Konsultacja w sprawie moddingu Gothica 2 2474 1

O temacie

Autor Dronek

Zaczęty 3.09.2022 roku

Wyświetleń 2474

Odpowiedzi 1

Dronek

Dronek

Użytkownicy
posty5
Propsy6
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Witam,
Jeżeli post umieszczam w złym dziale to przepraszam, ale jestem tu nowy i dla mnie jest tutaj istny labirynt :D

Od dłuższego czasu próbuję zrobić swojego moda do Gothic 2 Noc Kruka, ale za każdym wychodzi jakiś problem, który mnie stopuje.

Mam problem między innymi z:
a) przygotowaniem środowiska pracy - uważam, że robię to wszystko na dziko bo tylko zmieniam gotowe rzeczy w Gothicu 2 i nie wiem jak oczyścić całego Gothica z tych wszystkich NPC'tów i innych rzeczy żebym miał czysto w katalogu i żebym mógł wejść do Gothica bez żadnych błędów oraz sprawdzać moje postacie i inne rzeczy.
b) z przygotowaniem końcowej paczki moda, jak to wszystko zapakować w całość (szukałem jakiegoś poradnika który opowiada o tym za co są poszczególne foldery, skrypty odpowiedzialne. np chciałbym zmienić menu, ekrany ładowania itd)

I tych problemów zapewne jest więcej, ale dobrze będzie mi zacząć to wszystko robić jeżeli ktoś byłby w stanie podesłać mi aktualne poradniki od czego powinienem zacząć żeby to wszystko zrozumieć. Sprawdzałem na tym forum i niektóre wątki są już usunięte (np. ten ze stworzeniem własnej gildii).

Ewentualnie, żeby nie robić tu spamu jeżeli ktoś byłby w stanie poświęcić mi trochę swojego prywatnego czasu i dać kilka wskazówek to prosiłbym o zostawienie swojego discorda - odezwę się.

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam jeszcze raz jeśli post został umieszczony w złym miejscu. Mam naprawdę wielkie ambicje żeby zrobić fajnego moda, ale muszę jeszcze sporo się nauczyć.
 

TymitOfficial

TymitOfficial

Użytkownicy
posty11
Propsy5
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Witam mogę ci trochę pomóc odezwij się na discorda Tymek#4080
 
Nie ważne, że idziesz powoli. Ważne, że idziesz do przodu


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry