[NB] Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne 35518 109

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 11.01.2021 roku

Wyświetleń 35518

Odpowiedzi 109

Guniok

Guniok

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm nie gram z marvinem i nie da się zapisywać gry gdy jest aktywny
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Hmmm... no to faktycznie dziwne, może coś w plikach masz zepsute/źle zainstalowane?

Grałeś od nowa czy na starym save?
 

Guniok

Guniok

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Całkiem od zera ale zauwazylem pewną ciekawostkę ze jezeli skasuję wszystkie zapisy to po jakimś czasie wgrywają mi się do gry spowrotem zapisy z tej gry którą ukończyłem
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie została wykonana czysta instalka i tyle to się  pomieszało i poplątało, gdybyś po skończeniu AB odinstalował całkowicie gotuka i usuną wszystkie pozostałości a następnie ponownie zainstalował gotuka i returninga NB to żadnego problemu by nie było.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Mam pytanie o grafike, widziałem na kilku filmach jak niektórzy grają na takiej bardziej jaskrawej grafice, która była jaśniejsza ( brak mi lepszego określenia ) do tego bezi robił jakieś dziwne ruchy animacje jak stał w miejscu, a nie taka wyprana z kolorów na tym DX11, czy to jakiś inny mod graficzny czy jakaś funkcja w DX11?
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
bardzo jaskrawa grafika to może być sweetfx który kiedyś działał z dx11 normalnie teraz nie wiem
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Dokładnie tak, żeby ta grafa nie była taka wyblakła, spoko jest ten dx11 ale wszystko szarobure to też źle.
 

AddShider

AddShider

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam spory problem nie mogę zabić kruka jest on nieśmiertelny moge tylko zadać raz obrażenia i jest jak bóg, grałem bez kodów i nie wiem co teraz mam zrobić bo nie mogę dalej iść z fabułą.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po raz pierwszy mam problem z instalacją spolszczenia do Returninga/New Balance. Otóż, dialogi oraz menu są po polsku, ale dziennik i interfejs to losowe znaczki. Mod był instalowany na czystym Gothicu 2 NK, kolejność według poradnika. Będę wdzięczny za pomoc.

Dorzucam screeny dla kontekstu:
Spoiler

Spoiler

Spoiler
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
No to zainstaluj według opisu w czym problem?
czysty gotik plus nk instalacja i kopiujesz polskie skrypty i tyle.
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No to zainstaluj według opisu w czym problem?
czysty gotik plus nk instalacja i kopiujesz polskie skrypty i tyle.

Czytałeś mojego posta? Dokładnie to zrobiłem i w tym właśnie problem, nadal nie działa.  Czysty Gothic 2 NK (Steam), instalator New Balance, polski dubbing i skrypty. Pliki były nadpisanie. Grałem we wszystkie wersje returningów i nigdy nie spotkałem się z takim problemem.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
a ten Gothic z steam instaluje się w wersji PL?

trochę dziwne bo to nie możliwe by nie działało, więc dlatego napisałem wcześniej że wystarczy według prostej instalacji to zrobić.

Więc coś musi być źle robione
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak, instaluje się po polsku. Folder tez na pewno jest czysty, nie ma pozostałości po starych modach.
 

Tulipanek

Tulipanek

Użytkownicy
posty13
Propsy3
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Tak, instaluje się po polsku. Folder tez na pewno jest czysty, nie ma pozostałości po starych modach.

Nie odpalaj przez Steama/Goga, tylko z ikony na pulpicie
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie odpalaj przez Steama/Goga, tylko z ikony na pulpicie

Dzięki, pomogło. Ale czy da się to jakoś ominąć?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
A po co? i tak lepiej się odpala z ikony
 

lichwiarzlehmar95

lichwiarzlehmar95

Użytkownicy
posty17
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam wszystkich. Mam pytanie. Wiem, że to głupio zabrzmi, ale czy da się zrobić tak by w grze nie było pająków? Mam arachnofobię i przez to nie dojdę w grze dalej niż do kręgu koło Lobarta. Albo zrobić jakiegoś patcha i zastąpić pająki czymś innym? Wiem, że do minecrafta był taki mod. Proszę, nie śmiejcie się.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Nie da rady, jest sporo pająków w returnie, nawet specjalne pajęcze bossy, także no niestety.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry