Stanisław Brudny - Film dokumentalny 912 4

O temacie

Autor Dark

Zaczęty 4.07.2018 roku

Wyświetleń 912

Odpowiedzi 4

Dark

Dark

Moderator działu
posty1076
Propsy2172
Profesjabrak
  • Moderator działu
Dziś w ramach filmowej części "Dziejów" zapraszamy na kolejną produkcję z serii "Nestorzy".

Dzisiejszym bohaterem jest 88 letni Stanisław Brudny znany m.in. jako Zami z Gumisów, oraz Mistrz z serii "Był Sobie Człowiek", "Było Sobie Życie" i "Byli Sobie Odkrywcy" ;) Miłego seansu!

https://www.youtube.com/watch?v=gBCaq83grgo

Fabio

Fabio

The Modders
posty2930
Propsy1712
ProfesjaScenarzysta
  • The Modders
Bardzo podobał mi się ten film, chwila oglądania i minęły pięćdziesiąt dwie minuty. Pozytywny i na luzie, ciekawy i merytoryczny.  Pozdrowienia dla aktora.

zibert

zibert

Użytkownicy
posty1
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Żeby człowiek dopiero po takim dokumencie zauważył człowieka który co chwila był obok ciebie. Jeśli chodzi o mnie to mi przypomina dzieciństwo (bajeczki) no a teraz odświeżam pamięć z synkiem :-) to jest głos który gościł  w każdym domu!!! Pozdrowienia  dla wspaniałego aktora! Panie Stanisławie, jest Pan wielki.

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty434
Propsy161
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Muszę przyznać, że widząc ile trwa film, przez długi czas nie mogłem się zebrać do oglądania, bo to jednak sporo czasu. Ale gdy już zacząłem, stało się jak w przypadku Fabio. Cały czas upłynął momentalnie. Bardzo miło słuchało mi się tego materiału. Fantastyczna robota z Waszej strony i genialny aktor to dobre połączenie.

while (!success) try{...}

Leiwark

Leiwark

Użytkownicy
Kapitan Itharu Team
posty234
Propsy36
ProfesjaAktor głosowy
  • Zbanowany
  • Kapitan Itharu Team
Ciekawy, wciągający materiał.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry