[AB] Pytania i problemy techniczne 173081 779

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 1.03.2019 roku

Wyświetleń 173081

Odpowiedzi 779

SiTu

SiTu

Użytkownicy
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tedddy_bear
Dziękuję za odpowiedź, lecz to sprawy nie rozwiązuje, ponieważ nie mogę wsadzić duszy Senyaka do Szpony, gdyż nie mam takiej opcji dialogowej przy posągu Beliara, pomimo iż wcześniej miałem taką możliwość.
SiTu
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bo nie masz albo duszy albo karmy po prawdzie  to  nic nie tracisz bardziej opłaca się te dusze dać beliarowi tak o no chyba ze gramy pod rapiery to tu się opłaca akurat wsadzić w szpon.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Saltanis

Saltanis

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Saltanis

Zainstaluj tak jak masz napisane w głównym temacie...
Po pierwsze to nie instalujesz system packa bo Return ma własnego.
Bo drugie to instalujesz pliki z Returna a nie playerkit 2.8(Nie instalujesz czegokolwiek na czystego gothica)
Po trzecie, nie wiem po co ustawiasz zgodności...
Po czwarte, grę odpalasz z jej własnego launchera.
Jak nie umiesz instalować, to obejrzyj filmy na yt a nie uskuteczniasz jakieś własne, idiotyczne sposoby.

1. Bez znaczenia, robiłem na różne sposoby z system packiem.
2. Również bez znaczenia, na obu działa.
3. Bo tak pisało w poradniku? :)
4. Instalacja aktualnego Returning 2.0 nie daje pliku z launcherem, przynajmniej u mnie.

Grę już naprawiłem, błąd wynikał z problemów lokalizacyjnych między Polską wersją a Rosyjską, zainstalowałem FULL Rosyjską najpierw, a potem wgrałem spolszczenia. A filmiku na YT są stare i nie są zgodne z aktualną instalacją.

 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Saltanis
Filmiki z yt są jak najbardziej poprawne, instalując krok po kroku jak tam, nie ma opcji ze nie zadziała.
Chociaz i tak instrukcje w poscie są tak napisane, że kazdy powinien to zainstalowac bez nich
1-Ma znaczenie. Sam to testowałem i zainstalowanie system packa 1.8 przed/po instalacji returna powoduje czarny ekran po "nowa gra". Sprawdzałem tez systempack dedykowany returnowi.
2-Moze działać, ale returning 2.0 był robiony pod playerkit 2.6
3-to zostało sprawdzane przez lata przez różnych "magików" z tego forum, którzy nie umieli instalować modów i zawsze nie działało.
4-Instalacja returna 2.0 powinna dać ci ikonę na pulpicie. Zresztą Returning nadpisuje podstawowego gothica, z ciekawosci sprawdziłem i faktycznie, nie tworzy się żaden mod do odpalenia w starterze. Więc to powinno działać.
 

Gajor

Gajor

Użytkownicy
posty63
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Post połączony: 2020-07-21, 20:30
@Gajor Plik tekstur do katalogu DATA, a plik dubbingu - o ile jest tylko jeden to też do tego katalogu. Jeśli nic się nie dzieje, to trzeba postawić pytanie, jak wkleiłeś pliki ze spolszczeniem?

Post połączony: 2020-07-21, 17:02
@SiTu W AB można złapać tylko duszę Senyaka i to byłoby na tyle.

Ogólnie to jak rozpakowałem plik spolszczenia to miałem 2 foldery, które dałem do głównego folderu a dubbing i tekstury były same pliki bez folderu i wklejałem te pliki do folderu DATA i nic.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Gajor Nic czyli co? Gra się nie uruchamia czy masz wszystko po rosyjsku po odpaleniu gry? Jeśli po rosyjsku, to coś źle zrobiłeś, to chyba proste.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy

Post połączony: 2020-07-21, 20:30
@Gajor Plik tekstur do katalogu DATA, a plik dubbingu - o ile jest tylko jeden to też do tego katalogu. Jeśli nic się nie dzieje, to trzeba postawić pytanie, jak wkleiłeś pliki ze spolszczeniem?

Post połączony: 2020-07-21, 17:02
@SiTu W AB można złapać tylko duszę Senyaka i to byłoby na tyle.

Ogólnie to jak rozpakowałem plik spolszczenia to miałem 2 foldery, które dałem do głównego folderu a dubbing i tekstury były same pliki bez folderu i wklejałem te pliki do folderu DATA i nic.

A powiedz mi jak nazywa się plik rar. z twoim spolszczeniem którego używasz.
 

Gajor

Gajor

Użytkownicy
posty63
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Post połączony: 2020-07-21, 20:30
@Gajor Plik tekstur do katalogu DATA, a plik dubbingu - o ile jest tylko jeden to też do tego katalogu. Jeśli nic się nie dzieje, to trzeba postawić pytanie, jak wkleiłeś pliki ze spolszczeniem?

Post połączony: 2020-07-21, 17:02
@SiTu W AB można złapać tylko duszę Senyaka i to byłoby na tyle.

Ogólnie to jak rozpakowałem plik spolszczenia to miałem 2 foldery, które dałem do głównego folderu a dubbing i tekstury były same pliki bez folderu i wklejałem te pliki do folderu DATA i nic.

A powiedz mi jak nazywa się plik rar. z twoim spolszczeniem którego używasz.
Wszystko pobierałem kilka dni temu z bractwa spolszczenia. Plik to Spolszczenie ab 15.05.2020 a dubbing był oddzielnie
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Foldery DATA i SYSTEM wrzucasz do folderu z grą i będzie śmigać, jeśli zainstalowałeś wszystko zgodnie z TĄ: https://themodders.org/index.php?topic=29904.0 instrukcją.
 

Gajor

Gajor

Użytkownicy
posty63
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@garry18 tak zrobiłem ale tam jeszcze jest do pobrania dubbing i tekstury i żadne z tych mi nie dziala
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Gajor Dubbing poprawia tylko podstawowe rzeczy z podstawki a nie returninga.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
@garry18 tak zrobiłem ale tam jeszcze jest do pobrania dubbing i tekstury i żadne z tych mi nie dziala

Dubbing na pewno działa, ale nie tłumaczy wszystkiego, myślałeś że to dubbinguje całość moda? nie.
 

Gajor

Gajor

Użytkownicy
posty63
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@garry18 tak zrobiłem ale tam jeszcze jest do pobrania dubbing i tekstury i żadne z tych mi nie dziala

Dubbing na pewno działa, ale nie tłumaczy wszystkiego, myślałeś że to dubbinguje całość moda? nie.
Niee, na tej stronie gdzie pobierasz moda i wszystko do niego jest też filmik prezentujący dubbing i na samym początku jest rozmowa z opiekunem i jest dubbingowana a ja tego nie mam.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
I mieć nie będziesz, bo dubbing jeszczeż nie wyszedł i nie wiadomo kiedy się ukaże, nie czyta się nagłówka i pierwszego zdania czy posta w temacie a cały temat najlepiej,  bo potem wychodzą takie kwiatki było czytać to byś wiedział
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Gajor

Gajor

Użytkownicy
posty63
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Tizgar czytałem czytałem tylko źle to zrozumiałem. Dzięki za pomoc 😁
 

DarkeY

DarkeY

Użytkownicy
posty80
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem, nie działa podnoszenie przedmiotów, czy w opcjach to włączę czy wyłączę to jest odgrywana animacja podnoszenia, ja jej nie chcę.
Również niezbyt pasuje mi poziom trudności gry, mam zbroję za 500 złota, normalny lepszy miecz, walcząc z Moe, gdy ten wymusza na mnie haracz w mieście portowym zadaje normalne obrażenia, a czasem uderza takim krytykiem, że zamiast 2/10 życia spaść to ginę od razu, to jakiś bug?
Gram głównie dla fabuły, a nie wyzwań, co jest nie tak? :)

Edit. animacje podnoszenia naprawilem w pliku ini, ale pytanie z problemem w walce z Moe dalej mam.
 
Youtuber/Streamer - Dawid Tieru Saworski
youtube.com/user/dawio966

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Witam, mam problem, nie działa podnoszenie przedmiotów, czy w opcjach to włączę czy wyłączę to jest odgrywana animacja podnoszenia, ja jej nie chcę.
Również niezbyt pasuje mi poziom trudności gry, mam zbroję za 500 złota, normalny lepszy miecz, walcząc z Moe, gdy ten wymusza na mnie haracz w mieście portowym zadaje normalne obrażenia, a czasem uderza takim krytykiem, że zamiast 2/10 życia spaść to ginę od razu, to jakiś bug?
Gram głównie dla fabuły, a nie wyzwań, co jest nie tak? :)

Edit. animacje podnoszenia naprawilem w pliku ini, ale pytanie z problemem w walce z Moe dalej mam.

Podnoś przedmioty literką [ v ] na klawiaturze quick loot.

A co do problemu z krytami Moe...

Ty tak na Serio... ? nigdy nie grałeś w Gothica 2 ?

Nawet bez returna on mocno bił, w returnie on jest tak z 10x trudniejszy, i tak to normalne że cię zabija bo jest od ciebie na tym etapie mocniejszy o jakieś dziesięć razy, ale on i tak jest słaby w porównani z tym co cię czeka później, no i jeśli grasz dla fabuły to słabo wybrałeś to modzik głównie dla hardcorowców szukających wyzwania i bawiących się w dopakowywanie postaci, więc tylko ostrzegam że fabularnie będzie mocno nie spójnie.
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cytuj
Również niezbyt pasuje mi poziom trudności gry, mam zbroję za 500 złota, normalny lepszy miecz, walcząc z Moe, gdy ten wymusza na mnie haracz w mieście portowym zadaje normalne obrażenia, a czasem uderza takim krytykiem, że zamiast 2/10 życia spaść to ginę od razu, to jakiś bug?
Gram głównie dla fabuły, a nie wyzwań, co jest nie tak? :)

Edit. animacje podnoszenia naprawilem w pliku ini, ale pytanie z problemem w walce z Moe dalej mam.

Porywasz się z motyką na słońce ogrywając tego moda odrazu, więc lepiej odpuść i ograj najpierw samą Noc Kruka, gdyż ten mod to wyzwanie dla nowicjuszy Gothica. Nawet na najniższym poziomie jest ciężej.
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
Postanowiłem sobie zainstalować znowu, i mam problem z no_grassem, okolica wieży xardasa zarośnięta niemiłosiernie. Coś trzeba było specjalnego zrobić żeby to działało? Ściągnąłem pliki z posta z instalką, wrzuciłem trzy .vdf do Data. Moja pamięć mówi, że to było tyle i powinno śmigać, ale nie śmiga.
I czy eksperymentując z tym zmiana powinna zadziałać na działającym save, czy muszę od nowa zaczynać żeby sprawdzić czy już działa?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Ściągnij inne wersje no grassa, bo są takie które usuwają część trawy, a inne usuwają wszystko a inne jeszcze co innego i działa z sejwami bez problemu.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry