[G1] Dolina Zombie v2.2 EWOLUCJA 151656 398

O temacie

Autor OrtegaX

Zaczęty 16.12.2019 roku

Wyświetleń 151656

Odpowiedzi 398

SamoaJoj

SamoaJoj

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grałem w wersję 2.0, niedługo ma wyjść jeszcze nowsza wersja. Powiem tak. Lepszego moda do g1 nie ma. Fakt, nie opinia. Szczerze, to po za oczywistymi bugami, błędami - co w tak starej grze jest oczywiste i nie jest to wina modera -- to minusów na dobrą sprawę nie ma. No może amatorski dubbing w niektórych momentach jest trochę na niższym poziomie, ale i jako całość tak daje radę. Wszystko tu zagrało. Fabuła, klimat, zadania.
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Bardzo dziekuje! <3

hasianex

hasianex

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, jest moze jakis link do moda? Szukalem na kilku stronkach, ale nigdzie nie moge znalezc..

Pozdro

Post połączony: 2021-08-19, 06:55
Aa właśnie i jeszcze chciałem zapytać o jakiś poradnik do instalacji 😅
Trzymajcie się i chwała Innosowi
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Mod będzie ponownie dostępny do pobrania na dniach kiedy skończę pracę nad nową dużą aktualizacją, kwestia kilku dni

Michał

Michał

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ej pomożecie mi pobrać tego moda bo nie wiem gdzie
 

koooonek

koooonek

Użytkownicy
posty28
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mod będzie ponownie dostępny do pobrania na dniach kiedy skończę pracę nad nową dużą aktualizacją, kwestia kilku dni
 

KST

KST

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
hej to kiedy już będzie można pobrać???
 

Don Marczello

Don Marczello

Użytkownicy
posty2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
hej to kiedy już będzie można pobrać???

Cierpliwości, wyjdzie informacja jak będzie dostępny.
 

Grando346

Grando346

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema mam problem z misja ze zlodziejem, po zabiciu Skorpiona nic sie nie dzieje, a na gameplejach na yt widzialem ze maja przybiec straznicy, jakis pomysl jak to naprawic? Wczytywalem sejwa z wczesniejszego momentu i dalej to samo :/

Post połączony: 2021-08-29, 11:47
Dobra wystarczylo zmienic broń bo moja nie powalala tylko zabijala od razu, ale tez inne pytanie gdzie znalezc kwiatek dla gor na draka?
 

Misthios

Misthios

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Siema mam problem z misja ze zlodziejem, po zabiciu Skorpiona nic sie nie dzieje, a na gameplejach na yt widzialem ze maja przybiec straznicy, jakis pomysl jak to naprawic? Wczytywalem sejwa z wczesniejszego momentu i dalej to samo :/

Post połączony: 2021-08-29, 11:47
Dobra wystarczylo zmienic broń bo moja nie powalala tylko zabijala od razu, ale tez inne pytanie gdzie znalezc kwiatek dla gor na draka?
Z tego co pamiętam jest w jaskini obok mostu przy starym obozie .
 

Vincu8

Vincu8

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie mam problem, zrobiłem questa gdzie jest Kruk, przynioslem Bartholo miecz powiedzial ok moge go zatrzyamc i mam sie udac do Gomeza, ale u Gomeza nie mam dialogu, czy da sie cos z tym zrobic ?
 

Konanowicz

Konanowicz

Użytkownicy
posty35
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie mam problem, zrobiłem questa gdzie jest Kruk, przynioslem Bartholo miecz powiedzial ok moge go zatrzyamc i mam sie udac do Gomeza, ale u Gomeza nie mam dialogu, czy da sie cos z tym zrobic ?

To było chyba żeby z Gomezem pogadać on musi być w swoich komnatach bo chce pomyśleć albo z komnat pójść z powrotem do sali tronowej coś takiego, sprobuj moze oddalic sie z zamku lub porobić inne questy nie pamiętam dokładnie co zrobiłem ale miałem podobnie

 

Vincu8

Vincu8

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie mam problem, zrobiłem questa gdzie jest Kruk, przynioslem Bartholo miecz powiedzial ok moge go zatrzyamc i mam sie udac do Gomeza, ale u Gomeza nie mam dialogu, czy da sie cos z tym zrobic ?

To było chyba żeby z Gomezem pogadać on musi być w swoich komnatach bo chce pomyśleć albo z komnat pójść z powrotem do sali tronowej coś takiego, sprobuj moze oddalic sie z zamku lub porobić inne questy nie pamiętam dokładnie co zrobiłem ale miałem podobnie

Oddalalem sie od zamku, wrocilem do cytadeli jeszcze raz wszystko przeszukalem, nie mam innych questow wszystkie juz zrobilem a on nigdy nie idzie do swojej komnaty tylko siedzi w sali tronowej i oprocz nauki sily nie ma z nim dialogu mimo ze questa oddalem Bartholo powiedzial ze mam isc z nim pogadac a on nic
 

Misthios

Misthios

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Panowie mam problem, zrobiłem questa gdzie jest Kruk, przynioslem Bartholo miecz powiedzial ok moge go zatrzyamc i mam sie udac do Gomeza, ale u Gomeza nie mam dialogu, czy da sie cos z tym zrobic ?

To było chyba żeby z Gomezem pogadać on musi być w swoich komnatach bo chce pomyśleć albo z komnat pójść z powrotem do sali tronowej coś takiego, sprobuj moze oddalic sie z zamku lub porobić inne questy nie pamiętam dokładnie co zrobiłem ale miałem podobnie
Spróbuj może przejść sie po innych ocalałych , może podejdź do cavalorna lub pogadaj z każdym


Oddalalem sie od zamku, wrocilem do cytadeli jeszcze raz wszystko przeszukalem, nie mam innych questow wszystkie juz zrobilem a on nigdy nie idzie do swojej komnaty tylko siedzi w sali tronowej i oprocz nauki sily nie ma z nim dialogu mimo ze questa oddalem Bartholo powiedzial ze mam isc z nim pogadac a on nic
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Vincu8

Vincu8

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dla osób które szukają linka: https://www.sefaris.eu/#/mod/g1/dz/

To jest link do starszej wersij, tutaj wszyscy czekaja na nową, a propo czy tutaj bedzie link do najnowszej wersij czy na stronie sefarisu ????????
 

Zipperiusz

Zipperiusz

Użytkownicy
Team Sefaris, Obrońca królików
posty57
Propsy64
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Team Sefaris, Obrońca królików
Na pewno będzie tutaj w temacie link, na stronie Sefaris będzie też jak tylko wypuści tutaj.
 

Piter123

Piter123

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, mam problem gra mi sie krzaczy gdy probuje otwierac skrzynki wytrychem, probowalem reinstalowac GMDK nie pomogło, ale
na innym modzie działało normalnie i na podstawce podsyłam screena:

Post połączony: 2021-09-01, 14:19
https://imgupload.pl/zdjecie/obraz-2021-09-01-141818.pnyZr
 

Misthios

Misthios

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej, mam problem gra mi sie krzaczy gdy probuje otwierac skrzynki wytrychem, probowalem reinstalowac GMDK nie pomogło, ale
na innym modzie działało normalnie i na podstawce podsyłam screena:

Post połączony: 2021-09-01, 14:19
https://imgupload.pl/zdjecie/obraz-2021-09-01-141818.pnyZr
Mi zaczęło ten błąd wywalać jak nauczyłem się sprintu
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Witam, kiedy odbędzie się premiera najnowszego rozszerzenia ?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry