Gothic Sequel - Dokończenie Fabularne 47888 66

O temacie

Autor GaroK

Zaczęty 24.12.2018 roku

Wyświetleń 47888

Odpowiedzi 66

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Zapytam się tu, w tym wątku, żeby nie robić syfu po innych. Ściągnałem tego Sequela Sueskiego, z Gothic Entertraiment. Chciałem go odpalić, ale nie działa - pojawia się główne menu gry, ale nic nie można zrobić, ani odpalić nowej gry, ani nawet ruszać się po menu - klawiatura i klawisze nie działają, tak samo jak myszka.

Wydaje mi się, że to problem nowych systemów, bo w Gothic 2 NK miałem to samo, póki nie zainstalowałem Widescreens Patcha, ale do Sequela chyba takiego patcha nie ma?

Sequel ma niby swojego systempacka, ale nic to nie dało. Zainstalowałem 1.8 Sequel Systempack od Magotha na folder Sequela, ale to też nic nie dało. Nawet nie wiem, czy sie poprawnie zainstalowało, bo wyskoczyło, że tak, natomiast w folderze Sequela nie ma żadnego pliku z systempacka.

Ahh i jeszcze dodam, że gdy jest koniec instalacji to wyskakuje, że nie mam uprawnien do modyfikowania systemowej konfiguracji mimo to, że odpalam wszystko z uprawnieniami administratora.


Da się z tym coś zrobić?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dostałem info od paru osób że autor wyzywa mnie i pare innych osób, które sie tu udzielały publicznie. Sprawdziłem i faktycznie. Spiął dupsko że aż wstyd.
Spoiler

W takiej sytuacji nie ma sensu dalej pisać tu czegokolwiek bo mod pozostanie takim brzydkim potworkiem gdzie twórca reaguje jak furiat i nie potrafi przyjąć feedbacku od innych. Tylko po premierze może mu nie starczyć papieru toaletowego. :F
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Nie wiem czy w ogóle będzie go potrzebować, hype na sequela już minął a przynajmniej nie jest tak wielki jak w momencie wycieku. W dodatku każdy zainteresowany zna już fabułę, zakończenie, wie jak będą wyglądać misje poboczne i świat. Mało kto nie grał jeszcze w ,,demo" więc nie wróżę sukcesu, zwłaszcza w tak chujowym wykonaniu.
Mógł mi chociaż tutaj naubliżać z jakiegoś multikonta bo nie obserwuje tego patofanpejdża  :D
Spoiler

Jeśli o mnie chodzi to nie ma potrzeby, i tak nie zamierzam grać w takie gówno  :trollface:
 
Gothic najlepszy

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Minął już chyba drugi rok, a ten kretyn dalej nie zdaje sobie sprawy ze swojego narcystycznego zaburzenia osobowości.
Słychać wycie? Znakomicie :3
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Dodanie rutyn - szczyt moddingu w 2K19
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

dexter19

dexter19

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak mnie zastanawia czy ten dzieciak z profilowego to szef tej całej grupy moderskiej, bo jak tak to szczerze współczuje wszystkim zaangażowanym :D
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Fabio
The Modders

Gothic Sequel - Dokończenie Fabularne
#46 2019-10-02, 00:46(Ostatnia zmiana: 2019-10-02, 00:54)
Autor pousuwał parę postów, bo najwidoczniej zauważył, że udostępniając je pokazuje prawdę o nim samym, jego "zespole" i tym całym "projekcie". Ponadto ciśnie po osobach, które także pracują nad swoimi projektami i na pewno włożyły w to także masę czasu, raczej na pewno większą niż on w Sequel. Takie płaczki jak on powinny dać sobie siana, bo jego pseudo-prowokacyjne posty chyba na nikogo nie działają, a przynajmniej już nie.

EDIT: Chyba nie pousuwał tylko FB mu pokasował, bo widzę, że już płacze xD.

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Świetny projekt, być może zaskoczy was fakt, że jestem jak najbardziej za starą grafiką, która odda klimat i oryginalność tamtych lat, być może dlatego, że jestem już stary i ''konserwatywny''.

Dla jasności... wolę gówno niż gówno w pazłotku ;) Oczywiście to metafora.

 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przestań udawać kogoś kim nie jesteś, nikt nie wierzy że masz tyle lat ile podajesz. To robi sie już niesmaczne.

Do modów ze starą grafiką zalicza sie też mój mod, Kroniki Myrtany czy Dzieje Khorinis. Każdy z tych projektów stara się oddać klimat oryginalnego Gothica. Różnica jest taka że oni robią to dobrze a Sequel niekoniecznie.
 

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Przestań udawać kogoś kim nie jesteś, nikt nie wierzy że masz tyle lat ile podajesz. To robi sie już niesmaczne.

Skoro tak myślisz... nie będę się z Tobą sprzeczał nie ma to najmniejszego sensu.

Życzę Ci dużo sukcesów w życiu forumowym ;)
 
Serdecznie pozdrawiam
Laren

 

GaroK

GaroK

Użytkownicy
posty67
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z tego co się orientuję, to GSE posiada teraz oryginalną dokumentacje Sequela, ponoć legalnie otrzymaną od Stefana Nyula. Teraz projekt będzie wierniejszy zamysłom PB, zamiast tego co wyszło by z bazowania na filmiku Archona :)

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak przebiegają prace nad modem?
 

koooonek

koooonek

Użytkownicy
posty28
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Polecam oficjalny profil Sequela na fb, tam jest wszystko.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
https://www.facebook.com/Gothic-Sequel-Entertainment-1413573915435175/

Dla zainteresowanych, daję jeszcze linka. Generalnie osoby, które są zniechęcone bluzgami itd, to jest to akurat fanpage prowadzony bez takich rzeczy, no i są udostępnianie świeże materiały. Pod kątem level designu szału nie ma, ale od jakiegoś czasu widać, że pojawia się więcej roślinności na zdjęciach.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zapytam się tu, w tym wątku, żeby nie robić syfu po innych. Ściągnałem tego Sequela Sueskiego, z Gothic Entertraiment. Chciałem go odpalić, ale nie działa - pojawia się główne menu gry, ale nic nie można zrobić, ani odpalić nowej gry, ani nawet ruszać się po menu - klawiatura i klawisze nie działają, tak samo jak myszka.

Wydaje mi się, że to problem nowych systemów, bo w Gothic 2 NK miałem to samo, póki nie zainstalowałem Widescreens Patcha, ale do Sequela chyba takiego patcha nie ma?

Sequel ma niby swojego systempacka, ale nic to nie dało. Zainstalowałem 1.8 Sequel Systempack od Magotha na folder Sequela, ale to też nic nie dało. Nawet nie wiem, czy sie poprawnie zainstalowało, bo wyskoczyło, że tak, natomiast w folderze Sequela nie ma żadnego pliku z systempacka.

Ahh i jeszcze dodam, że gdy jest koniec instalacji to wyskakuje, że nie mam uprawnien do modyfikowania systemowej konfiguracji mimo to, że odpalam wszystko z uprawnieniami administratora.


Da się z tym coś zrobić?

W sprawie ostatnich linijek, ma ktos rozwiązanie problemu z tymi uprawnieniami? Odpalam z administratora, próbuje zmienić lokalizacje i nadal dupa. Ktoś cos?
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Hej, ma ktoś może jakieś info czy projekt żyje? Niestety na fanpeju nie ma nic świeżego.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na pewno powstaje cały czas tylko trzeba poczekać aż będę mieli coś nowego do pokazania.
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Dzięki. Mam nadzieję, że dowiozą, bo czekam na ten projekt.
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Na fb projektu można znaleźć nowe screeny, gdyby ktoś był zainteresowany :)
 

DawidT

DawidT

Użytkownicy
posty117
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale wy zauważyliście, że ostatnio nadal grupa była obrażana, a podany GSE nawet nie złożył życzeń świątecznych? Na komentarzach do ostatniego posta GSE są wyzwiska w stosunku do forum.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry