Błędy i bugi 56322 183

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 56322

Odpowiedzi 183

JanekSport

JanekSport

Użytkownicy
posty34
Propsy7
  • Użytkownicy
Hej,
po przyjęciu zadania od Dobara (chodzi o paczki od Jana dla niego) u Jana nie pojawia się żadna opcja dialogowa z tym związana. Da się to jakoś naprawić?
Przyzwij itna_paczkajana 3 razy i z nim pogadaj.
To jest błąd, Brutus powinien mieć paczki, ale znika.

Dzięki. Co prawda u Jana dalej nie było opcji dialogowej ale przynajmniej u Dobara się pojawiła.
 

mimusss1

mimusss1

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Mam następujący problem, wykonałem zadanie u dobara oraz sprowadziłem pozostałych 7 łowców do twierdzy a Gestath nie ma opcji dialogu. Próbowałem komendy kill i vlk 4148 gestath ale coś nieidzie....
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
@mimusss1 musisz zrobić questy z hełmami, bestią i presją czasu i pogadać z Udarem. No i nie zabijaj Gestatha. W modzie ma on też inne instance, niż w g2nk.
 
while(false) Do();

mimusss1

mimusss1

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za szybką odp. natomiast wykonałem już zadania z helmami, bestią i święcenie grobów ale udar niema innych opcji dialogu poza nauka strzelania.

p.s.

Gestath żyje ;D
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Mieliście racje, że im dalej w las tym więcej bugów. Najpierw nie mogłem powiedzieć Frutowi, że przyprowadziłem niewolnika mimo, że Grimes stał obok. Jakoś to załatwiłem wczytaniem i zapisem, potem Will powiedział do Orka bandytów, że zabił kogoś, kogo nie zabiłem. Potem chce załatwić sprawę z owcą Perruta, zaprowadziłem Moly do jaskini, kazałem jej tam zostać, wracam do niego a Moly przy nim, a sam Perrut nie ma żadnego dialogu... chyba sobie jednak odpuszcze moda, strata czasu.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
@Werewolf
1. Niewolnika musiałeś na odpowiedni waypoint zaprowadzić koło Fruta.
2. Zabiłeś bandytę, którego miałeś zabić dla orka, bo musiałem użyć marvina, by naprawić to, że pokazałeś się bandytą przed założeniem stroju.
3. Perrot prosił cię też o 5 baranich kiełbas. Dialog się pojawia, jak zaprowadzisz owcę oraz będziesz miał te kiełbasy.
 
while(false) Do();

mimusss1

mimusss1

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm czy da sie jakoś popchnąć fabułę do przodu?. Zalezy mi na ukonczeniu tego moda ew. proszę o jakikolwiek zapis tuz przed atakiem na orkow (3/4 rozdzial).
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu

bogu9821
Moderator działu

Błędy i bugi
#127 2019-08-29, 17:01(Ostatnia zmiana: 2019-08-29, 20:40)
Hmm czy da sie jakoś popchnąć fabułę do przodu?. Zalezy mi na ukonczeniu tego moda ew. proszę o jakikolwiek zapis tuz przed atakiem na orkow (3/4 rozdzial).
A pytanie, jaką masz gildię? Jeżeli jesteś myśliwym, to musisz zrobić zadania dla myśliwych i pogadać z Gestathem. Nie wziąłem pod uwagę drugiej możliwości.
Questy:
1. Podłe gady
2. Quest z Jehenem -> "Gonitwa, krew i łuski"
3. Ulepszenie pancerza
 
while(false) Do();

mimusss1

mimusss1

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm czy da sie jakoś popchnąć fabułę do przodu?. Zalezy mi na ukonczeniu tego moda ew. proszę o jakikolwiek zapis tuz przed atakiem na orkow (3/4 rozdzial).
A pytanie, jaką masz gildię? Jeżeli jesteś myśliwym, to musisz zrobić zadania dla myśliwych i pogadać z Gestathem. Nie wziąłem pod uwagę drugiej możliwości.
Questy:
1. Podłe gady
2. Quest z Jehenem -> "Gonitwa, krew i łuski"
3. Ulepszenie pancerza



Wszystkie z powyższych zrobione jestem myśliwym, brak opcji dialogowych u Gestatha...
 

Master1909

Master1909

Użytkownicy
~~Władca Czasu~~
posty10
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
  • ~~Władca Czasu~~
Zauważyłem że Ian ma dwie takie same opcje dialogowe (po wzięciu questa "paczek dla Dobara") typu:
1.()
2.Jak leci?
3.Jak leci? - zamyka opcje dialogową xD

Mam też problem z itemami w eq, bowiem niekiedy bywa tak że gdy chce założyć broń jedno-ręczną w większości przypadków wyrzuca mnie do pulpitu bez żadnej informacji. Dotyczy to np. miecza obok chaty Cavalorn'a znalezionej przy szkielecie...

Mam oryginalnego Gothic'a ze steam w wersji złotej (gold). Fix 2.6 / PlayerKit 2.8 / System Pack 1.7 sam mod został zainstalowany po aktualizacji do wersji 1.01 wraz z dołączonym instalatorem.

Proponowałbym też w pierwszym poście zebrać wszystkie bugi-niedokończone questy i napisać solucję żeby nie przebijać się przez tonę spamu -kilkudziesięciu stron wypocin o tym że mu gra nie działa :p
 
Mikrofon: SAMSON C01U (pojemnościowy)

Vamper

Vamper

Użytkownicy
posty62
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Vamper

Błędy i bugi
#130 2019-11-02, 13:21(Ostatnia zmiana: 2019-11-02, 13:28)
Raz bandyta wypowie "intruz" to już mnie nienawidzą do końca nawet jak przyjdę drugi raz do obozu bandytów już w założonej Zbroi Bandyty jednocześnie rzucają się na Grimesa.

Można by to naprawić w następnym patchu albo jak ich uspokoić?

Bo tak to dalsze granie nie ma sensu, ponieważ nie mogę ukończyć wątku z bandytami, a granie od nowa nie wchodzi w rachubę.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Obawiam się, że nawet gdy wyjdzie następny patch, który tę kwestię (notabene już zgłaszaną i odnotowaną) naprawi, to i tak trzeba będzie zaczynać od nowa. Jedynym innym wyjściem, jakie ci zostaje, jest użyć kodów, by zabić wszystkich bandytów, a następnie ich przywołać.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Snejku

Snejku

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Fed jest nieśmiertelny na arenie.
W zadaniu płyn na owady mam mu przynieść bagienne ziele w roślinie czy już zwinięte? Jeśli mam mieć zwinięte to quest jest zbugowany i nie mam opcji dialogowej.

W zadaniu gdzie ork z obozu bandyty chce żeby zabić kolegę carrego, ten godzi się na walkę ale gdy idziemy za nim i przechodzimy koło tej kamiennej świątyni cały obóz bandytów wyciaga broń i biegnie zapewne do tego zombie do którego można dostać się poprzez zmianę w chrzaszcza.
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
W zadaniu płyn na owady mam mu przynieść bagienne ziele w roślinie czy już zwinięte? Jeśli mam mieć zwinięte to quest jest zbugowany i nie mam opcji dialogowej.
Roślinę.
 
while(false) Do();

Maciejs

Maciejs

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
hej
mam problem w returningu ab, czcionka zmienia sie w rozne dziwne znaki np w miejscu gdzie powinno byc napisane mana jest cos tego typu*&^%$.
mial ktos ten problem umiecie naprawic?
 

snajper2582

snajper2582

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na początku 2 rozdziału w zadaniu "Nieznani"  Gestath prosi o przyjrzenie się dwójce ludzi dopatrzonych w kopalni
z pełzaczami. Problem w tym, że tych dwóch bandytów się nie zrespiło. Zna ktoś kod żeby ich przyzwać? Bardzo byłbym wdzięczny  :)
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Na początku 2 rozdziału w zadaniu "Nieznani"  Gestath prosi o przyjrzenie się dwójce ludzi dopatrzonych w kopalni
z pełzaczami. Problem w tym, że tych dwóch bandytów się nie zrespiło. Zna ktoś kod żeby ich przyzwać? Bardzo byłbym wdzięczny  :)
NASZ_301_Bandzior, NASZ_302_Bandzior.
 
while(false) Do();

Snejku

Snejku

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To normalne, że susan piękna nie traci hp od miecza? Zadanie  święcenia grobów
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jest nieśmiertelna i z tego co zrozumiałem ma być.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Snejku

Snejku

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za pomoc.

Mój miecz runiczny z bryłą lodu w środku nie zamraza. Czy ten miecz trzeba jakoś naładować?

Jest gdzieś nauczyciel siły, który uczy ponad 90 siły??
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry