Jak zachowywać się względem okropnego managera 4284 10

O temacie

Autor Silent Soul

Zaczęty 17.02.2019 roku

Wyświetleń 4284

Odpowiedzi 10

Silent Soul

Silent Soul

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Nigdy nie odpowiada na Cześć, hej itd...
Nie odpisuje na wiadomości
Zero pochwał tylko opieprz
obiecany "Elastyczny" grafik nie istnieje
Gdy coś chce przychodzi z uśmiechem i jest miła
Później poker face przez resztę dnia
Straszy gorszymi zmianami


Ogólnie w pracy mam 4 managerów, 3 z nich jest naprawdę fajna i wprowadza fajną atmosferę. Wyłącznie ten 1 wyjątek sprawia, że odechciewa mi się pracować w tym miejscu

Jak mam się zachowywać względem jej? Nie chce spin żadnych, ale po prostu nerwy już mi siadają z nią
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
 • The Modders
Prześpij się z tym problemem.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6458
Propsy3033
ProfesjaTester
 • Moderator
 • Nilfgaard
Do psychiatry i półroczne L4  z powodu mobbingu.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFuWowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
 • Użytkownicy
 • Wowoźny
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1622
Propsy135
ProfesjaSkrypter
 • Użytkownicy
jeżeli manager ma duży staż w firmie i zaufanie Zarządu oraz daleko do emerytury to radzę uciekać.   Czytam, ze to kobieta... uciekaj chłopie jak najszybciej. Kobiety  są  raczej słabymi szefami zespołów (jako samodzielni specjaliści wręcz przeciwnie!) .  jej zachowanie wynika z frustracji pracą.

Ja bym powiedział wprost menagerowi co myslę o takim zachowaniu, drugi raz złozył pisemną skargę do instancji wyżej. W takiej sytuacji ma się niewiele do stracenia, bo pracować się nie da.
 

MajkeI

MajkeI

Użytkownicy
Front End Developer
posty698
Propsy169
Profesjabrak
 • Użytkownicy
 • Front End Developer
Zgadzam się z @pawbuj - daj sobie spokój. A jeżeli bardzo Ci zależy na dowaleniu managera, to idź do psychologa i mów, że masz depresję. Nic nie mów o szefostwie i pracy. Dostań leki, wywalaj je do muszli, i tak parę miesięcy, dostaniesz skierowanie dalej. Wtedy powiedz, że czujesz się źle z powodu pracy i ciągnij sprawę. Opowiadam właśnie historię, która zadziałała i srogo doj**ała pewnego szefa za mobbing. Ale czy warto? Ja bym chyba po prostu odszedł. Oczywiście nie znam sytuacji z pewnej ręki, ale brzmi to dosłownie dramatycznie
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1622
Propsy135
ProfesjaSkrypter
 • Użytkownicy
Jeżeli zależy Ci na tej konkretnej pracy , a pozostała część szefostwa jest OK to skarga. Dobrze, jakby pod skargą podpisali się też inni pracownicy (przygotuj się , że zostaniesz wtedy poproszony na rozmowę i musisz być przekonywujący)... ja sam osobiście byłem w tej sytuacji i okazało się to strzałem w 10. Szef już nigdy nie przekroczył granicy....
Zmiana pracy nie zawsze rozwiązuje problem - taka osobowość dość często trafia się w firmach - liczy się nasza reakcja. Moim zdaniem chorobowe nie rozwiązuje sprawy - nie rozwijasz się wtedy i będziesz traktowany jako słaby psychicznie.  Ja nigdy z tego rozwiązania nie korzystałem.
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
 • Użytkownicy
 • Rebel
Nigdy nie odpowiada na Cześć, hej itd...
Przestań mówić. Problem znika, jeżeli uważasz to za niestosowne żeby całkowicie ją zignorować mijając ją, zamień przywitanie na zwykłe skinienie głowy.
Nie odpisuje na wiadomości
Jeżeli wstrzymują Cię one z pracą... To bardzo dobrze. Zaznaczaj to tylko w trakcie wiadomości, że nie jesteś w stanie kontynuować pracy z tego powodu. Umywasz ręce od problemu.
Zero pochwał tylko opieprz
Akurat prawda jest taka że nie powninieś oczekiwać pochwał za swoją pracę. Skoro zgarniasz "tylko opieprz" zastanów się czy nie masz złego podejścia do pracy i czy swoje obowiązki wykonujesz poprawnie.

obiecany "Elastyczny" grafik nie istnieje
W zależności od kontraktu i wykonywanej pracy, "elastyczny" grafik może być przywilejem niedozwalanym w trakcie niektórych okresów, często długich.
Gdy coś chce przychodzi z uśmiechem i jest miła
A Ty naiwny i wielokrotnie dajesz się złapać na uśmieszek zgadzajac się na wykonanie dodatkowych zadań?

Później poker face przez resztę dnia
W czym tutaj jest problem?
Straszy gorszymi zmianami
W większości przypadków takie groźby są bez pokrycia, zapoznaj się z własnym kontraktem i w wypadku konkretnej groźby będziesz w stanie przynajmniej cokolwiek odpowiedzieć. Mój kontrakt dla przykładu chroni mnie przed takimi zmianami. Jeżeli zmiana nie jest uzgodniona ze mną, pracodawca ma prawo wprowadzić zmiany dopiero po daniu mi trzy miesięcznego okresu dostosowaczego, np. żebym miał czas zmienić wydział lub odejść z firmy. Oczywiście od tego są ustępstwa jeżeli chodzi o ochronę danych bądź bezpieczeństwo w pracy.
Ogólnie w pracy mam 4 managerów, 3 z nich jest naprawdę fajna i wprowadza fajną atmosferę. Wyłącznie ten 1 wyjątek sprawia, że odechciewa mi się pracować w tym miejscu
Ogranicz kontakt z Panią menadżer do minimum. Stosunki utrzymuj czysto zawodowe, a w razie próby nawiązania "zwykłej" rozmowy staraj się ją zakończyć jak najszybciej.
Jak mam się zachowywać względem jej? Nie chce spin żadnych, ale po prostu nerwy już mi siadają z nią
Tak jak pisałem wyżej, staraj się ograniczyć z nią kontakt, zapoznaj się z własnym kontraktem i próbuj wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Możesz też spróbować porozmawiać z nią osobiście, jeżeli to nie pomoże poprosić o pomoc "wyżej". Oczywiście masz też opcje szukania pomocy w związkach zawodowych, o ile należysz.Generalnie ciężko odpowiedzieć coś bardziej konkretnego nie znając charakteru Twojej pracy i jak bardzo chociażby to nieodpisywanie na wiadomości, wpływa na Twoją pracę.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Wonski

Wonski

Gry (themodders@telegram)
radio engineer
posty256
Propsy91
ProfesjaProgramista
 • Gry (themodders@telegram)
 • radio engineer

Wonski
Gry (themodders@telegram)

Jak zachowywać się względem okropnego managera
#8 2019-03-05, 19:21(Ostatnia zmiana: 2019-03-05, 19:46)
Ooo, i za odpowiedź Sawika mógłbym dać nawet 10 propsów.
A wszystkie "obietnice" od przełożonego to tylko słowa. To co mówi szef to jedno, to co myśli to drugie, a to co zrobi to już zupełnie co innego.
Mówi Ci to co chcesz usłyszeć i to co na daną chwilę jest mu potrzebne.
Masz gdzieś ten "elastyczny grafik" na umowie, regulaminie albo chociaż na poczcie firmowej?
Ja już jestem nauczony, że wszystko co "obiecuje" szef jest o wytarcie, jeżeli nie mam tego jasno i wyraźnie, punkt po punkcie wyszczególnione na papierze albo w oficjalnej korespondencji, przez firmowego maila.

A co do uśmiechów i innych miłych gestów...
Serio?
Kurwa, czytam o pisaniu jakiś skarg, mobbingu, a prawda jest taka, że laska doskonale wie co może robić, doskonale wie jak wykonać optymalnie swoje obowiązki.
Po prostu odporność na pierdolenie i manipulację przychodzi wraz z doświadczeniem. Obstawiam, że to twoja pierwsza sytuacja tego typu.

Milion razy bardziej wolałbym szefa, który się do mnie nie odzywa. Kontakt ogranicza do niezbędnego minimum, niż takiego który się ciągle uśmiecha i inne hehe i haha. Dla mnie to komfort bo wiem na czym stoję i nie muszę analizować każdego słowa by stwierdzić czy chce mnie wychujać czy może faktycznie coś z sensem gada.
 

Paser

Paser

Użytkownicy
Crazy Diamond
posty281
Propsy119
ProfesjaNierób
 • Użytkownicy
 • Crazy Diamond
No babka jest zwykłą manipulantką z zachowaniami pasywno-agresywnymi (zresztą może robić to wszystko podświadomie).
Prawda jest taka, że takie osoby trudno ruszyć, bo trudno cokolwiek udowodnić, a najlepszym rozwiązaniem jest po prostu olać i się zdystansować.

Miałem zresztą niemalże taką samą sytuację w poprzedniej pracy, ale że sam mam podobny (niezbyt zresztą dobry) charakter, to raz na jakiś czas problem wracał bo po tym jak robiło się dobrze, to chwilę później znowu się nawzajem nakręcaliśmy.

Mimo wszystko, jeśli oprócz tej osoby praca ci odpowiada, to nie ma sensu robić szumu lub odpuszczać roboty, po prostu staraj się w stosunku do niej robić to samo, no może nie licząc tych gróźb ;)
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1100
Propsy1208
Profesjabrak
 • Użytkownicy
 • Alt Mac Dupy
Pierdolnij robotę na chuj. Już nie jedną rzuciłem bo mnie jakiś mądrala gnojek wkurwiał tylko żeby wyżyć swoje psychopatyczne zapędy. Wszystkim miny zbladły.
///Dzisiaj tak znowu zrobiłem cwaniaczkowi.  :F


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry