[G2NK] Odyseja - w imieniu Króla/Odyssee - Im Auftrag des Königs v2.6.4 PL 69439 311

O temacie

Autor bogu9821

Zaczęty 2.04.2021 roku

Wyświetleń 69439

Odpowiedzi 311

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. :)

Od kilku dni ogrywam modyfikację i chciałbym zapytać o radę osób które już ją skoczyły.

Gram czystym wojownikiem pod 2h. Jestem na etapie Khorinis (40 lvl). Wykonuję wszystkie zadania oraz dokładnie czyszczę całe mapy. Domyślam się że grając dalej w ten sposób wbiję absurdalnie wysoki poziom postaci. W solucji jest informacja że maksymalny poziom siły którego możemy się wyuczyć wynosi 300. Na chwilę obecną mam jej 100 i zastanawiam się kiedy najlepiej jest wykorzystać bonusy z mikstur itp. Gdybym zrobił to po przekroczeniu progu 5 punktów nauki za 1 punkt siły mógłbym dość szybko zablokować sobie możliwość dalszej nauki. Tym bardziej że tych bonusów jest od groma i już teraz mógłbym spokojnie zbliżyć się do tej wartości. Jak wy rozwijaliście swoje postacie? Chciałbym zbudować możliwie najsilniejsza postać (poziom trudny) i uniknąć sytuacji w której posiadałbym odłożone punki nauki z brakiem możliwości ich wydania. :)

Istnieje może jakiś spis lokacji kamiennych tablic? Próbowałem coś znaleźć ale do niczego nie udało mi się dokopać. :)

sarna

sarna

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam  mam pytanie czy może ktoś zna kod na postać Nolan  był bym wdzięczny .Dziękuje.

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty366
Propsy65
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Latwopalny aż mi się uśmiech pojawił na twarzy bo swego czasu zadałem te same pytania i też nie dostałem odpowiedzi. Wiem, że już dawno po czasie ale może komuś innemu się to przyda.

Myślę, że próg 5 pn za 1 to już dawno za późno, ja wymaksowałem próg 3 pn za 1 i w tedy zacząłem zużywać wszelkie bonusy, a i tak miałem poczucie, że trochę za długo. A to dlatego, że na tym etapie potrzebujesz szybko wbić siłę, walkę i przede wszystkim wymaksować życie, żeby jak najmniej mikstur i innych bonusów zużyć przed. No i ja z tym życiem miałem przez jakiś czas problem, poszukiwacze to była mordęga straszna. Tak, niestety balans troszkę leży w tej grze, większość potworków spada jak muchy, a jednostki są nie do przejścia.

Spisu kamiennych tablic nie ma, w khorinis i jarkendarze jest ich bardzo mało, za to jest ich trochę w varancie, no i nauka ich o zgrozo dopiero w 4 rozdziale.

Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Nelth

Nelth

Użytkownicy
posty21
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, zrobiłem wszystkie zadania w rozdziale 2 na Tamorze oprócz Kopalni, nikt nie chce mi dać tego zadania. Niemoge przez to ruszyć dalej z fabułą.

edit: Udało mi się przywrócić dialog dzięki GSE. :)

baletudo

baletudo

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Fajnie 55 godzin gry i bug niema żadnego dialogu a ni a Andre ani u Khaleda do początku misji obóz orków...

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty176
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jestem w trakcie wykonywania zadania ,,Sprawozdanie z sutuacji'' dla najemników grant w tym zadaniu zleca abym zdał raport z sytuacji od najemników w karczmie orlana problem w tym że wcześniej wszystkich wybiłem podczas zadania dla orlana więc co robić w takiej sytuacji ?

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty181
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zacząć grę od nowa bo właśnie sobie zepsułeś.

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty171
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty181
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6575
Propsy2966
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Działania Odysei z Unionem nikt nigdy nie podważał, ale z jego pluginami już owszem xD

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty176
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem Arena. Podczas walki z butchem gdy powalam go na ziemię to ten wstaje i rzuca się na mnie bez końca jakieś sugestie jak to naprawić ?

nosterJ

nosterJ

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam.
Mam problem z ognistymi bełtami , co jakiś czas nie nalicza mi PD za zabicie kogokolwiek . Po wczytaniu save problem znika ale za jakiś czas się pojawia.
Jest możliwość naprawy tego błędu ?
Korzystam tylko z Union+zUtilities

@Gościo1 miałem ten problem ale wczytałem i szybko z nim zagadałem.
Co do zadania ,,Sprawozdanie z sutuacji'' kod na Scott-a działa DMT_4321_SCOTT

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry