zadania w spacerze G1 (oferta płatna) 1899 2

O temacie

Autor pawbuj

Zaczęty 7.08.2019 roku

Wyświetleń 1899

Odpowiedzi 2

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Szukam  doświadczonej osoby w spacerze (edycja zenów), która pomoże połatać kilka błędów podstawowego world.zena do G1.  Warunki płatności do ustalenia . Zadania dla profesjonalisty.

Kontakt PW
 

Liberty

Liberty

Użytkownicy
posty39
Propsy12
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Podaj co np. trzeba poprawić, nikt nie stwierdzi po takiej wiadomości czy się nadaje
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
W jednym z ruskich modów jest bardzo dobrze dopracowany świat. 

Co poprawili :
 - brama głównego Starego Obozu zamyka się poprawnie, a nie jak w oryginale "do połowy";
- kolumna w klasztorze zmiennokształtnych po powaleniu została poprawiona, że nie "spadamy z niej", gdy jesteśmy na jej środku;
- flagi mają animację ruchu na wietrze;
- dodana animacja picia wody z beczek;
- poprawiona przestrzeń przy kopcu rudy (na samym dole jak patrzymy na kratę z dołu);
- dodana ukryta jaskinia (waypoint "SC") w jaskini obozu bandytów;

Niestety podczas otwierania świata nie działa dobrze "IN EXTREMO" . tzn. nie znikają ze sceny;

Dodatkowo wyposażenie kluczowych skrzyń zostało przeedytowane . Trzeba ręcznie wszystko od nowa odtwarzać. To w sumie jestem w stanie zrobić właściwie sam (ewentualnie można się z kimś dogadać odpłatnie). Są osoby, które testowały ten zen i napisały mi co czego brakuje.

Najszybciej i najsprawniej byłoby poprawić ten świat z moda niżeli od nowa niżeli robić to na orygin. zenie Piranii.

Jeżeli ktoś by miał czas i za rozsądne pieniądze  podejmie się tego wyzwania to czemu go nie wynagrodzić za umiejętności i trudy ?

Płatmość : najlepiej PayPal. Myślę o kwocie minimum od 100 zł wzwyż.

To tak ogólnie.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry