[G2NK] Grupy Oszustów 3: Złodzieje w Khorinis 1532 3

O temacie

Autor Anonimus14

Zaczęty 30.09.2023 roku

Wyświetleń 1532

Odpowiedzi 3

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty85
Propsy76
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Anonimus14 & OrtegaX
przedstawiają moda:
Grupy Oszustów 3: Złodzieje w Khorinis
Zamiast napisu, bedzie tu kiedyś logo ale jeszcze go nie mam xD

Opis moda

Uwaga! Mod ten jest bezpośrednią kontynuacją części pierwszej i drugiej, więc w opisie znajdziesz potencjalne spoilery.
Spoiler
Mija 5 lat od wydarzeń z drugiej cześci modyfikacji. Bohater wraz ze Scamerem dorobili się fortuny na produkcji i handlu barwionymi mieczami. Związek bohatera z Marysią rozwinął się do tego stopnia, że para wzięła ślub. Również Scamer nie próżnował i odnalazł miłość swojego życia w osobie Moniki. Pary wyprowadziły się z rodzinnej wyspy znanej z 1 i 2 części i przeprowadziły do Khorinis. Ale w przypadku naszych bohaterów nie ma mowy o zwykłej przeprowadzce, co to to nie!
Scamer wykorzystując swój spryt przejął władzę w mieście a dzięki temu dorobił się jeszcze większej fortuny. Główny bohater został za to jest zastępcą, drugą najważniejszą osobą w mieście.
Sielanka i spokój bohaterów kończy się, gdy pewnej nocy protagonista budzi się w środku nocy. Nawiedza go jego dawna "znajoma" którą zabił w części drugiej. Oznajmia go przed nieszczęściami jakie spadną na miasto a pośrednio także na bohaterów. Ten zdaje się tym nie przejmować jej słowami... do czasu.
Gdy budzi się następnego dnia, w jego domu pojawia się Scamer. Informuje go o aferze jaka wybuchła w mieście. Lokalna stocznia budująca nowoczesny i ogromny statek upada. Jeśli nasi zarządcy miasta nic z tym nie zrobią, niezadowolenie mieszkańców (a powiązani z aferą są prawie wszyscy!) przekieruje się na nich. Musisz więc rozwiązać tą zagadkę i ukarać winnych.

A przy okazji poznasz bliżej mieszkańców Khorinis, zwłaszcza tych nietypowych, i pomożesz im w rozwiązaniu ich problemów. Kto wie, może w przyszłości sami ci pomogą?

Co będzie oferować mod?

 • Od 2 do 3 godzin rozgrywki, licząc także wątki poboczne.
 • Delikatnie zmodyfikowany Zen samego miasta Khorinis (więc mod nie będzie się opierał na chodzeniu od jednego końca do drugiego końca mapy)
 • Humor znany szczególnie z pierwszej części modyfikacji jednak nieco bardziej przemyślany i stonowany. Szykujcie się na absurdalne sytuacje które zryją wam beret, to co było w poprzednich dwóch częściach to pikuś :D
 • Mod tworzony wraz z @OrtegaX znanym i cenionym modderem w świecie Gothica, który dołoży kilka własnych wątków do moda.
 • Charakterystyczne postacie poboczne które zapadną wam w pamięć :)
 • Pełny dubbing a niektóre postacie będą miały dość oryginalne kwestie mówione

Screeny (mod jak i ten temat jest jest cały czas w produkcji więc opis jak i foty poniżej mogą nie oddawać tego co bedzie w finalnej wersji)
Planowana premiera: I kwartał 2024 roku
 

Kaznodziej

Kaznodziej

Użytkownicy
posty11
Propsy11
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
Super, czekam wiadomo z czym... hehe w łapie. ;)
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
 • Strażnik
Ohoo.. Brzmi ciekawie. Szczególnie, że to kontynuacja ; )
 

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty85
Propsy76
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Mała aktualizacja, z uwagi na ograniczony czas na produkcję i chęć dopieszczenia "formuły" moda muszę niestety przesunąć premierę na początek 2024 roku. Nie obawiajcie się, wyjdzie to produkcji tylko na dobre :)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry