Wolność internetu! 7619 29

O temacie

Autor Vierzba

Zaczęty 29.04.2009 roku

Wyświetleń 7619

Odpowiedzi 29

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba

Vierzba

Wolność internetu!
2009-04-29, 23:06(Ostatnia zmiana: 2009-04-29, 23:12)
Towarzysze! Nadszedł czas stłumienia rewolucji! Unia Europejska chce podzielić internet na płatne pakiety, w których będzie zawarty dostęp do poszczególnych stron! Tak być nie musi... Wróć! Tak być nie może! Czytać i podpisywać:

http://stopcenzurze.wikidot.com/

Na Belweder... Tfu! Na Brukselę!
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
co za poroniny pomysł, nie dość, że bezsensowny, to jeszcze niebezpieczny. Nie za bardzo wyobrażam sobie, jak to ma działać, widzę dwie opcje: a. nie będzie działać; b. uniemożliwienie komunikacji bezpośredniej pomiędzy zwykłymi użytkownikami i małymi serwerami, co by w sumie uniemożliwiało bardzo wiele operacji, utrudniałoby pewnie straszliwie życie różnego rodzaju organizacjom non-profit.

z drugiej strony wydaje mi się, że ISP nie chętnie proponowali by "pakiety", ze względu na to, że użytkownicy by ich nie zaakceptowali.
 

Kazzmir
  • Gość
kasa za dostęp do tm trafi na moje konto :D
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
zonk kurwa :D
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Wolność internetu!
#4 2009-04-30, 11:29(Ostatnia zmiana: 2009-04-30, 11:29)
Świetny pomysł o którym wiem już od dawna!

Planuje opakietować moje posty. Mianowicie jeśli zechcecie przeczytać choć jedno słowo mistrza będziecie musieli wykupić stosowny abonament u waszego providera.

Już widzę tłumy chętnych :D .
 

Kazzmir
  • Gość

Kazzmir
Gość

Wolność internetu!
#5 2009-04-30, 11:36(Ostatnia zmiana: 2009-04-30, 11:37)
Cytat: Thörbjorn link=topic=5806.msg50211#msg50211 date=Apr 30 2009, 11:29 AM\'
Świetny pomysł o którym wiem już od dawna!

Planuje opakietować moje posty. Mianowicie jeśli zechcecie przeczytać choć jedno słowo mistrza będziecie musieli wykupić stosowny abonament u waszego providera.

Już widzę tłumy chętnych :D .

faktycznie, twoje posty są bezcenne  :lol2:  mogę liczyć na bonifikatę?
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Anonymized

Wolność internetu!
#6 2009-04-30, 11:48(Ostatnia zmiana: 2009-04-30, 11:48)
Wolność internetu?
Faktycznie mam wolny... pobieram z prędkością 3-4kb/s :lol2:

A tak na poważnie, na prawdę myślicie że to wypali? łee tam :P



Cytuj
kasa za dostęp do tm trafi na moje konto
Zostaniesz bankrutem :D
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Wolność internetu!
#7 2009-04-30, 12:25(Ostatnia zmiana: 2009-04-30, 12:31)
I tak tego nie wprowadzą.
Ludzie by na to nie poszli.

Powiedzie mi tylko jakim prawem te skurw***yny mają mieć władzę nad internetem i zabraniać wolnego dostępu?
Ludziom się w dupach poprzewracało. I tyle.
 

Berserker

Berserker

Użytkownicy
posty90
Propsy15
  • Użytkownicy
I tak tego nie wprowadzą.
Ludzie by na to nie poszli.

Powiedzie mi tylko jakim prawem te skurw***yny mają mieć władzę nad internetem i zabraniać wolnego dostępu?
Ludziom się w dupach poprzewracało. I tyle.

Popieram twoje zdanie w 100% :D
 

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.


Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica
Cytuj
Powiedzie mi tylko jakim prawem te skurw***yny mają mieć władzę nad internetem i zabraniać wolnego dostępu?
Żeby eliminować piratów, pedofilów czy terrorystów.

Przecież i tak mundurowi monitorują odpowienie strony, więc cóż to za argument?
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Wolność internetu!
#10 2009-04-30, 13:41(Ostatnia zmiana: 2009-04-30, 13:46)
Monitorują, ale nie każą mi płacić za każdą stronę osobno...
Bez przesady.

Ale osobiście dalej nie wierzę że to wprowadzą.
Dla mnie to kolejny pomysł 'wybitnych' polityków którzy chcą poczuć że mają w rękach cały świat i (w tym przypadku) Internet.
Takich dennych projektów było setki... Pamiętam, jak ci z MEN chcieli podzielić szkoły na męskie i żeńskie :D
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Wolność internetu!
#11 2009-04-30, 13:53(Ostatnia zmiana: 2009-04-30, 14:18)
Cytat: kazzmir link=topic=5806.msg50213#msg50213 date=Apr 30 2009, 09:36 AM\'
faktycznie, twoje posty są bezcenne  :D  mogę liczyć na bonifikatę?

Niestety nie znam znaczenia tego słowa a na wszystkie strony typu wikipedia, czy te mające w domenie "słownik" nie mam pakietu :lol2: .

Cytuj
Ludzie by na to nie poszli.

Tak samo jak nie poszli na pomysł inwazji na Irak. Około 80% ludności USA mimo powszechnie panującej ignorancji i konformizmu uznała ten pomysł za absurdalny... do czasu, bo później takowej interwencji sami się domagali. Skutek pewnych działań i propagandy. Ludzie wejdą w najgorsze gówno i jeszcze będą za to dziękować - przykład III Rzesza.

Prawdę mówiąc nie dziwi mnie ten pomysł w ogóle, mam wręcz wyjebane bo podobnych ustaw, projektów i koncepcji jest wpizdu co w zasadzie wszystko sprowadza się do wprowadzenia nowego porządku świata. Proponowałbym tak się nie podniecać bo 95% równie poronionych informacji przechodzi koło nosa bez echa, choćby Codex Alimentarius. Ale tak to jest jak się wszystko ma w dupie, nic nie wie o strukturach światowych i obecnie panującej sytuacji na planecie a za wiarygodne i rzetelne źródło informacji przyjmuje media (w tym internet), które mącą i odwracają uwagę jakimiś pierdołami typu wypadek samolotu na filipinach napierdalając o tym przez cały tydzień.
Człowiek jako jednostka, czy grupa wobec tego co jest coraz skuteczniej wprowadzane na świecie od dziesięcioleci jest bezradny.
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Miliony ludzi bezradnych wobec kilku frajerów.
Wolność?... Ta... -.-
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Miliony ludzi bezradnych wobec kilku frajerów.

A kto mówi o jakim kolwiek sprzeciwie liczonym w milionach? Wszystkie nawet najbardziej absurdalne zmiany zostaną przeforsowane w taki sposób, że sami ludzie będą się wręcz tego domagali. Poza tym w obliczu nowoczesnych metod tłumienie czy kontrola nawet kilku milionów to pestka, podobnie jak kilku pasterzy jest w stanie sprawnie zapanować nawet nad stadem bydła liczącym kilkuset członków. Kwestia odpowiednich metod i działań a już na pewno nikt nie powiedział że wszystko ma być bezpośrednie i jawne.
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Wolność internetu!
#14 2009-04-30, 15:16(Ostatnia zmiana: 2009-04-30, 15:16)
Thoro, ja nie mówię o tym ilu uda się stłumić, tylko ilu jest przeciw.
Nie wmówisz mi, że ludzie sami będą pragnąć ograniczeń i wydatków za przeglądanie stron WWW.
Bez przesady.
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
To jakiś niesmaczny żart.

Mam taką nadzieję...
 

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
Dżondra se robią.

Cytuj
Wolność internetu?
Faktycznie mam wolny... pobieram z prędkością 3-4kb/s blink1.gif

A ja mam lagi na GG..... :D
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
Cytat: kazzmir link=topic=5806.msg50208#msg50208 date=Apr 30 2009, 12:16 AM\'
kasa za dostęp do tm trafi na moje konto :D
ja to innaczej zrozumiałem, to raczej ty będziesz musiał płacić providerom, żeby zakwalifikowali twoją stronę do Internetu B (bo na A - dostępny dla wszystkich, to raczej sobie nie pozwolisz :lol2:  ).
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Nie wmówisz mi, że ludzie sami będą pragnąć ograniczeń i wydatków za przeglądanie stron WWW.
Bez przesady.

Płacenie abonamentu jest jedynie konsekwencją. Wszystko idzie przepchać operując odpowiednimi argumentami czy nawet tworząc pewne sytuacje, które spowodują że ludzie sami będą się domagać takich ograniczeń wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami. O tym już mówiłem.
 

Berserker

Berserker

Użytkownicy
posty90
Propsy15
  • Użytkownicy
u mnie dzisiaj chodzili z fachowcy z  telewizji cyfrowej i mówili że za jakiś czas mają zlikwidować polsat i TVN z programów publicznych i tylko TVP1 TVP2 oraz TVP Katowice ( w moim przypadku katy) będzie leciało w telewizji a TVN i Polsat będą tylko w tych cyfrach, N TV, kablówkach, cyfrowych polsatach itd. za bardzo mi się w to nie chce wierzyć i moim zdaniem to straszą tym ludzi żeby sobie teraz wszyscy zakładali te cyfrówki i kablówki ale jak będzie dalej z tą telewizją i tym internetem to nie wiem, pożyjemy zobaczymy
 

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.


Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Wolność internetu!
#20 2009-04-30, 19:06(Ostatnia zmiana: 2009-04-30, 19:07)
A jak daremne zabiegi marketingowe ala "ciemny lud" mają się do tego tematu? Poza tym nie jest to raczej nic odkrywczego, bo równie dobrze ja mógłbym przytaczać doświadczenia z "fachowcami" którzy zapewniali że gdy nie kupie ich cudownych domowych stacji "uzdatniania" wody czy filtrów za jedyne kilka tysięcy to skończę marnie z powodu dużego stężenia chloru i kamienia w wodociągach.
 

Berserker

Berserker

Użytkownicy
posty90
Propsy15
  • Użytkownicy

Berserker

Wolność internetu!
#21 2009-04-30, 19:10(Ostatnia zmiana: 2009-04-30, 19:12)
jak się ma do to do tego tematu? a tak że za to i za to chcą pobierać większą kasę i wprowadzić ograniczenia
 

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.


Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Płacenie abonamentu jest jedynie konsekwencją. Wszystko idzie przepchać operując odpowiednimi argumentami czy nawet tworząc pewne sytuacje, które spowodują że ludzie sami będą się domagać takich ograniczeń wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami. O tym już mówiłem.
Nadal się nie zgodzę.
Żadne argumenty nie przemówią za częściowym dostępem zamiast wolnego.
Co innego jakby internet dopiero wchodził w obieg i ludzie dostali by #msgote author=Thörbjorn link=topic=5806.msg50243#msg50243 date=1241116297]Płacenie abonamentu jest jedynie konsekwencją. Wszystko idzie przepchać operując odpowiednimi argumentami czy nawet tworząc pewne sytuacje, które spowodują że ludzie sami będą się domagać takich ograniczeń wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami. O tym już mówiłem.[/quote]
Nadal się nie zgodzę.
Żadne argumenty nie przemówią za częściowym dostępem zamiast wolnego.
Co innego jakby internet dopiero wchodził w obieg i ludzie dostali by niepełny produkt#msgote author=Thörbjorn link=topic=5806.msg50243#msg50243 date=1241116297]Płacenie abonamentu jest jedynie konsekwencją. Wszystko idzie przepchać operując odpowiednimi argumentami czy nawet tworząc pewne sytuacje, które spowodują że ludzie sami będą się domagać takich ograniczeń wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami. O tym już mówiłem.[/quote]
Nadal się nie zgodzę.
Żadne argumenty nie przemówią za częściowym dostępem zamiast wolnego.
Co innego jakby internet dopiero wchodził w obieg i ludzie dostali by  z cenzurą na pakiety, wtedy uznali by że to normalne i i tak jest dobrze że maja chociaż tyle.
Ale po tylu latach korzystania z wolnego internetu tylko niepełnosprawni umysłowo dadzą się wrobić w argumenty #msgote author=Thörbjorn link=topic=5806.msg50243#msg50243 date=1241116297]Płacenie abonamentu jest jedynie konsekwencją. Wszystko idzie przepchać operując odpowiednimi argumentami czy nawet tworząc pewne sytuacje, które spowodują że ludzie sami będą się domagać takich ograniczeń wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami. O tym już mówiłem.[/quote]
Nadal się nie zgodzę.
Żadne argumenty nie przemówią za częściowym dostępem zamiast wolnego.
Co innego jakby internet dopiero wchodził w obieg i ludzie dostali by za#msgote author=Thörbjorn link=topic=5806.msg50243#msg50243 date=1241116297]Płacenie abonamentu jest jedynie konsekwencją. Wszystko idzie przepchać operując odpowiednimi argumentami czy nawet tworząc pewne sytuacje, które spowodują że ludzie sami będą się domagać takich ograniczeń wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami. O tym już mówiłem.[/quote]
Nadal się nie zgodzę.
Żadne argumenty nie przemówią za częściowym dostępem zamiast wolnego.
Co innego jakby internet dopiero wchodził w obieg i ludzie dostali by  ograniczeniem dostępu.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Czyli, że mam płacić dystrybutorowi za puszczenie przez kabel sieci PLUS jakieś pakiety?
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Wolność internetu!
#24 2009-04-30, 21:42(Ostatnia zmiana: 2009-04-30, 21:43)
Internet prędzej czy później i tak zostanie skomercjalizowany i skolektywizowany w znacznym stopniu poprzez tworzenie dużych platform i portali oferujących wiele usług.
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
w pewnym stopniu już się to stało, ale internet nie służy tylko do tego, żeby sobie wejść na naszą klasę i odebrać Gmaila. Są prywatne strony, serwery mniejszych firm, uczelni i innych organizacji. No i internet to nie samo WWW, ale też sieci prywatne, p2p, komunikatory...
 

Kazzmir
  • Gość
zeby wogole mowic o aktywnym i dzialajacym ograniczeniu dostepu trzeba by kazdego jednego uzytkownika kontrolowac. nie ma bola zeby ten kto chce i moze nie mogl miec tego co mu sie zachce. jak pedofil bedzie chcial to bedzie mial ten dostep bez wzledu na to czy ktos siedzacy za biurkiem i tez pewnie pedofil wymysli sobie regulacje ktore mozna bedzie w taki czy inny sposob obejsc.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Żadne argumenty nie przemówią za częściowym dostępem zamiast wolnego.
Wystarczy zrobić akcję z pedofilią na nk, jakimś śledzeniem transferu przez prywatnych przedsiębiorców i wykorzystywaniem danych albo po prostu walnąć dwa samoloty w jakieś większe budynki i już ludzie lecą z pianą na mordach po pakiety.

tylko niepełnosprawni umysłowo dadzą się wrobić w argumenty #msgote author=Buła link=topic=5806.msg50263#msg50263 date=1241201251]Żadne argumenty nie przemówią za częściowym dostępem zamiast wolnego.
Wystarczy zrobić akcję z pedofilią na nk, jakimś śledzeniem transferu przez prywatnych przedsiębiorców i wykorzystywaniem danych albo po prostu walnąć dwa samoloty w jakieś większe budynki i już ludzie lecą z pianą na mordach po pakiety.

tylko niepełnosprawni umysłowo dadzą się wrobić w argumenty za#msgote author=Buła link=topic=5806.msg50263#msg50263 date=1241201251]Żadne argumenty nie przemówią za częściowym dostępem zamiast wolnego.
Wystarczy zrobić akcję z pedofilią na nk, jakimś śledzeniem transferu przez prywatnych przedsiębiorców i wykorzystywaniem danych albo po prostu walnąć dwa samoloty w jakieś większe budynki i już ludzie lecą z pianą na mordach po pakiety.

tylko niepełnosprawni umysłowo dadzą się wrobić w argumenty  ograniczeniem dostępu.
Niepełnosprawni + wszyscy obarczeni jakąkolwiek formą indyferentyzmu światopoglądowego. A ci stanowią pewnie z 90%.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
Niepełnosprawni + wszyscy obarczeni jakąkolwiek formą indyferentyzmu światopoglądowego. A ci stanowią pewnie z 90%.
Ale tu chodzi o osobiste podejście, czy kupujesz połączenie z internetem, czy dostęp do naszej-klasy, a nie o to, czy pójdziesz protestować.
 

majaczek

majaczek

DreamVader
The Dreamer
posty404
Propsy191
Profesjabrak
  • DreamVader
  • The Dreamer

majaczek
DreamVader

Wolność internetu!
#29 2009-05-22, 09:47(Ostatnia zmiana: 2009-05-22, 09:48)
@niepełnosprawni umysłowo
nie wszyscy "tacy" są w tak złym stanie jak ludzie myślą... uważam że co najmniej 25% "takich" byłoby przeciw tej cenzurze
@obejście zabezpieczeń
oczywiście! Jak ograniczą dostęp do serwerów to wystarczy oblegać proxy w stanach (oczywiście takich będzie mało więc transfery mogą spaść nawet do 4kbps :P  )
albo trzeba będzie polskie strony oglądać przez "google translate"
@rządzenie światem
a ja popieram Luffy'iego z "One Piece" w zmaganiach z "światowym rządem"
(dla niewtajemniczonych jest to organizacja która skupia wielu królów, wymazuje cały kawał historii ("próżne wieki") i okazuje się  że został przyczyną upadku wielkiej cywilizacji w tym czasie, za odczytywanie tej historii eksterminowali całą wyspę i wiele innych smaczków )
@wprowadzenie
pewnie będą wprowadzać niedemokratycznie jak traktat lizboński

PS: po wprowadzeniu tego pewnie nie będzie można oglądać "One piece" i czytać mangi z OP i inne zachowania a'la "światowy rząd" z OP
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry