[AB] Zapisy gry 19348 29

O temacie

Autor BUMCYKAFYSZ

Zaczęty 30.06.2018 roku

Wyświetleń 19348

Odpowiedzi 29

Misiek1205

Misiek1205

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie, zepsuł mi się zapis tzn.nie moge zakladac amuletow, pierscieni, pasów. Potrzebuje zapisu 3 rozdzial, straznik, 20 punktow na poziom, reszta ustawien trudnosci domyslna.
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a próbowałeś reinstalować gre ? Miałem ten sam problem i po reinstalacji wszystko działało dobrze.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poniżej save z gry na poziomie KOSZMAR przed zostaniem czeladnikiem:
Save pozwala na przyłączenie się do każdej gildii w grze.
Co zostało zrobione:
Spoiler
- nie uczyłem się siły, zręczności ani many;
- wyuczone tylko zbieranie mięsa i futer; reszta nie ruszana;
- aktywowane wszystkie teleporty;
- zebrane w 98% wszystkie rośliny, oprócz dwóch szczawi pod mostem obok MH; trolla jagoda nad wrakiem statku; smoczy korzeń w jaskini z golemami, w jaskini z cieniostworami pod mostem niedaleko piramidy oraz w jaskini pod Słonecznym Kręgiem.
- przyłączony do wszystkich gildii pobocznych;
- wybite w 95% wszystkie ścierwojady, polne bestie oraz kilka pojedynczych wilków;
- poziom około 17;
- zaczęta i zrobiona większość zadań do których mamy dostęp, na tym etapie;
- nie używałem kodów ani bugów, dlatego np. misja z doręczeniem papierów Lariusowi wciąż wisi. Choć można byłoby się w nocy wcisnąć do budynku przez ścianę i poczekać do południa następnego dnia;
- zebrane trzy starożytne księgi plus pergamin obok Onara, zostały te dwie do zebrania, co są w skrzyniach, ale to proste;
Można w sumie od razu po zostaniu czeladnikiem i wybraniu gildii, iść spokojnie do Jarkendaru;)
 

Astaris

Astaris

Użytkownicy
posty6
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poratuje ktoś save z 1 rozdziałem przed dołączeniem do gildii (ew. Nowicjusz w nowym obozie na bagnach) poziom Gothic, gdzie wiekszosc jest zrobione?

Gram w ab z aktualizacja 29.05.2020 z polskimi napisami.
 

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poszukuję zapisu gry... Z racji, że interesuje mnie tylko zwiedzanie lokacji, klasa postaci jest nieistotna. Natomiast kwestia rozdziału o tyle znaczące, że chciałbym móc pozwiedzać. Naturalnie wersja moda 2.0 AB, najnowsza i z polskimi napisami.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Legal

Legal

Użytkownicy
Zryta czacha
posty118
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zryta czacha

Legal

[AB] Zapisy gry
#26 2020-08-12, 16:03(Ostatnia zmiana: 2020-08-12, 18:25)
Ma ktoś save sprzed pójścia do Jarkendaru, tzn. gildie poboczne, questy etc. porobione z gildią nekro? Ew. mag przed dołączeniem do gildii, wymasterowny na tyle na ile się da również z zrobionymi gildiami kupców, zabójców, złodziei?

@EDIT Poziom oczywiście możliwie najłatwiejszy, dobrze by było z SnC.
 

SQuonny

SQuonny

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szukam gostka pod duale po jarkendarze, gildia obojętna, poziom trudności obojętny.
 

Melothar123

Melothar123

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poszukuje save z początku gry pod maga. Chodzi o to głównie aby były porobione już zadania w pierwszym rozdziale, wyczyszczone wszystko i gotowość na dołączenie do którejś z gildii. Może być to też save zaraz po zostaniu nowicjuszem ognia. Ważne żeby poziom nie był za trudny, najlepiej wszystko normalnie na 100% ew. jakieś małe ułatwienia jeszcze.
 

Jastrzab

Jastrzab

Użytkownicy
posty197
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poszukuje save z początku gry pod maga. Chodzi o to głównie aby były porobione już zadania w pierwszym rozdziale, wyczyszczone wszystko i gotowość na dołączenie do którejś z gildii. Może być to też save zaraz po zostaniu nowicjuszem ognia. Ważne żeby poziom nie był za trudny, najlepiej wszystko normalnie na 100% ew. jakieś małe ułatwienia jeszcze.

Trochę późno ale może się przyda, mam save przed dołączeniem do gildii, 16 poziom, 150 PN. Poziom Gothic.

 
CPU: Intel Core i7 8700k
RAM: G.Skill Ripjaws 16GB 3000MHz CL15
GPU: MSI GTX 1060 6GB
Mobas: MSI Z370 Gaming Pro Carbon


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry