Reaktywacja 8291 27

O temacie

Autor

Zaczęty 18.02.2009 roku

Wyświetleń 8291

Odpowiedzi 27

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Tak więc zamierzam przywrócić ten jakże pozytywny aspekt forum, z tym że nowe bitwy odbywały by się w nieco większych odstępach czasowych, spontanicznie i raczej nieregularnie. Osobiście uważam że poprzedni system przeprowadzania bitew stawiający na pierwszym miejscu zdobywanie doświadczenia i zabawę jest jak najbardziej ok ale czekam na Wasze sugestie.

Chciałbym zbadać temat i dowiedzieć się co Was interesuje, czyli jakimi bitwami jesteście zainteresowani. Mogą być gotowe propozycje, konkretne tematy jak i luźne pomysły.

Druga sprawa to organizacja. Powiem szczerze że mi się nie za bardzo chcę ogarniać to wszystko samemu i o ile konkretny model wedle wytycznych wraz z mapowaniem jestem w stanie załatwić od nie tyle co najlepszych a każdego grafika 3d z tego forum, to regularnie ogarniać tematów z głosowaniem, pilnować terminów już mi się nie chce.
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Jak coś ja mogę pomóc, w końcu dbam teraz o porządek w tych działach.
Co do samych bitew, to może by zrobić coś aby nauczyć się tworzenia speculari i normalek?
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Dla mnie najbardziej pasowała bitwa z panzerfaustem, czyli odwzorowywanie prawdziwych przedmiotów.

Co do organizacji, to mogę się tym zająć.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Co do organizacji, to mogę się tym zająć.

Ok, tym bardziej że mam do Ciebie zaufanie i gwarancję z tego względu że już raz kończyłeś bitwę jak ja nie mogłem.


Czekam na dalsze sugestie odnośnie potencjalnych tematów.
 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit

Jedairusz
Złote Wrota

Reaktywacja
#4 2009-02-19, 16:18(Ostatnia zmiana: 2009-02-19, 16:19)
Cieszę się, że powstała inicjatywa.
Ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że będę brał udział.  :D  
Co do map typu specular i normal to faktycznie przydałoby się coś dotyczącego ich tworzenia.
Niby jest Crazy bump, pluginy itp. ale trzeba umieć z niego dobrze korzystać a niestety z tym np. u mnie gorzej  :)

Co do tematów to może jakiś pojazd?
Np. wyjątkowo stary maluch po wypadku, albo kareta z XVI czy tam któregoś wieku...

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Pomysł z motoryzacją jest dobry, szczególnie jeśli chodzi o auta o prostej bryle (furgonetki, dostawcze, porządkowe, komunikacyjne itd.). Co do innych tekstur to na pewno powstanie jakaś bitwa w której będą wymagane ale jeszcze nie wiem na jaki temat tak więc czekam na propozycje.
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.

V3Q
Złote Wrota

Reaktywacja
#6 2009-02-19, 17:07(Ostatnia zmiana: 2009-02-19, 17:12)


Każdy wg. własnego uznania, niekoniecznie stara i podniszczona.

I jeszcze jedno. Wszystkie prace chyba najlepiej na jednym renderze.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Veq bardzo dobry pomysł, jeśli chodzi o następny temat bitwy jestem za i czekam na wasze zdanie jak i również na propozycje na przyszłe tematy.

Cytuj
Wszystkie prace chyba najlepiej na jednym renderze.

Co przez to rozumiesz?
 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit

Jedairusz
Złote Wrota

Reaktywacja
#8 2009-02-19, 17:17(Ostatnia zmiana: 2009-02-19, 17:17)
Cytuj
Wszystkie prace chyba najlepiej na jednym renderze.
Na tych samych ustawieniach świateł, ustawieniu modeli itp.  :)  
Też jestem za.

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Trochę źle napisałem, ale chodzi mi o to co wyżej :)  

Kyro dałby radę to wykonać?
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Ciekawy pomysł - rzekł Mateusz - byłbym skłonny zagłosować za. Ba! Chyba nawet to zrobię...

Po chwili zastanowienia Deksterowi na myśl nasunęło się niestety jeszcze jedno pytanie: "Jak chcecie zrobić jednakowe ustawienia rendera?".
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Reaktywacja
#11 2009-02-19, 17:28(Ostatnia zmiana: 2009-02-19, 17:28)
Cytuj
"Jak chcecie zrobić jednakowe ustawienia rendera?".

Pozbierać pliki operacyjne od wszystkich i wrzucić na jedną scenę. Może się to okazać problematyczne ale skoro chcecie to można można spróbować. Mi tam wszystko jedno.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: Fałek link=topic=5258.msg45176#msg45176 date=Feb 19 2009, 17:21\'
Kyro dałby radę to wykonać?
Nigdy nie modelowałem żadnego samochodu ani za bardzo niczego hp i za bardzo nie chce mi się tego robić.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Dr House

Dr House

Użytkownicy
Everybody Lies
posty139
Propsy1
  • Użytkownicy
  • Everybody Lies
Jeżeli byłaby jakaś bitwa 2D , a ja znalazł chwilę czasu to chętnie wezmę udział.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Albo może tym razem nie na teksturowanie?
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
A co innego proponujesz?
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Webdesign ;p .
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
a broni ci ktoś robić inne bitwy?
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
W sumie racja. Pokombinuję nad tematem ;p .
 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
I jak?
Jest jakiś postęp z czymkolwiek?

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Reaktywacja
#20 2009-03-12, 20:23(Ostatnia zmiana: 2009-03-12, 20:25)
dupa. mam trochę spraw własnych na głowie noi kilka projektów z netu a niektóre z nich w teorii miały być skończone nawet pół roku temu. nie na tyle aby nie wyrobić ale po prostu mi się nie chce i nie mam ochoty, nie lubię mieć wielu rzeczy zaczętych/do zrobienia na głowie. kwestia komfortu psychicznego.

myślę o temacie przed snem i bitwa pewnie powstanie na przełomie miesiąca/2, ale raczej powstanie. szczerze mówią trochę się zniechęciłem widząc znikome zainteresowanie ale chuj z tym.
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.

V3Q
Złote Wrota

Reaktywacja
#21 2009-03-12, 20:59(Ostatnia zmiana: 2009-03-12, 21:16)
Jakby się znalazł ktoś kto zrobi model mogę się tym zająć, na razie szukam chętnego do 3d, ale kiepsko idzie.

Edit:
Może ew. coś z tych rzeczy http://www.turbosquid.com/FullPreview/Index.cfm/ID/266237
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Reaktywacja
#22 2009-03-13, 14:35(Ostatnia zmiana: 2009-03-13, 14:39)
















 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
Jak dla mnie może być  :P

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444

Retsked

Reaktywacja
#24 2009-03-13, 16:33(Ostatnia zmiana: 2009-03-13, 16:33)
Znaczy się teksturowanie czołga? Jestem za! :P
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Znaczy się robienie czołga? Jestem przeciw! :P
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Jak znajdziecie model jestem za praktycznie wszystkim :P
 

Kudlik

Kudlik

Użytkownicy
Les Paul
posty364
Propsy55
  • Użytkownicy
  • Les Paul
Może nie jestem specem od 2D, ani nawet jakims tam grafikiem, ale chętnie się nauczę czegos nowego :P
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry