Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci 101482 392

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 101482

Odpowiedzi 392

Misiex

Misiex

Użytkownicy
posty137
Propsy44
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Co zrobić w zadaniu nieznani? poszedłem do kopalni tam nie było nikogo, więc zgodnie z tym co przeczytałem wcześniej w tym wątku udałem się do jaskini pod grobem hosh paka tam był dwa ciała zebrałem z nich wszystko i powiedziałem o tym Gestahowi, co dalej?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Czy któryś z bandytów miał klucz ze sobą? Jak tak, to idź do kopalni Silvestro i otwórz skrzynię.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Misiex

Misiex

Użytkownicy
posty137
Propsy44
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie niestety klucza przy nich nie było. Mogę oczywiście przyzwać ich kodem, ale zastanawiam się czy czegoś nie pominąłem.
 

MountaiN

MountaiN

Użytkownicy
posty14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Opowie mi ktoś o queście pt. "Ork w potrzasku"? Wiem że żeby mógł być u łowców orków trzeba ileś tam punktów mieć reputacji, doszedłem do momentu gdzie mogę go tam zabrać, ale pytanie brzmi jakie to niesie konsekwencje poza tym że tracimy 2 pkt reputacji? Ktoś coś wie na temat tego questa?

Edit. I co z mieczem runicznym bo go zdobyłem już wcześniej i ma go przywódca łowców orków ale nie wiem czy to dobrze że już w pierwszym rozdziale go zdobyłem czy nie xd
Na początku drugiego rozdziału o ile dobrze pamiętam dostaniesz mieczyka

A o orku coś Ci wiadomo? Czy komunkolwiek?
 

Misiex

Misiex

Użytkownicy
posty137
Propsy44
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeśli go przyprowadzisz do obozu w 2 rozdziale dostaniesz z nim związane zadanie.
 

MountaiN

MountaiN

Użytkownicy
posty14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeśli go przyprowadzisz do obozu w 2 rozdziale dostaniesz z nim związane zadanie.
Ale nic złego się nie stanie mam nadzieję?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
A co, polubiłeś orka? xD Jak masz 20 reputacji, to zostanie przyjęty do obozu. Każde inne rozwiązanie prowadzi do jego śmierci.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



bonq

bonq

Użytkownicy
posty36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po wyzwoleniu kopalni nie mam żadnego dialogu z kerolothem, mam odrazu dialog z gestathem który aktywuje misje "nieznani". Coś mi się chyba pobugowało łatkę mam skopiowaną kodów używałem tylko do zabicia orkowego psa po czym odrazu dezaktywowalem komendą "42". Da się z tym coś zrobić?
 

MountaiN

MountaiN

Użytkownicy
posty14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Po wyzwoleniu kopalni nie mam żadnego dialogu z kerolothem, mam odrazu dialog z gestathem który aktywuje misje "nieznani". Coś mi się chyba pobugowało łatkę mam skopiowaną kodów używałem tylko do zabicia orkowego psa po czym odrazu dezaktywowalem komendą "42". Da się z tym coś zrobić?
Ale to musisz iść do Gestaha on je aktywuje

Post połączony: 2019-07-09, 22:12
Dlaczego quest 1.2.13 się nie aktywuje? Nie mam jak go aktywować nawet, o co chodzi?(Święty płomień zleceniodawca feros)

Post połączony: 2019-07-10, 00:20
Quest to już przeszłość aktywuje się w drugim rozdziale ktoś mi teraz może wytłumaczyć jak dostać misje duchy? Jest tam napisane że podczas wykonywania jakiegoś questu ale jakiego.. i co z runicznym mieczem? Karolorh dalej mi go nie oddał
 

GameOver1

GameOver1

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest cialo nowicjusza ktore jest mi potrzebne do zebrania mapy obozu bractwa?
Gdzie sa krypty potrzebne do wykonania zadania Niedostepny Klif?
Jakis sposob na pieniadze? Bardzo ciezko zdobywa sie pieniadze w tej modyfikacji...
 

h0rible

h0rible

Użytkownicy
posty11
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie mogę włożyć artefaktu do skały w zadaniu ''Niedostępny klif''. Wszystko już gotowe , Nod każe mi go włożyć w puste miejsce i nic, help !

Post połączony: 2019-07-10, 12:22
ok udalo sie
 

MountaiN

MountaiN

Użytkownicy
posty14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1. Może wytłumaczyć jak dostać misje duchy? Jest tam napisane że podczas wykonywania jakiegoś questu ale jakiego..
2. Co z runicznym mieczem? Karolorh dalej mi go nie oddał..
 

Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Gdzie jest cialo nowicjusza ktore jest mi potrzebne do zebrania mapy obozu bractwa?
Gdzie sa krypty potrzebne do wykonania zadania Niedostepny Klif?
Jakis sposob na pieniadze? Bardzo ciezko zdobywa sie pieniadze w tej modyfikacji...

1. Przy końcu palisady (tam, gdzie był most prowadzący do Cmentarzyska Orków)
2. Jedna jest obok chaty Cavalorna, druga w miejscu gdzie leżało ciało Olava w G2, trzecia na drodze do Twierdzy.
3. Robienie questów (niektóre są wyjątkowo dochodowe), wyuczenie się wszystkich umiejętności łowieckich (po wyczyszczeniu prawie całej kolonii w drugim rozdziale miałem jakoś ponad 1000 golda z samych trofeów), arena. Właściwie to trzeba przeżyć ten deficyt pieniężny w pierwszym i drugim rozdziale, później już nie ma na co złota wydawać.

1. Może wytłumaczyć jak dostać misje duchy? Jest tam napisane że podczas wykonywania jakiegoś questu ale jakiego..
2. Co z runicznym mieczem? Karolorh dalej mi go nie oddał..

1. Przy okazji wykonywania zadania Niedostępny Klif. Rób dalej główną linię fabularną, na quest Duchy na pewno natrafisz.
2. Miecz Runiczny mi Keroloth oddał dopiero po wejściu do trzeciego rozdziału, więc najpewniej jeszcze trochę poczekasz.
 

Taigho

Taigho

Użytkownicy
posty33
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś mógłby mi pomóc z zadaniem Mistrz areny? (chyba tak się nazywało) Mam się udać do pierwszej Starej kopalni (tam gdzie w Gothic jeden zdobywaliśmy kilof), ale nie mogę wejść. Przez skały tam nad kopalnią nie da się przecisnąć, a jak próbowałem z pomocą marvina to widziałem tylko świat spod texstury i po chwili spadałem i ginąłem. Jeśli ktoś zrobiłby screena pokazującego wejście do tej kopalni do byłbym wdzięczny. 
 

MountaiN

MountaiN

Użytkownicy
posty14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

h0rible

h0rible

Użytkownicy
posty11
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Może wytłumaczyć jak dostać misje duchy? Jest tam napisane że podczas wykonywania jakiegoś questu ale jakiego..
2. Co z runicznym mieczem? Karolorh dalej mi go nie oddał..

Ad 1. W trakcie szukania kawałków artefaktów idziesz do jaskinii za chata Cavalorna , zabijasz strażnika krypty , potem idziesz do Kerolotha a on mówi Ci ze odda Ci artefakt gdy powybijasz duchy
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Ktoś mógłby mi pomóc z zadaniem Mistrz areny? (chyba tak się nazywało) Mam się udać do pierwszej Starej kopalni (tam gdzie w Gothic jeden zdobywaliśmy kilof), ale nie mogę wejść. Przez skały tam nad kopalnią nie da się przecisnąć, a jak próbowałem z pomocą marvina to widziałem tylko świat spod texstury i po chwili spadałem i ginąłem. Jeśli ktoś zrobiłby screena pokazującego wejście do tej kopalni do byłbym wdzięczny.
Jesteś pewien, że tak się to zadanie nazywa? A nie chodzi ci o teren przed zawaloną (starą, zawaloną w 4 rozdziale) kopalnią z g1?
 
while(false) Do();

Taigho

Taigho

Użytkownicy
posty33
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mój błąd, chodziło mi o Pojedynek Mistrzów. To zadanie da się wykonać w pierwszym rozdziale czy do tej starej kopalni nie da się wejść przed czwartym? Po w tym niepełnym poradniku Ketraba w zadaniach w pierwszym rozdziale pisało też o jakiś skałach, a nie było mowy o tym iż można je wykonać dopiero w czwartym rozdziale.

PS: Mógłby ktoś wrzucić screena z miejsca gdzie jest ta zatopiona złota skrzynka tego myśliwego?   
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
W ogóle to przez te skały POWINNO dać się wejść, tylko Will zsuwa się po skale, a gdy już prawie jest na miejscu, nagle się zatrzymuje i zaczyna się powoli ruszać w tę i z powrotem.
Fizyka Gotuka. Nie mam pytań.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Mój błąd, chodziło mi o Pojedynek Mistrzów. To zadanie da się wykonać w pierwszym rozdziale czy do tej starej kopalni nie da się wejść przed czwartym? Po w tym niepełnym poradniku Ketraba w zadaniach w pierwszym rozdziale pisało też o jakiś skałach, a nie było mowy o tym iż można je wykonać dopiero w czwartym rozdziale.

PS: Mógłby ktoś wrzucić screena z miejsca gdzie jest ta zatopiona złota skrzynka tego myśliwego?

Zadanie możesz normalnie wykonać, wejście na teren zawalonej Starej Kopalni prowadzi przez dwie skały na lewo od kopalni Marcosa (stoi tam też troll). Wchodzisz tamtędy idziesz kawałek dalej i gdzieś przy rozwalonej rozgniatarce powinno być koło zębate.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry