Raport z prac nad Dziejami Khorinis 4113 23

O temacie

Autor Małgorzata

Zaczęty 30.09.2018 roku

Wyświetleń 4113

Odpowiedzi 23

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty822
Propsy419
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Kłamstwa, manipulacje oraz naruszenie dobrego imienia xD. Brakuje tylko tekstu o odbieraniu smaku życia :F.

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty641
Propsy827
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Paradoxal, przecież tak właśnie było.
Nie napisałem że tak nie było. Ale tytuł brzmi "Rozłam Soulfire - o co poszło" a niżej drugo jak nie trzecio rzędna kwestia, odnośnie pomówień Revo wobec Darka. Skoro koleś podjął sie napisania artykułu na ten temat to mógł to zrobić lepiej, a nie pisać takie bzdury. Z tego tekstu wynika jakby to Dark z dupy oskarżył gościa o jakieś manipulacje, a chwile później założył nowe Soulfire.

Praise The Lord                     

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7624
Propsy5114
Nagrody
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Powodem rozłamu było niezadowolenie "koordynatorów" (których można porównać do managerów działu) z autorytarnego sposobu rządzenia Darka (dyrektora produkcji).
Sprawa Revo była pobocznym skutkiem, nie przyczyną konfliktu.

Xardas47

Xardas47

Użytkownicy
Mhroczny charakterek
posty251
Propsy148
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Mhroczny charakterek
Paradoxal, nie wiem czy taka trzeciorzędna skoro ktoś musiał o tym zrobić obszerny materiał i zatrudniać lektora.
Ale faktycznie sprawa Revo nie była powodem rozłamu, autor artykułu pewnie to tak połączył bo to był chyba pierwszy filmik wrzucony po nim (rozłamie). Dopiero potem był film o sformowaniu nowego zespołu. Dalsza część tej ramki jest w miarę prawdziwa.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry