Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280688 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280688

Odpowiedzi 930

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Rozumiem przebojowość stwierdzenia, że fabuła "ssie pałę" i zamysł stwierdzenia, ale jednak dalej bym nie bagatelizował wykonania tego moda i tego co nas przy nim trzyma, zgadza się? O ile rzecz jasna nie ma tu raczej jakichś emocjonalnych zawiłości, konwenansów wykraczających poza w ogóle przecież konwencję Gothica tak wyciągneli przecież naprawdę bardzo dużo z założeń i własnych pomysłów i tez postawionych już podczas realizacji 1 Returninga, gdzie zobaczmy do czego się to rozrosło. To co Towarzysze zrobili z tego moda robi naprawdę świetne wrażenie, gdzie odnosząc się, wróć, przywołując górnolotne zapowiedzi naszych rodzimych twórców jak to zmiotą Returninga to mnie pusty śmiech i smutek ogarnia. Dużo zapowiedzi, fajne trailery, wielkie show, ale nie wiele z tego wynika. Raczej to Returning wyznacza standardy, a raczej jest potencjalnie celem do doścignienia, co raczej pewnie nie jest możliwe, ale samo w sobie motywujące, a przynajmniej mam taką nadzieję, że w taki sposób działa na innych modderów, choć jak mówię po licznych zapowiedziach po których nie za wiele wynika to już czekam na Kroniki Myrtany i Złote Wrota 2 no i oczywiście cały czas liczę, że nasi wschodnie Towarzysze będą dalej kreatywnie działać nad Returningiem czy być może czymś innym. I zobaczcie, tacy ruscy a taki temat tak fajnie ogarnęli!

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Dobra, okej, przyznaję - Return miał fajne pomysły, las asasynów ma nawet potencjał - ba! Opiekunowie też mieli, tylko został on nieco zmarnowany i chcą ich nawet w ogóle wyrzucić. 7 rozdział to na papierze wręcz geniusz - w praktyce twórcy musieli UCZYNIĆ GO OPCJONALNYM. Czy Returning jest celem do doścignienia? Nie. Poszli w złym kierunku i myślę, że ludzie, którzy trzymają tego moda przy życiu, w ogóle nie wiedzą, co ludzi do Gothica kiedykolwiek przyciągnęło. Patrzę na ciebie, Tizgar - "Gothic nie ma dziś nic do zaoferowania". Otóż właśnie takie myślenie, połączone z, nie wiem, nieuzasadnionym sentymentem chyba "bo w dzieciństwie w to grałem", doprowadziło do Returna. Nowe gildie, choć i tak wszyscy grają najemnikiem lub nekromantą, bo inaczej się nie opłaca. Nowe lokacje, ale jedyna oryginalna jest ledwo co wykorzystana. Nowe to, nowe tamto. Bajery, bajery, bajery, a ja myślałem, że to, hm, duch Gothica przyciąga ludzi do tej gry. Najwidoczniej się pomyliłem, inaczej by w to nie grali. Rozbudowane zadania, zabawne dialogi, żywy świat, poczucie potęgi w późnej fazie gry spotęgowane słabością na początku, immersja? Nie, wpierdolmy lepiej setnego bossa, z którym walka polega na tym, żeby go zbugować i 15 minut walić z kuszy xD "Bajerem", który mogę pochwalić, są rozbudowane walki z bossami, o jakie pokusili się w koszmarze Kruka - tylko, że Dirty Swamp zrobił to wcześniej i lepiej, a też jest mniej znany. Więc pytam np. ciebie @wojtek988 - co cię pociąga w tym Returnie innego niż rozmiar? Proszę, odpowiedz szczerze, bo nie wiem. Jak dla mnie ten mod to wydmuszka, po jednokrotnym ograniu nie widzę tam nic, po co miałbym wrócić. Ma potencjał, nawet duży, ale nie tworzą go dziś ludzie, którzy ten potencjał widzą, skoro skupiają się tylko na mechanikach, a te nawet w dniu premiery nie były mocną stroną tej gry XD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Oczywiście, tak jak mówisz - trzyma mnie przy nim między innymi sentyment, to przecież oczywiste i autentyczna satysfakcja z rozgrywki, ale nie pod kątem jakiejś odkrywczości czy jakichś innowacyjnych rozwiązań, o czym już mówiłem. Być może sentyment do pewnego stopnia zmienia optykę na nieobiektywną, no właśnie nieobiektywną względem czego? Względem dzisiejszych gier? Bądźmy rozsądni, jakbyśmy mieli porównywać współczesne gry z Gothiciem i wynik tego porównania miałby rozsądzić o tym czy gramy w to czy nie to przecież nikogo z nas już by tu prawdopodobnie nie było, więc sentymentu bym nie deprecjonował, bo on raczej trzyma nas tutaj. Do czego od początku zmierzam i o co mi chodzi, to to, że ciągłe narzekanie na Returninga i jednoczesne granie w niego przez wiele lat / aktywne udzielanie się na forum jego dotyczącym jest dość absurdalne i niedorzeczne. Może jeszcze inaczej, dzisiejszy 15 latek raczej nie znalazłby zbyt wielu plusów i mógłby patrzeć w sposób o jakim mówisz, choć podejrzewam że i tak jest tu sporo młodzieży. Wydmuszka jest określeniem wydaje się być bliższym rzeczywistości, ale żeby tak stwierdzić i tak jestem zdania, że pierw trzeba go wiele razy przejść i gdy już się znudzi ewentualnie taka opinia jest uzasadniona, co zresztą o dzisiejszych grach również w większości można powiedzieć. Mówiąc o tym modzie raczej trzeba patrzeć na całokształt, pojedyncze rozwiązania nie są miarodajne bo wypaczają obraz.
Są plusy dodatnie i plusy ujemne :D

edit: w ogóle z całym szacunkiem, ale mam wrażenie, że to forum w ogóle istnieje dzięki sentymentowi do m. in. Gothica i moddingu innych również wiekowych gier, bo o programowaniu są - z całym szacunkiem dla tutejszych szpeców - bardziej zasobne miejsca
i z tego co zauważyłem po postach w innych działach to kiedyś chyba było dość wesołe forum :D

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
No właśnie to jest duży problem dla mnie, bo widziałem recenzje Gothiców wykonane przez Durmina (nadal do obejrzenia na YT), z punktu widzenia kogoś, kto pierwszy raz gra w dwie pierwsze części w roku 2018, bez żadnego sentymentu. A jednak znajduje pełno plusów, porównuje świat Gothica 2 pozytywnie do Skyrima i gada o tych grach przez półtorej godziny. Także sądzę, że również i taki 15-latek by jednak coś w tej grze znalazł. Ja do Returna nie wracam, do Gothica rzadziej (prawie wszystko, co dobre w Gothicu, robi też Wiedźmin, tylko lepiej), tu przychodzę po inne mody, które może lepiej ogarniają fenomen tej gry niż Return, który nie ogarnia go wcale, a jak ktoś o coś spyta na forum o Returnie, to odpowiem, bo czemu nie, skoro już wszedłem. Ale nie będę w to grał, bo to zwykłe marnotrawstwo czasu i tyle. Mnóstwo gier ma przyjemniejszy gameplay, ale mało ma interaktywny świat tak wyjątkowy, jak Gothic - i dlatego do niego wracam, jakkolwiek z rzadka, a do Returna nie.
Gothic jest grą jakich mało i smuci mnie, że tak wielu ludzi nie dostrzega, jak bardzo jest wyjątkowy, i patrzy na niego pozytywnie TYLKO z sentymentu, o to mi chodzi. Bo to jest gra, która zasługuje na miłość, którą dostała od fanów, nawet więcej. Ale sami fani zdają się tego nie widzieć. No i kurde smutno kończę, przepraszam, wiem, dobrze by było, jakby to forum było weselsze, obiecuję poprawę :F
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sentyment do tej gry właśnie wynika dokładnie z jej wyjątkowości, bo z czego by innego. Przecież jakby Gothic był gównianą grą to każdy by o niej zapomniał jak o jakichś innych gównianych grach z tamtego okresu o których nikt nie pamięta no i raczej ta gra dla dzisiejszej młodzieży jest raczej ciekawostką niż pozycją obowiązkową, choć to chyba ryzykowne stwierdzenie, bo fan base ciągle spory i świeżego mięska przybywa - może nie lawinowo - przeglądając pobieżnie temat o pytaniach z zadań i zerkając na nicki to jednak wciąż świeże mięsko tu trafia i "męczy się" z Returningiem :D

i to jest moment w którym moje posty tak mi się podobają, że sam bym je propsował, muszą to naprawić :D

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Co z tym zjebanym Alrikiem? Na arenie próbuje z nim walczyć lecz po uderzeniu w niego kurde przestaje walczyć i mi potem gada że wyszedłem z narożnika a stoję idealnie po środku? nie kumam tego..

Albo takie coś, jak spada mi hp do 1 oraz wytrzymałość do 0 to nadal mogę walczyć chyba z pełną prędkością oraz nie ginę z braku wytrzymałości jak było wcześniej, co jest grane? tak ma być?

Sentyment sentymentem, ale gothic nadal żyję gdy większość gier zdycha po tylu latach co ma Gothic, na świecie jest to gra wręcz widmo i nikt jej nie zna.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
@Sorfarius L'hiver ma realne trudności nie to co masz w returningu gdzie nie ma tej trudności, podbijanie statystyk potwory nie zwiększa poziomu trudności L'hiver jest na każdym etapie trudny ale sprawiedliwy.

@Jao widzę taka sprzeczność trochę, niby twierdzisz ze ma coś do zaoferowanie ale finalnie to nie ma nic bo jednak po co marnować czas na niego jak można na inna grę która robi to lepiej a zachowuje wszystko to co ma gothic jak dla mnie to jednak finalnie nie ma.
Zgadzam się ze granie w reta to jest  raczej strata, czasu sam go przeszedłem 1 raz całego tak to owszem  wracam przy jakieś  aktualizacji gdzie coś dodają do mechanik aby je przetestować przyznaje się ale nie nazwałbym tego grą skoro max w 2 rozdziale leci uinstall, ot sprawdziłem mogę się wypowiedzieć

Dla mnie problemem tej gry są i będą archaiczne mechaniki to jest z mojej perfektywny priorytet to ma pierw działać  potem robimy moda bo co mi z moda w którym robię to samo co w podstawce to serio jest nudne. 

Inna sprawa to cmunnity które łyka każdego moda jak pelikan, bo daje im to powód żeby znów grać w gothica zamiast zacząć stawiać wymagania twórcom, ze jednak oczekuje czegoś więcej a nie w kolko tego samego tylko w innym świecie czy inna historyjka, tak w każdym będziemy się schylać po każdym przedmiot  w ten sam sposób w każdym będziemy klęczeć przy skrzyniach i kręcić prawo lewo, za przeproszeniem kurwa ile można w kolko to samo zmieńmy to w końcu
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
No właśnie o to chodzi, że w Gothicu nie idzie o mechaniki, otwieranie skrzyń, podnoszenie obiektów, tylko o świat, atmosferę, zadania, dialogi. Wiedźmin robi to samo, tylko lepiej, ale do Wiedźmina nie ma tylu modów i ogólnie ciężej go modować to raz, dwa... no, to tylko te trzy gry o wiedźminie, innych takich gier wiele nie ma. Tak samo Wiedźmin 3 jest lepszy od jedynki, ale jakoś jedynka nie staje się przez to słaba i niewarta powrotu do niej raz na parę lat.
Rozumiem, że DLA CIEBIE mechaniki są priorytetem i mod powinien się na nich skupiać, a nie na ciekawej historii, fajnych postaciach i wciągającym świecie, bo "od tego są książki" - w filmach jest ograniczenie czasowe, w książkach ograniczenie formy, że już nie mówię, że żadne z tych mediów nie jest interaktywne. Ja do mechanik w grze takiej jak Gothic czy Wiedźmin przykładam taką wagę jak do pracy kamery w filmie - mogło to być lepiej zrobione, wpłynęłoby to pozytywnie na całe doświadczenie, ale są też inne elementy. Żaden mod nie sprawi, że Gothic zacznie mechaniką rywalizować z Soulsami, dlatego nie powinny próbować za wszelką cenę na nich się skupiać, a raczej pracować na mocnych stronach tych gier - które najwidoczniej nie są po prostu dla ciebie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Właśnie o to chodzi  żeby pierw poprawić  mechaniki a potem zrobić moda, robienie w kolko tego samego jest nudne i najlepszym przykładem  jest returning w gdzie w kolko walczysz  nie po to powstają  pakiety takie jak AST czy teraz już w sumie Union itp, aby nic nie zrobić, to pokazuje ze można wiele ograniczeń ściągnąć i poprawić multum rzeczy do tego dokładamy moda z solidna historia i mamy 100% sukces każdy zadowolony i  cud mamy pierwszego moda który będzie 10/10
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Właśnie o to chodzi  żeby pierw poprawić  mechaniki a potem zrobić moda, robienie w kolko tego samego jest nudne i najlepszym przykładem  jest returning w gdzie w kolko walczysz  nie po to powstają  pakiety takie jak AST czy teraz już w sumie Union itp, aby nic nie zrobić, to pokazuje ze można wiele ograniczeń ściągnąć i poprawić multum rzeczy do tego dokładamy moda z solidna historia i mamy 100% sukces każdy zadowolony i  cud mamy pierwszego moda który będzie 10/10

Tylko chyba zapomniałeś o tym że mody są fanowskie i ciężko właśnie o dobrą jakoś wykonania, tym bardziej że oni to robią chyba za darmo, jakieś donejty być może dostają, ale nie są to jakieś kokosy podejrzewam no i profesjonalizmu bądź coś zbliżonemu temu lepiej nie oczekiwać, bo można się mocno rozczarować. Na moda 10/10 to jeszcze sobie trochę poczekamy(dead)  :F

Returning jest dobry, ale wiadomo że nie będzie się ciągnął w nieskończoność. Jesteś Tizgar jedną z osób które na forum Returninga są sporą ilość czasu, więc w sumie nie dziwi mnie, albo inaczej dziwi że aż tak długo wytrzymałeś. Nie wiem czy ci za to płacą że tu jesteś(bez złośliwości) albo to twoje hobby, Returninga znasz pewnie jak własną kieszeń, teraz pewnie czekasz na nowości. Gra żyję jeszcze tylko dlatego, że są wierni fani i można to modować do woli i robić
Spoiler
SKRYPTY
oraz nie zgadniecie 
Spoiler
JESZCZE WIĘCEJ SKRYPTÓW
I tak podziwią włożoną pracę w te mody(mi by się nie chciało)

Tak naprawdę nawet mod 10/10 w końcu się znudzi, tutaj nie ma reguły. :) Obecny returning jest na 10/10 bo w swojej kategorii nie ma po prostu lepszego moda i konkurencji prócz L'Hivera(trochę inny mod, inne podejście) Więc jak się niema co się lubi.. blablabla
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Tajemnica nie jest ze ja uwielbiam się wyśmiewać z trywialnych problemów ludzi a tematy returninga tego dostarczają  w duże ilości, moja wiedza nie opiera się na grze bo nie trzeba grac żeby coś dobrze znać

Zakładam ze wiesz czym jest pamięć eidetyczna ja akurat taka posiadam wiec jedno przejście gry pozwala mi zapamiętać niemal 95% jej zawartości w nawet drobnych szczegółach

Innym się wydaje ze ja tylko siedzę i w reta gram bo tylko tak potrafią wyjaśnić  skąd ja to wiem, nie potrafią pojąc ze ktoś może mieć po prostu lepsza pamięć  lub wie gdzie szukać info

Nigdy nie grałem w CS-a ale wiem jak sie nazywają miejscówki na niektórych mapach tylko dlatego ze  oglądałem overwatcha u izaka i zapamiętałem jak on je nazywał to na tej zasadzie działa.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Cytuj
Zakładam ze wiesz czym jest pamięć eidetyczna ja akurat taka posiadam wiec jedno przejście gry pozwala mi zapamiętać niemal 95% jej zawartości w nawet drobnych szczegółach

Jedno przejście gry niby starczy dla takiej pamięci, ale na pewno siedzisz w temacie cały czas jak jakiś nauczyciel i wiedza się ciągle odświeża. Samo przeczytanie forum i tematu z pytaniami dostarcza ogromną ilości wiedzy Returningowej(jak i dawki głupoty użytkowników) trzeba potrafić odróżnić. Retur wiadomo, nie ogrywasz cały czas i to chyba logiczne, wystarczy wygrać każdą klasą, bądź ewentualnie potem wrócić po zmianach i zagrać swoją ulubioną klasą, raz na 1-3lata zagrać w tego moda się po prostu opłąca, zważywszy na to że po prostu się lubi gothic'a (multiplayer grałem kiedyś i też śmieszny nawet na serwerze MMORPG) nie pamiętam nazwy ale się expiło na mobach i zdobywało PD oraz kasę za trofea, pamiętam że żebrałem o kasę(najlepszy sposób na zarabianie na staty)
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
01.10

- Xardas now really teaches 5 and 6 circles of magic (before that the dialogue did not work)
- Creole now teaches darkmage runes (some did not work)
- Fixed a bug with the Kantara dialogue of the mage of darkness
- The work of the "Bloodlust" rune has been improved, now the enemies do not attack the hero and fight with each other. If an angry enemy kills his target, then he can over-aggro on the hero.
- Improved the work of the "Advanced Curse of Darkness" rune. Now the rune always hits massively, however, for it to work, you need to hit the target with a spell
- Damage from magic swords and staves (additional) now ignores 50% of enemy's magic protection
- Increased the flight speed of the Paladin's battle runes (second and third runes)
- Fixed a bug where herbs could be mixed in a location on another save if the player had started a new game before
- Changed the visual of the "Urizel" rune, now it is brighter and looks like a magic ore in color
- Increased base and burning damage of Fire Rain
- Now, learning any skill associated with a shield increases the block chance by 5%, the bonus from any level of the "increased block chance" skill is also 5%
- Fixed the work of the "Dark Dream" rune, now, if you inflict damage on the target, it will no longer be possible to put it to sleep
- Forging tips and lockpicks again give experience and a bonus to strength
- Added "Chance to dodge: 10%" on dexterous armor
- Updated the Kor Galom arena. (if you were already in the Masiaf location, then the old fence around it will remain)

05.10
- Removed grapes from honey pie recipe
- Hannah can now open all the boxes in the dialogue
- After you bring the package from Bengar to Jore (aq merchant guild), Jora will have some of the goods updated
- Fixed some dialogs
- Increased the mana cost of Bloodlust
- Increased mana cost of Veil of Darkness
- Increased the mana cost of the Mind Control spell
- Orc staff now has the correct damage
- Blood Rain now costs 40 training points, up from 50
- Added 6 circle runes for the Mage of Darkness
- Magic (Dark Mage) runes damage over time color can now be adjusted via gothic.ini iColorMagicDamageR, iColorMagicDamageG, iColorMagicDamageB
- Fixed "Bite" rune, periodic damage now works
- Fixed some bugs with new spells of the mage of darkness
- "There is no more division into AST theft and theft through dialogue.
Now you can steal in any way convenient for you. On difficulty Nightmare too. "

Generalnie teraz chyba będą się skupiać na Dark Magu najwiecej
 

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy na  najnowszym update z 05.10 zmieniono iloscwydobywania rudy z 3000 do 1000 brylek gram na snc
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Nie dość ze zmniejszyli złoto za elbastardo to teraz tylko do 1000? czyli kopanie już jest totalnie useless, po prostu zmuszają ludzi do bugowania pretów...
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem jak było wcześniej, ale teraz możesz wykopać całą rudę jednego dnia. Poza tym jak dojdziesz do kopalni orków, to tego tam jest w brud.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry