi z tym torlofem po bitwie, poczytałem na forum i wszystko jasne ;]  (szkoda, że taki krótki ).
 
Life Is Brutal....


Damianx

Damianx

Użytkownicy
Damiano Italiano
posty257
Propsy4
  • Użytkownicy
  • Damiano Italiano
Witam ;d
Ma ktoś może jakimś zadziwiającym zbiegiem okoliczności tego moda na dysku i dałby radę go tutaj wrzucić ? Chciałem sobie z sentymentu odświeżyć ;)
pzdr
 
Mody zrobione przez Damianx project :



             
               
               


Życzę miłej gry

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry