Gothic II: New Balance PL 13824 5

O temacie

Autor Zipperiusz

Zaczęty 27.06.2022 roku

Wyświetleń 13824

Odpowiedzi 5

Zipperiusz

Zipperiusz

Użytkownicy
Team Sefaris, Obrońca królików
posty57
Propsy64
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Team Sefaris, Obrońca królików
New Balance jest to obszerna modyfikacja dodające nowe wątki poboczne do świata Gothic II: Noc Kruka. Do modyfikacji dodano nowe, ciekawe obozy oraz nowe umiejętności jak np. inteligencja oraz wiele innych. New Balance (NB) jest to rozszerzenie bazujące na Returningu 2.0, które ma za zadanie zbalansować, poprawić i ulepszyć pod każdym względem rozgrywkę. Jego głównym założeniem jest usprawnienie gry poprzez integralne zmiany takie jak zmieniona ilość punktów doświadczenia, obrażenia wszelakich broni, pancerzy oraz wiele innych.

Kolejność instalacji:
  • Zainstaluj czystą wersję gry Gothic II Noc Kruka.
    • Gra nie może być zainstalowana w lokalizacji C:Program files (x86) lub C:Program files ani w żadnej innej lokalizacji, która wymaga uprawnień administratora. Najlepiej zainstalować grę na innym dysku.
    • Nie ma znaczenia czy gothic został pobrany ze Steama, czy z GOGa.
  • Zainstaluj modyfikację poprzez instalator.
    • Instalator jest podzielony na kilka części, które wszystkie trzeba pobrać i umieścić w jednym folderze, a następnie uruchomić plikiem exe.
    • Zaznacz opcję Visual C++ Redist jeśli nie wiesz, czy miałeś to zainstalowane wcześniej na komputerze.
    • Opcja z czcionką i loading screenami nie mają znaczenia, ponieważ, polska wersja i tak posiada swoje.
  • Pobierz i wypakuj do folderu z grą aktualne archiwum oznaczone nazwą NB Skrypty.
    • Część dialogów z Nocy Kruka może zostać nadpisana rosyjskimi, dlatego należy pobrać i wypakować do folderu z grą archiwum NB_Speech_PL_Fix.
  • Jeśli gra działa, można wedle uznania pobrać wybrane dodatki.
    • Zarówno texture packi jak i czcionki są kompatybilne z najnowszą wersją NB. Można je wgrać/usunąć w dowolnym momencie.
Galeria:
Spoiler





 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pojawiła się nowa klasa - demon hunter.
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam wszystkich.
mam dwa pytania w których potrzebuję pomocy.
1.Gdzie dokładnie mogę znaleść w gothic.ini linijkę extModeActivate odpowiadającą za odpalenie trybu zaklinania w grze?
2.Gdzie mogę ściągnąć Humansremaster.vdf który by był kombatybilny z returningiem 2.0? Plik zmienia ruchy bohatera na inne. Pliki VDF które pobrałem nie zadziałały mi ;/
 

Zipperiusz

Zipperiusz

Użytkownicy
Team Sefaris, Obrońca królików
posty57
Propsy64
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Team Sefaris, Obrońca królików

Zipperiusz

Gothic II: New Balance PL
#3 2022-06-28, 13:47(Ostatnia zmiana: 2022-06-28, 14:11)
Witam wszystkich.
mam dwa pytania w których potrzebuję pomocy.
1.Gdzie dokładnie mogę znaleść w gothic.ini linijkę extModeActivate odpowiadającą za odpalenie trybu zaklinania w grze?
2.Gdzie mogę ściągnąć Humansremaster.vdf który by był kombatybilny z returningiem 2.0? Plik zmienia ruchy bohatera na inne. Pliki VDF które pobrałem nie zadziałały mi ;/
1. jeżeli używasz zwykłego notatnika to możesz zrobić ctrl+f i wpisać nazwę pełną i powinno znaleźć, jeżeli nie masz jej to możesz spróbować dopisać i ustawić na 1. W moim przypadku ta linijka jest między tymi wartościami
arrowsInfoPosY=10
bABDebugShowTrace=0
extModeActivate=0
noGrassGrassVal=2
noGrassBushVal=2
na linii numer 788
2. Co do tego niestety nie pomogę

Post połączony: 2022-06-28, 14:11
Pojawiła się aktualizacja 28.06.2022
 

Zipperiusz

Zipperiusz

Użytkownicy
Team Sefaris, Obrońca królików
posty57
Propsy64
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Team Sefaris, Obrońca królików
Pojawiła się aktualizacja 01.07.2022
Changelog
 

Zipperiusz

Zipperiusz

Użytkownicy
Team Sefaris, Obrońca królików
posty57
Propsy64
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Team Sefaris, Obrońca królików
Pojawiła się aktualizacja 04.07.2022
Changelog
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry