TESVSkyrim - Pomoc w odnalezieniu modyfikacji. 3084 2

O temacie

Autor Corypheus

Zaczęty 14.11.2018 roku

Wyświetleń 3084

Odpowiedzi 2

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Szukam kogoś, kto jest oblatany w różnych stronach z modami do skyrima, najlepiej jeszcze różnojęzycznym bo niestety mimo swoich rozmiarów nexus (czy LL xD) nie są pełnymi księgami w kwestii niektórych, fajniejszych modyfikacji. Co do samej poszukiwanej modyfikacji do skyrima - szukam pancerzy różnych poziomów z różnych szkół (tierów) z wiedźmina 3 przeniesionych do skyrima. Wiem, że na pewno gdzieś takowe się znajdują, bo widziałem kiedyś screeny z mastercrafted wolf school armor w skyrimie, jednak mimo najszczerszych prób i chęci nie jestem w stanie samodzielnie namierzyć gdzie takowa modyfikacja się znajduje. Reasumując - dlatego właśnie szukam pomocy, bo być może w tutejszej społeczności jest ktoś ogarnięty w kwestiach chińskich, japońskich, rosyjskich itp. itd. stron z modyfikacjami do skyrima.

Pozdro i z fartem mordy xD. 
 

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Nie no bez przesady - tak jak pisałem, nexus'a to ja przejrzałem całego xD, ale dzięki za dobre chęci.

Ale tak - mniej więcej o coś takiego, tyle, że był tam jeszcze ten pancerz:

Ewentualnie był on całkiem oddzielną modyfikacją lub assetem.
 
 

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry