Gothic 2 NK Returning 2.0 66.2 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 220445 471

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.05.2018 roku

Wyświetleń 220445

Odpowiedzi 471

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Komachi

Dzięki 4GB Patch?

Nie. Musiałem kombinowac w odznaczaniu opcji przy instalacji.
 

Vitek666

Vitek666

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam całą społeczność! Zgłaszam się z tutaj, gdyż mam problem z którym nie potrafię się uporać. Mianowicie chodzi o zmianę jakości gry. Gram niestety na laptopie, oto moja specyfikacja:

Karta graficzna - NVIDIA 940m GT
Procesor - Intel i5 5200u up tp 2.7
RAM - 8 GB
Windows - 10

Podczas gry trochę grzeje mi się procesor więc uciekłem do zmiany grafiki w opcjach, która w ogóle się nie zapisuje i wraca do maksymalnych. :/ Co z tym fantem zrobic? Posiadam DX 12. Może w .ini trzeba cos pogrzebać?

Dodam, że nie wgrałem jeszcze texturpacka podanego w 1 poscie.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Masz DX11 wgrane w Gothica? Jeżeli tak to opcje grafiki w grze nie działają, musisz je zmienić w opcjach DX11, czyli jak jesteś w grze to bodajże klawisz F11 albo F12.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Vitek666

Vitek666

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Werewolf, DX wgrał się od razu podczas instalowania moda. To jest ctrl + f11 - ok postaram się wszystko zmniejszyc.



pozmniejszalem troche i temp. ze 100 z procka zrobila sie ok. 85-87 . Postaram sie dobic do ok 80 + podstawka chłodząca.

ps. da rade w ogole jakos wylaczyc tego dx11?
 

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Usuwasz pliki i katalog i działa bez DX11.

katalog GD3D11
AntTweakBar.dll
Assimp32.dll
D3DCompiler_43.dll
ddraw.dll
ddraw.pdb
GFSDK_SSAO.win32.dll
 

Vitek666

Vitek666

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Usuwasz pliki i katalog i działa bez DX11.

katalog GD3D11
AntTweakBar.dll
Assimp32.dll
D3DCompiler_43.dll
ddraw.dll
ddraw.pdb
GFSDK_SSAO.win32.dll

Dziękuje bardzo. Widzę poprawę w FPSach jak i temperaturze. Będę po pracy kombinował. Piona!

Post połączony: 2018-08-16, 16:39
Witam ponownie. Mam dwa kolejne pytania.

Czy gdy usunąłem DX11 gra obsługuje nvidia czy zintegrowana karta? - AKTUALNE

Czy jest mozliwosc zmniejszenia roslinnosci, gdyz mam wielkie spadki przez te krzaczory? - ROZWIĄZANE
 

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
SystemPack chyba rozwiązuje ten problem, gra powinna wystartować z Nvidii ale jak nie masz pewności to możesz manualnie ustawić w Panelu Nvidii.
 

Vitek666

Vitek666

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
SystemPack chyba rozwiązuje ten problem, gra powinna wystartować z Nvidii ale jak nie masz pewności to możesz manualnie ustawić w Panelu Nvidii.

Dzięki. :) Słuchaj, Returning 2.0 śmiga u mnie aż miło i postanowiliśmy z kumplem, że u niego też zainstalujemy. Postępowałem tak jak u siebie - przy włączaniu wyskakuje okienko ast.dll not found, zaraz gra się włącza i przy nowej grze wyskakuje access violation. Następnie 4 okienka z brakiem plików dll. Reinstall nic nie daje.
Postanowilem przeczyscic kompa ze zbędnych plików + aktualizacja c++ oraz sterowników graficznych. Po pracy dam znac.

ps. ma takiego samego laptopa co ja.
 

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Przed instalacją moda masz w okienku instalatora pakiet c++ i takie tam duperele. Jak masz win 64bit to nagrywasz pakiety pod 64bit itd, ważne jest żeby wgrać cały pakiet a dopiero po tym wszystkim moda.

ast.dll not found przy wersji Ret 2.0 nie wróży raczej niczego dobrego. Albo coś źle nagrałeś albo instalator jest uszkodzony.
 

Vitek666

Vitek666

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przed instalacją moda masz w okienku instalatora pakiet c++ i takie tam duperele. Jak masz win 64bit to nagrywasz pakiety pod 64bit itd, ważne jest żeby wgrać cały pakiet a dopiero po tym wszystkim moda.

ast.dll not found przy wersji Ret 2.0 nie wróży raczej niczego dobrego. Albo coś źle nagrałeś albo instalator jest uszkodzony.

Dzięki, wszystko  gra. ;)
 

Haku

Haku

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobrzy panowie, królowie złoci, przeniescie te kregi za manę i teleporty miedzy lokacjami, nie badzcie paly...
 

bambooz12

bambooz12

Użytkownicy
posty52
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie jestem w stanie zainstalować player kita i fixa po prostu przycisk "instalieren" jest szary nie da sie go kliknąć gdzie bym foldera z grą nie wrzucił i jak go nie nazwał i z jakiej strony bym nie ściągnął instalatora
 

corleone1980

corleone1980

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam pytanie bo pojawiło się kilkukrotnie, a nie widziałem żadnej odpowiedzi na nie.
Po zainstalowaniu Returning 2.0 pojawia się biały ekran - słychać dźwięk ale biały ekran cały czas. Jakiś pomysł ?
 

BUMCYKAFYSZ

BUMCYKAFYSZ

Użytkownicy
posty235
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

corleone1980

corleone1980

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Odpowiadam sam sobie : wystarczy zainstalować bez Dx11.
Pytanie drugie - da jakoś naprawić się problem z podwójnym / mieszanym dubbingiem ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Możesz zainstalować pełen rosyjski dubbing (jest na to opcja w pliku "dubbing", do którego link jest w temacie ze spolszczeniem) albo możesz usunąć cały dubbing z modyfikacji, przez co w dodanych kwestiach będzie cisza. W tym drugim wypadku musisz za pomocą GothicVDFS wypakować plik RET2_Sounds_01.vdf, usunąć z niego folder SPEECH i spakować go z powrotem, a pozostałe RET2_Sounds_xx.vdf usunąć całkowicie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

mroziu1922

mroziu1922

Użytkownicy
posty45
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Eldorida

Eldorida

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemanko mam pytanie  pobrałem Texturepack by ExCluD3D (Przerobiony pod spolszczenie) i gdzie mam dać te pliki
Textures_Replacer_01.vdf
Textures_Replacer_02.vdf
 

smox

smox

Użytkownicy
posty162
Propsy149
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
@Eldorida, te 2 pliki z Texturepack wstaw do folderu Data w folderze z zainstalowaną grą.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry