[AB] Pytania i problemy techniczne 173107 779

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 1.03.2019 roku

Wyświetleń 173107

Odpowiedzi 779

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
Raczej twórcy returninga wykorzystali wszystkie pomysły
 

Dexs

Dexs

Użytkownicy
posty41
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnośnie przekłuwania pancerzy, nauczyłem się u Carla, wyskoczyło mi po lewo jakiś wpis do dziennika, ale pod C w kowalstwie nie mam nic o tym i jak wchodzę w interakcje ze stołem nie mogę nic tam zrobić, zbugowało mi się coś ? Da się to naprawić ?
 

Siwy11

Siwy11

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z eq. Nie mam całego eq tylko podgląd przedmiotu. Niby da się grać ale z przyjemnością ma to mało wspólnego. Żadna opcja w ustawieniach ani zmiany w gothic.ini nic nie dają
 

windu84

windu84

Użytkownicy
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Z gory przepraszam za pisownie i ze pewnie zły temat.
Tak wiec, szukam od paru dni soundtracka z ashtartemple z returninga 2.0 66.2.
Geniuszem komputerowym nie jestem i zadne te programy do otwarzania formatu .sgt (ogolnie muzyki z gothica) nie działają. Przekopalem internety na wszystkie mozliwe sposoby i znalazłem wszystkie inne soundtracki z returninga...
Bardzo prosze o pomoc bo juz psychicznie nie daje rady.
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam ponownie.
Mam mały problem w zadaniu "Wybaczenie zdrajcy". Dostałem klucz do sanktuarium klasztoru od Parlafa ale zaraz jak tylko wchodzę do pomieszczenia to wyskakuje mi błąd Acces Violation. Panowie juz mieli ten albo podobny problem?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Przede wszystkim masz coś źle zainstalowane, bo te drzwi i ekran ładowania za nimi zlikwidowano w wersji, która ukazała się w sierpniu zeszłego roku.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ostatnio zainstalowałem najnowszego AB z spolszczeniem na podstawkę i wszystko śmiga ze starymi zapisami.
Rozumiem że musZę jeszcze najnowszą podstawkę zainstalować a potem AB żeby wszystko śmigało tak?

Post połączony: 2020-06-02, 21:13
Zainstalowałem całego Returninga od nowa z najnowszymi update-ami i dalej występuje ten sam problem.
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ostatnio zainstalowałem najnowszego AB z spolszczeniem na podstawkę i wszystko śmiga ze starymi zapisami.
Rozumiem że musZę jeszcze najnowszą podstawkę zainstalować a potem AB żeby wszystko śmigało tak?

Post połączony: 2020-06-02, 21:13
Zainstalowałem całego Returninga od nowa z najnowszymi update-ami i dalej występuje ten sam problem.

Musisz zacząć grę od nowa. Obstawiam, że grałeś na starej wersji, więc Twój zapis nie jest kompatybilny z obecnym buildem.
 

Dexs

Dexs

Użytkownicy
posty41
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie chyba raczej do bardziej doświadczonych graczy albo do moderatorów jestem w jarkendarze w obozie piratów, na steam znalazłem poradnik z rozpiską zadań, trzeba wykonać wszystkie zadania dla piratów żeby ukończyć moda i tu mam problem, są 2 zadania które zrobiłem a nie mam ich w dzienniku <Drewno na palisade> powiedziałem henremu o drewnie ale nic mi nie dodało do dziennika a drugie zadanie to <Angus i Hank> znalazlem ich ciala powiedzialem bilowi i skipowi i oddałem pierścień Morganowi a zadania w dzienniku nie mam, jest możliwe że przez to nie skończe moda?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To raczej po prostu bug moda wywołany zmodyfikowanym systemem zadań w dzienniku. Czasem zdarza się, że zadania znikają i nie można ich zobaczyć w wykonanych. Ale spokojnie, gra na pewno będzie do ukończenia, bo ta ilość zadań wpływa tylko na SZANSĘ, że w kluczowym momencie w 7 rozdziale Greg się zgodzi pomóc lub nie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Dla AB to w ogóle nie ma żadnego znaczenia.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Napiszcie mi proszę jak włączyć wyświetlanie ilości hp, wytrzymałości i many nad paskami. Grzebię ciągle w tych ustawieniach i nic nie pomaga. Któregoś razu jak wylazłem z pustyni addanosa nagle mi wyparowało.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Głupie pytanie, ale muszę je zadać. Próbowałeś wcisnąć "I"?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niemniej trochę smutne jest to, że po zmianie lokacji, teleporcie itp. informacje te są automatycznie ukrywane i trzeba każdorazowo wciskać ten klawisz. Eh, dopada mnie syndrom frustracji światem wirtualnym ;)
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Głupie pytanie, ale muszę je zadać. Próbowałeś wcisnąć "I"?
Cholera xD Dzięki, będę pamiętał na przyszłość.
 

ArgonN

ArgonN

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, czy to normalne, że mając stalowe pręty podchodzę do pieca hutniczego i bezi pyta się "Czym?". Nie odpala się żadne okno z możliwymi opcjami ani nic. Mam 7 stalowych prętów.

PS@ Dobra, mam już szczypce kowalskie i wszystko gra. Ale miałbym inne pytanie - czy jest opcja wyłączenia odgłosów fal/morza? Są zdecydowanie za głośne w mojej wersji i zagłuszają dialogi.
 

tomasz13

tomasz13

Użytkownicy
posty151
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@ArgonN zapewne nie masz szczypcy kowalskich, tak samo jak przy kowadle potrzebny jest młot kowalski

Mam pytanie odnośnie Sylvio w 5 rozdziale i zadań dla niego, jak naprawić błąd gdy po ukończeniu wszystkich zadań nie zagaduje ostatniej misji z orkami wokół jaskini i w wyniku tego nigdy nie respawnują się na drakkarze.
Próbowałem juz w GVE zaliczyć te misję, ale niestety jedyne co to tylko ją ukończyłem a Sylvio dalej nie idzie na statek.
Orki wybite 100% na statku
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
Witam wlasnie reinstalowalem returna z ab i spolszczeniem, wszystko sciagane od nowa, mam save z poprzedniej wresji wszystko dziala no ale.. grafika ladna tyle ze, cos slabo z fps.. gdy chce w ustawieniach zobaczyc jaka karte mi widzi to wogole nic nie widzi... jak to naprawic ?
 

Russell

Russell

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, nie mogę zmienić animacji wyszkolenia w broni dwuręcznej, w jednoręcznej działa w dwuręcznej działa tylko shift+num1, ktoś ma też taki problem? Albo rozwiązanie. Nie wiem czy dobry temat
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale miałbym inne pytanie - czy jest opcja wyłączenia odgłosów fal/morza? Są zdecydowanie za głośne w mojej wersji i zagłuszają dialogi.
Tak, da się. Z tego wątku możesz ściągnąć plik "RET2_mini-patches.rar", który zawiera kilka opcjonalnych mini patchy do Returninga. Możesz wybrać, które chcesz zainstalować, a które nie. Jednym z nich jest właśnie wyłączenie fal w porcie w Khorinis. Btw. Google chrome automatycznie tłumaczy strony na wybrany język, jeśli będziesz mieć problem ze zrozumieniem.

Link do forum: https://rpgrussia.com/threads/oficialnye-i-neoficialnye-patchi-na-versiju-0066-r2.8669/
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry