[NB] Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne 5232 67

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 11.01.2021 roku

Wyświetleń 5232

Odpowiedzi 67

Guniok

Guniok

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm nie gram z marvinem i nie da się zapisywać gry gdy jest aktywny

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1327
Propsy41
  • Użytkownicy
Hmmm... no to faktycznie dziwne, może coś w plikach masz zepsute/źle zainstalowane?

Grałeś od nowa czy na starym save?

Guniok

Guniok

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Całkiem od zera ale zauwazylem pewną ciekawostkę ze jezeli skasuję wszystkie zapisy to po jakimś czasie wgrywają mi się do gry spowrotem zapisy z tej gry którą ukończyłem

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1327
Propsy41
  • Użytkownicy

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4565
Propsy1105
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie została wykonana czysta instalka i tyle to się  pomieszało i poplątało, gdybyś po skończeniu AB odinstalował całkowicie gotuka i usuną wszystkie pozostałości a następnie ponownie zainstalował gotuka i returninga NB to żadnego problemu by nie było.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1327
Propsy41
  • Użytkownicy
Mam pytanie o grafike, widziałem na kilku filmach jak niektórzy grają na takiej bardziej jaskrawej grafice, która była jaśniejsza ( brak mi lepszego określenia ) do tego bezi robił jakieś dziwne ruchy animacje jak stał w miejscu, a nie taka wyprana z kolorów na tym DX11, czy to jakiś inny mod graficzny czy jakaś funkcja w DX11?

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty337
Propsy65
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
bardzo jaskrawa grafika to może być sweetfx który kiedyś działał z dx11 normalnie teraz nie wiem

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1327
Propsy41
  • Użytkownicy
Dokładnie tak, żeby ta grafa nie była taka wyblakła, spoko jest ten dx11 ale wszystko szarobure to też źle.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry