Raport z prac nad Dziejami Khorinis 4748 23

O temacie

Autor Małgorzata

Zaczęty 30.09.2018 roku

Wyświetleń 4748

Odpowiedzi 23

Małgorzata

Małgorzata

Użytkownicy
posty1725
Propsy2173
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zapraszamy do oglądania nowego materiału filmowego, w którym szczegółowo opowiadamy co osiągnięto od momentu rozłamu w projekcie i na jakim etapie się znajduje (oraz przede wszystkim - jakie są perspektywy na premierę).
https://www.youtube.com/watch?v=-EFYQ4ZN5Ss

KornikS

KornikS

Użytkownicy
posty97
Propsy65
Nagrody
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Czyli teraz będziemy mieli dwie modyfikacje robione na podobną skalę, z tymi samymi lokacjami, różniące się jedynie fabułą/zadaniami?

Dark

Dark

Moderator działu
posty1081
Propsy2189
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

Raport z prac nad Dziejami Khorinis
#2 2018-09-30, 20:10(Ostatnia zmiana: 2018-09-30, 20:17)
Czyli teraz będziemy mieli dwie modyfikacje robione na podobną skalę, z tymi samymi lokacjami, różniące się jedynie fabułą/zadaniami?
Tak - i detalem. Część lokacji każdy team robi po swojemu.
Przed rozłamem nie było jeszcze ani jednego miejsca, które byłoby zamknięte od strony level designu lub 3D na 101% więc na pewno w każdym takim miejscu będą jakieś różnice (nawet jeśli w tylko drobnych elementach). Im dalej na wschód wyspy (gdzie przed rozłamem było pusto) tym różnice będą jeszcze większe

hardom

hardom

Użytkownicy
posty51
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jak to jest w końcu z nazwami zespołów? Bo teraz oba zespoły nazywają siebie Soul Fire. Trochę to śmieszne. Mam nadzieję, że nie będzie kolejnej dramy o nazwę zespołu.

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6066
Propsy2742
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Proponuję SoulFire Red

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Dark

Dark

Moderator działu
posty1081
Propsy2189
Profesjabrak
  • Moderator działu
A jak to jest w końcu z nazwami zespołów? Bo teraz oba zespoły nazywają siebie Soul Fire. Trochę to śmieszne. Mam nadzieję, że nie będzie kolejnej dramy o nazwę zespołu.
Z naszej strony wyjaśnialiśmy już sprawę wcześniej, zerknij na punkt 4: https://web.facebook.com/dziejekhorinis/posts/237342666841749?__tn__=K-R

Samo logo SoulFire (hełm) to logo Square Crusaders, mojego zespołu modującego Wiedźmina z 2008 roku. Autorem jest @Thoro - zresztą od niego dostałem PSD i prawa autorskie żeby zacząć go używać jako logo SF (prawie 2 lata temu)

Valeyard

Valeyard

Użytkownicy
posty39
Propsy180
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Mod wygląda dobrze, lepiej niż się spodziewałem. Dobrze, że robicie coś dla społeczności. Kerraxa i AST Edytor światów jest czymś co było potrzebne od wielu lat.

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty626
Propsy498
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Demografia widowni 99% mężczyźni 1% kobiety, that's so sad :(

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
Awesomeness
posty665
Propsy900
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Awesomeness
Demografia fanów gothica to w 99% mężczyźni i w 1% kobiety i to dopiero jest smutne  ;(

Marchus

Marchus

Użytkownicy
Królewski Palladyn
posty10
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Królewski Palladyn
Mam tylko nadzieję ,że wasz mod wyjdzie wcześniej niż Kroniki Myrtany bo wtedy koordynatorzy zostaną tak naprawdę opluci ;d

”Est Solarus Oth Mithas”
      „Mój honor to moje Życie”
========================
Chętnie użyczę głosu pod dubbing.

boguc

boguc

Użytkownicy
posty211
Propsy328
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Mam tylko nadzieję ,że wasz mod wyjdzie wcześniej niż Kroniki Myrtany bo wtedy koordynatorzy zostaną tak naprawdę opluci ;d

Plz, oba projekty są tak daleko od wydania nawet grywalnej bety a ty tu mówisz o tym kto musi być pierwszy z gotowy modem i dla kogo będzie to jakiś blamaż. Z resztą po co dalej ciągnąć temat kronik w każdym temacie o DK, to od rozłamu dwa różne projekty i autorom dziejów chodzi chyba o stworzenie tego na poziomie, z dbałością o detale, lore, nie wygranie jakiejś potyczki. Z kim, o co? To mod do starej gierki a nie olimpiada.

Gothic najlepszy

Dark

Dark

Moderator działu
posty1081
Propsy2189
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

Raport z prac nad Dziejami Khorinis
#11 2018-10-02, 11:13(Ostatnia zmiana: 2018-10-02, 11:36)
To mod do starej gierki a nie olimpiada.
Amen. Wbijam to do głowy wszystkim w zespole na każdym kroku - dość tego balonika 'pseudo devu' i patologii jakie w związku z tym powstawały wewnątrz projektu.
Tak długo jak będziemy o tym pamiętać i się tego trzymać, tak długo mod będzie powstawał w atmosferze miłej hobbistycznej pracy

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Cesarz
posty2095
Propsy1087
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Cesarz
Mnie natomiast ciekawi jedna rzecz - mianowicie "Gothic World Editor". Czy będzie on udostępniony przed premierą Dziejów? Tak btw. edytor nosi oficjalną nazwę AST? :F

Dodatkowo - odpłatnie pomagam przy zaawansowanych skryptach (AST, UNION, IKARUS).
Po więcej informacji zapraszam na PW na DISCORD.

Dark

Dark

Moderator działu
posty1081
Propsy2189
Profesjabrak
  • Moderator działu
Czy będzie on udostępniony przed premierą Dziejów? Tak btw. edytor nosi oficjalną nazwę AST? :F
Jeśli chłopaki uznają, że jest to już na tyle stabilne, że można wszystkim przekazać - to tak

AST to nazwa umowna - podaliśmy ją ze względu na to, że wcześniej podawano informacje o tym edytorze właśnie pod tą nazwą (między innymi na tm)

DoktorToZiom

DoktorToZiom

Użytkownicy
Mięsny Król
posty2
Propsy1
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Mięsny Król
Świetnie to wszystko wygląda. Nie dość że czekam na moda, to jeszcze od teraz czekam na AST. Kiedy rzeczony odcinek? Mogę gdzieś o nim poczytać? Jeśli nie, kiedy będzie można?

Koniuch

Koniuch

Użytkownicy
posty7
Propsy4
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Mógłbym godzinami słuchać Pana Marzeckiego nawet gdyby mówił o rolce papieru toaletowego rozprawiając o pojedynczych włóknach i jego miękkości.
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=111385

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
Awesomeness
posty665
Propsy900
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Awesomeness

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty528
Propsy792
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Please, wiadomo, że te belke pisał Szymon Żak. :lol2:

Xardas47

Xardas47

Użytkownicy
Mhroczny charakterek
posty251
Propsy148
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Mhroczny charakterek
Paradoxal, przecież tak właśnie było.

tldr

tldr

Użytkownicy
posty716
Propsy110
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ciary jak słyszę Xardasa opowiadającego o programowaniu  ^^. Chwała tobie, Panie. Czekamy czekamy na DK.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry