Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280637 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280637

Odpowiedzi 930

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Aha... w takim wypadku musiałeś coś źle zainstalować.
 

Ymir6066

Ymir6066

Użytkownicy
posty28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mi w tym ab brakuje jakiś ciekawych efektów broni. Pamiętam jeszcze że we wczesnych wersjach returninga po zabiciu przeciwnika urizialem jego ciało się paliło a teraz nic
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Update 17.11 (poprawa bugów, nie jest to nowa wizja AB)

- The patch can be installed only if the mod from 11/14/2020 is installed (i.e. you must first put the mod, and on top of these scripts)
- Fixed freezing of Achiron and Imarah
- Fixed Kor Galom freezing when using summons
- Fixed a bug with summaries when the counter was reset incorrectly
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Mam takie pytanie odnośnie ekwipunku co musze ustawić, żebym miał ekwipunek podzielony na kategorie, aktualnie kiedy wchodzę w ekwipunek wyświetlają mi się obiekty, żadnego nie mam interfejsu, ktoś wie jak to naprawić?
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Ventrue Obecny plik AB jest z  14-11-2020 (AB_Mod_2020_11_14), a spolszczenie jest 09-11-2020. Nie będą się one gryzły?
 

Robertboanerges

Robertboanerges

Użytkownicy
posty488
Propsy79
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 
Z mojego chomika można pobrać moda returing i profesjonale finalne spolszczenie i nowy path.

http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Oficjalne+pelne+profesjonalne+spolszczenie+Returninga

A tu 2 łatki do moda 1.3.1 i najnowsza 1.3.2
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Path+do+spolszczenia+pro/Patch+1.3.1


Także można z mojego chomika pobrać nową wersję moda DarkSaga łącznie z spolszczeniem
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Dark+saga+Dark+Saga+1.0.4

Link do moda Złote Wrota
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Z*c5*82ote+Wrota

Także z mojego chomika można pobrać Returninga 2.0 plus spolszczenie.

https://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Returning+2+PL

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Właśnie problem jest, bo póki co nie mam internetu żeby to zaktualizować.
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Uwaga Uwaga pierwszy update "Nowego Balansu" pojawi się mniej więcej w połowie grudnia, może wcześniej może trochę później.

Podane zostały najważniejsze zmiany które wprowadzi ta ich nowa wizja
- Rozkład zdobywania umiejętności i statystyk 50/50 gdzie 50 to nauka a tylko 50 bonusy (dotychczas bylo to 10/90 wedlug tworcow)
- Niemal wszystkie stare bonusy zostaną a usuniętych zostanie zaledwie kilka (np bonus za dołaczenie do gildi)
- "Recykling" cen czyli zapewne balans
- "Recykling" niektórych broni
- Alchemia pozostanie istotna
- Ognik nie będzie już szukać rzadkich roślin i tabliczek, będzie mógł szukać zwykłych roślin za darmo (poprzez dialog) z limitem 15 na dzień
- 1 bryłka magicznej rudy będzie warta 300 sztuk złota, wszystkie receptury z magiczną rudą zostały stworzone od nowa
- Wydobywanie rudy jest jeszcze mniej męczące, będzie tylko 1 poziom nauki, w jednej bryle będzie około 100 bryłek żelaza i 1-5 bryłek magicznej rudy. 1 stalowa sztabka = 3 bryłki żelaza, usunięte zostają magiczne sztabki
- Raynar będzie kupować nowe bronie
- Bossy i unikatowe potwory mają przypisane nowe bonusy punktów nauki
- Atrybuty (siła, zręczność, mana, życie) zawsze kosztują tyle samo punktów doświadczenia (usunięcie progów)
- Ponieważ teraz bohater będzie musiał się uczyć więcej od NPC złoto w grze będzie grało większą rolę
- Kilka nowych sekretów w lokacjach
- Tworzenie biżuteri zostaje rozbite na 3 poziomy (Stalowa, Złota i Magiczna). Umiejętność tworzenia amuletów zostaje usunięta. Zamiast tego amulety będą dostępne od samego początku (będą się znajdować w zakładce Stalowa biżuteria)
- Kilka nowych receptur broni
- Ilość doświadczenia z zadań pozostanie taka sama, także ta z potworów

Proszę pamietac że są to jedynie główne założenia zmian na pewno będzie wiecej

WAŻNE! Nowe AB będzie oddzielną wersją, wersja bez balansu (ostatni patch 17.11) nadal będzie poprawiana pod kątem bugów jednak bez ulepszeń z nowego AB!

@Ventrue czy ta nowa ichniejsza wizja dostanie oddzielny temat czy ewentualne przyszłe aktualizacje z nią związane będziesz umieszczać też tutaj?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Przecież to są zmiany zaledwie pod większego patcha, żadnej mega rewolucji tu nie widzę, ale jedno mnie ciekawi.

"- Bossy i unikatowe potwory mają przypisane nowe bonusy punktów nauki"
 Co to znaczy nowe bonusowe punkty nauki?

Czyli za bossa wilków który teraz daje 1PN to da nam 5PN? dla przykładu??
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jest tak jak mówisz, przy czym kierują się zasadą im mocniejszy boss tym więcej (smok na przykład daje 10)

@garry18
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ich rewolucja polega na tym aby gracz rozwijał postać,  to ma nawet sens w sumie w grze rpg o to chodzi, mamy rozwijać postać, my - nie bonusy
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
No tak oczywiście że tak @Tizgar ale to zmiana na lepszego patcha co poprawia balans a nie zupełnie nowa odnoga modyfikacji tak jak AB do zwykłego returna 2.0 to było coś super, a tutaj to takie... po prostu ok.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
WAŻNE! Nowe AB będzie oddzielną wersją, wersja bez balansu (ostatni patch 17.11) nadal będzie poprawiana pod kątem bugów jednak bez ulepszeń z nowego AB!

 :lol2: Dynastia Returningowa widać ma się jak w najlepsze. A jeszcze Outfiath na widoku, a może później Outfiath: AB, a później integracja returninga 1, 2, AB, Outfiath, Outfiath AB w jeden shit?

Sam dwa razy przeszedłem Returninga, w tym raz tylko AB, ale to co się tu odjaniepawla odtylulat to jest jakieś nieporozumienie.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
W końcu dojdzie do tego że będziemy mieli coś w tym stylu:

Gothic 2 Returning 2.0 AB/super ultimate rebalance v3.0 Final patch plus.
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

potezny2

potezny2

Użytkownicy
posty145
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To są ruskie tego nie ogarniesz :lol2:
To są polskie,zawsze narzekają :lol2:

To nie jest kwestia tego że narzekamy. Zobacz na inne mody, w których autor zakłada jakiś koncept, realizuje go i ewentualnie wydaje bugfixy po premierze jeśli jest taka konieczność bo podczas testów coś nie wyszło na światło dzienne. Tutaj natomiast w Returningu podejście jest takie że autor zbiera koncepty z forum czy chuj wie skąd i co dwa tygodnie wydaje nową wersję moda (no dobra teraz teoretycznie rzadziej).

To prawda że ma do tego prawo, ale takie podejście generuje np. u mnie w chuj duże zniechęcenie, bo mod do spokojnego ogrania na ponad 150h+ nie ograsz parę razy w miesiącu żeby zobaczyć nowości bo się porzygasz Gothiciem chyba że jesteś takim Kajmą który jeszcze robi swoją wersję AB (ten typ rzeczywiście fetysz ma co spowodowało że polska scena AB podzieliła się na dwa obozy: ci z bractwa spolszczenia i ci od kajmy  :lol2:). Dlatego ja returninga przeszedłem pierwszy raz w 2016 roku, później już z AB w 2018 i miałem tak duży przesyt tej gry że postanowiłem w ogóle tego nie odpalać. A uwierz mi że w tej serii siedzę od 2004.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@tldr mam podobnie, przy czym ja nawet AB się nie tykałem. Słyszę co chwila o ostatecznym patchu, ale prawdopodobnie o ile mi się nie odmieni, nie zagram w moda przed nim. Chciałbym przejść tego moda w ostatecznej wizji jaką widzi autor, a nie w różnych krokach tego stadium.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Aktualna wersja jest ostateczna za finalna wersje aktualnego stadium przyjmuje się wersje z 17.11  rzekomo od grudnia ma się pojawiać AB do AB.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Czyli główną zmian ą AB do AB ma być levelowanie 50/50 jeśli chodzi o bonusy i nauczanie statów tak?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry