[G1] Dolina Zombie v2.2 EWOLUCJA 151580 398

O temacie

Autor OrtegaX

Zaczęty 16.12.2019 roku

Wyświetleń 151580

Odpowiedzi 398

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
W sumie, to kolega wyżej zadał dobre pytanie. Ostatnio nie było mnie na forum i ciekaw jestem listy zmian :)
 

SamoaJoj

SamoaJoj

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Listę zmian masz przecież na fanpagu Ortegi. No cóż, ze świetnego moda, zrobił jeszcze lepszy. Już pisałem, że w tym modzie wszystko gra i jest dopieszczone. Fabuła, zadania, klimat.
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Za chwilę wrzucę tutaj nową wersją plus mały patch.

Post połączony: 2021-09-09, 12:37
Dolina Zombie Ewolucja 2.0
Zmiany:
-Poprawki błędów z podstawowej wersji Ewolucji
-Nowe wątki, zadania, dialogi, postacie
-Nowe umiejętności: Hiena Cmentarna, wabienie przeciwnika, redukcja stresu, orkowa broń, strzelanie z dmuchawek.
-Możliwość szybszego zdobycia 2 poziomu walki bronią dwuręczną
-Nowe dźwięki
-Nowy świat
-Nowe rodzaje zombie
-Nowi przeciwnicy
-Zmiany w świecie, więcej roślinności, zniszczeń itd
-Poprawki w balansie
-Zwiększony poziom trudności
-Ciosy krytyczne jako osobny mechanizm
-I wiele więcej
LINK DO POBRANIA NA STRONIE TYTUŁOWEJ!
Jeżeli doceniasz moją twórczość i chcesz przyczynić się do szybszego usprawniania moda jaki i kolejnych produkcji to zapraszam do wsparcia mnie tutaj: https://tipply.pl/u/ortegax
Każda pomoc się przyda, bardzo wam za nią dziekuję  Każda osoba, która wyśle donejta może liczyć na swoją obecność w modzie, w przyszłych aktualizacjach bądź nowych produkcjach jako NPC bądź w postaci dubbingu.
Jeżeli komuś wywala zalecam zainstalowanie DX11, powstała wersja dedykowana dla moda, link do niej znajdziecie w instrukcji w katalogu z modem.(edited)

Awes

Awes

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ostatnimi czasy pykałem sobie w modyfikacje i zrobiłem jakieś 8-12h, pech czy tez nie wyszedł update i chciałbym w niego pograć ale bez utraty poprzedniego zapisu + mieć owe dodatkowe postacie misje etc, po prostu zostać tu gdzie jestem ale z nowymi rzeczami, czy istnieje takowa mozliwosc? z góry przepraszam za pytanko jeśli jest z kategorii "bezsensownych" ale jestem zielony;d
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Jeżeli chcesz zagrać w najnowszą wersję to niestety savy przepadną, jednak polecam ci zagrać bo wiele rzeczy zostało zmienione.

Rotharus

Rotharus

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mod został w pełni zdubbingowany czy sama podstawka?
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Nieźle :)
To teraz trzeba jeszcze poczekać na moda na Spine.
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Mod nie jest w pelni zdubbingowany. Co do spine, nie ma potrzeby zeby tam sie znalazl, po prostu przerzucacie pliki instalacja to bulka z maslem

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Czyli rozumiem, że powinno to wyglądać tak ? Ewolucja 2.0.

Spoiler
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica

georgeby

georgeby

Użytkownicy
posty1
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Powiem tak, poza błędami na placu wymian plus w pobliżu opuszczonej kopalnii pojawia się "Mętny świat" to naprawde warto zagrać, Pierwsze co mnie uderzyło w zamku w pierwszych minutach gry to OGROM nowych dialogów, plus już na początku widać drobne zmiany  w rozmieszczeniu nowych itemów czy tonie głosu NPC
Pierwszy minus, brak możliwości wyłączenia swobodnego celowania z łuku, magii kuszy z poziomu menu gry.  W Gothic nie znosze grać  na wolnym celowaniu, czy ktoś wie który to plik odpowiada za wolne celowanie ?

Post połączony: 2021-09-13, 13:08
Powiem tak, poza błędami na placu wymian plus w pobliżu opuszczonej kopalnii pojawia się "Mętny świat" to naprawde warto zagrać, Pierwsze co mnie uderzyło w zamku w pierwszych minutach gry to OGROM nowych dialogów, plus już na początku widać drobne zmiany  w rozmieszczeniu nowych itemów czy tonie głosu NPC
Pierwszy minus, brak możliwości wyłączenia swobodnego celowania z łuku, magii kuszy z poziomu menu gry.  W Gothic nie znosze grać  na wolnym celowaniu, czy ktoś wie który to plik odpowiada za wolne celowanie ?

Update:
Wystarczy w pliku Gothic.ini zmienić freeAimingEnabled=1 na freeAimingEnabled=0
 
Gothic:
Mroczne tajemnice, Świat skazańców, Edycja rozszerzona, Cienie Przeszłości, Dolina Zombie, Czas Zapłaty, Czas Zapłaty Prolog, Diccuric,
Gothic 2: Returning 2.0, L'Hiver, Piratenleben, Lobos,Velen,Złote Wrota,Sythera,Ucieczka,Velaya HW,Z Życia Złodzieja,Content Mod,

Czarnymickel

Czarnymickel

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć Ortega,

mam problem, jak wchodzę do starej kopalni mając wyczyścić zombie  i zabrać jedzenie to pasek ładuje się prawie do końca a potem wywala z gry. Pomocy :)

Post połączony: 2021-09-15, 21:04
Instalowałem jak w instrukcji. Gothic 1 potem Player kit potem System Pack 1.8 4 Gb Patch i Potem Pliki. Nawet dzisiaj próbowałem zainstalowac starsze systempacki czyli jak w instrukcji 1.6 1.7 i 1.8 ale nic to nie daje.
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
W której jaskini jest lekarstwo Thorusa? Skończyły mi się pomysły, wydaje się jakbym był już we wszystkich które można nazwać "nieopodal obozu", i w paru dalszych też przy okazji...

Jaskinie w których byłem:
- 3 obok obozu (ta przy rzeczce, ta z amuletem Neka, ta z Gilbertem)
- dwie po drodze do Nowego Obozu lasem (jedna pod drzewem i jedna w skale z jakimś gościem z nowego obozu)
- cztery w okolicach cavalorna (jaskinia cavalorna, jaskinia za nim w drodze do NO, 2 w drodze do orkowego czegoś)
- jedna przy rzece
- dwie ukryte (pod wodospadem, i pod kamieniem przy rzece)

Jedyne o których jeszcze wiem to dwie zamknięte na klucz (w skale przy obozie, i po drodze do orków za wzgórzem hosh-paka) - czy to w jednej z nich? I jeśli tak, to po prostu mam czekać aż klucz sam się znajdzie?
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Spoiler
Wkradl sie blad ze ten klucz sie nie pojawia, wpisz insert Lupid i to jest ta jaksinia najblizsza 2 straznikow chroniacych przejscia na tereny orkow w podstawce

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
Ok, dzięki!

Nowy problem - jak się odstawia ścierwojady? Kiedyś @Werewolf miał ten problem, i skubany nie zostawił po sobie jak sobie z nim poradził... Mam 6 ścierwojadów (5+lider) ze sobą, cavalorn nie reaguje, zagadanie do lidera ani przed domkiem ani w jaskini nie wydaje się działać.

[EDIT] Udało się! Cavalorn odbierze ścierwojady jedynie gdy stoi w chatce, nie jak jest przy ognisku, przespanie się do południa u niego zadziałało. Przydałaby się notka w dzienniku że tak jest.
 

Thorus01

Thorus01

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak sobie poradzić z tym znikającym światem w drodze do przełęczy ? Zginąłem i teraz nawet już po nowej grze nie widać świata, jak zapisze i wczytam to to samo
 

Carlos89

Carlos89

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Czy da sie w jakiś sposób "naprawić" Gomeza?, po wykonaniu zadania ze złym odnośnie tego mutanta zalicza mi zadanie, ale już jeżeli chodzi o Cavalorna to zadania z zapasami nie da się dokończyć i z Gomezem nie ma żadnej interakcji niestety, i w taki sposób fabuła stoi w miejscu.... z Harpiami w orlim gnieździe tez jest taki problem że z Harragiem nie można już przeprowadzić rozwmowy ( nie ma żadnej opcji dialogowej). Nie wiem czy jest na to jakis sposób czy też kod żeby ruszyc fabule ?
 

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podczas rozgrywki notorycznie pojawia mi się biały (w nocy niebieski) ekran. Coś jak bardzo bardzo gęsta mgła. Czasem od tak, czasem po wczytaniu. U Skipa, przy kuźni Huno... A to dopiero pierwsze dwie godzinki gry. Zazwyczaj wystarczy odlecieć na f8 kawałek. Na to, żeby na czucie iść to jednak za duży kawałek.

To jakoś da się naprawić? A może to jakaś cecha charakterystyczna dla niewłaściwej instalacji?
 

Rotharus

Rotharus

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy na spine znajduje się najnowsza wersja modyfikacji?
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
UPDATE
Odświeżona wersja Doliny już jest, przede wszystkim naprawiono błąd z zanikaniem świata. Link do pobrania na stronie tytułowej, wystarczy podmienić pliki.
Uwaga; Sejwy z poprzedniej wersji nie będą działać! Trzeba grać na nowo.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry