[G2NK] Żeglarze Burz 22573 162

O temacie

Autor Paradoxal

Zaczęty 28.04.2018 roku

Wyświetleń 22573

Odpowiedzi 162

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
Awesomeness
posty665
Propsy895
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Awesomeness
Nie oglądałem jeszcze, ale dzisiaj sprawdze :D

btw. nowy post i nowe screeny

angarus

angarus

Użytkownicy
posty97
Propsy23
  • Użytkownicy
Nie oglądałem jeszcze, ale dzisiaj sprawdze :D

btw. nowy post i nowe screeny

Elegancko, zwłaszcza środkowy screen mi się podoba. A odpowiedz proszę na moje pytanie - czy w Waszym modzie pojawi się system 3 gildii znany nam z gier Piranii?

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6000
Propsy2709
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Oby nie.

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty572
Propsy189
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tylko paladyni, magowie ognia i łowcy smoków. Jak nie ma tych 3 gildii to gunwo, bo psuje klimat tej idealnej gry!!!!!!!!!1!!11111!1oneoneone

A tak poważnie to chętnie dowiedziałbym się czy będą jakieś istotne wybory alternatywne czy fabuła będzie przebiegać bardziej liniowo.

while (!success) try{...}

angarus

angarus

Użytkownicy
posty97
Propsy23
  • Użytkownicy
Tylko paladyni, magowie ognia i łowcy smoków. Jak nie ma tych 3 gildii to gunwo, bo psuje klimat tej idealnej gry!!!!!!!!!1!!11111!1oneoneone

A tak poważnie to chętnie dowiedziałbym się czy będą jakieś istotne wybory alternatywne czy fabuła będzie przebiegać bardziej liniowo.

Bardziej myślałem o jakiejś frakcji pro-rhobarowej, frakcji anty-rhobarowej i wspomnianych w ostatnim materiale piratach. Wizja takiego dość oczywistego podziału klaruje się na podstawie dotychczas wydanych materiałów nt moda. Ale może twórcy mają inną wizję, dlatego pytam.

DJ

DJ

Użytkownicy
posty5
ProfesjaProducent
  • Zbanowany
Coś nowego na temat moda?

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
Awesomeness
posty665
Propsy895
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Awesomeness
https://www.facebook.com/292976581287768/posts/319609871957772/

Obserwuj profil na fb tam jest wrzucany każdy news na temat postępów.

Póki co praca praca i jeszcze raz praca :D

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
Awesomeness
posty665
Propsy895
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Awesomeness
https://www.youtube.com/watch?v=WjmblSZqLUI

Gdyby ktoś jeszcze nie widział.

Film z udziałem Henryka Łapińskiego, który zdubbingował tu postać tylko i wyłącznie dzięki @Dark  , któremu niezmiernie za to dziękuje.

Zadawajcie jakieś pytania. :D Będzie to dla mnie też pomocne bo mam zamiar w przyszłości zrobić film o projekcie gdzie zawarte będą właśnie różne pytania dotyczące projektu.

Sttark

Sttark

Użytkownicy
posty53
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Paradoxal

Czy w samej grze również usłyszymy pana Henryka, czy użyczył głos tylko na potrzeby filmu?

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
Awesomeness
posty665
Propsy895
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Awesomeness
Na to pytanie nie moge ci odpowiedzieć :)

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
Awesomeness
posty665
Propsy895
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Awesomeness
AKTUALIZACJA

Marzec 2019

Jako że ostatnia aktualizacja stanu prac i wrzuta screenów była ładnych "parę" miesięcy temu :D. Postanowiłem trochę tu odkurzyć. Kilka screenów jest z fanpage na fb i trochę tam leżały, ale dorzuciłem też pare nigdy nie publikowanych.
Od ostatniej aktualizacji stan prac posunął się znacznie do przodu. Udało nam sie przeprojektować sporo lokacji i stworzyć parę zupełnie nowych. Na ten moment jednak nadal pracujemy nad głównym światem co może jeszcze sporo potrwać. A ile? Tego sami nie wiemy. Na chwilę obecną ukończyliśmy w połowie prolog opowieści.(nie nie demo ani nic z tych rzeczy)

Nadal jestem otwarty na jakąś dyskusje. Możecie podsyłać swoje pomysły, które chodzą wam po głowie czy zwyczajnie zapytać o coś związanego z modem, bo na forum strasznie wieje ostatnio, wiadomo czym. ;d

SCREENY
Spoiler

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty324
Propsy264
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Od strony graficznej zapowiada się nieziemsko, a ta wieża zegarowa w środku miasta wygląda epicko. Klimatem przypomina trochę thiefa 3. Trzymam kciuki  :ok:

some things are meant to be

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
Awesomeness
posty665
Propsy895
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Awesomeness
Dzięki, takie słowa są zawsze budujące  :D. Skłamałbym, gdybym powiedział że w jakimś stopniu nie wzorowałem się na Thiefie. Choć w tym przypadku za inspiracje posłużyła najnowsza odsłona.
Konkretnie ten art.
Spoiler
Był bardzo pomocny dla nakreślenia paru elementów fasady i ogólnego rysu budowli. Resztę ze względu na ograniczenia w limicie tris, interpretowałem według własnego uznania włącznie z pełnym wnętrzem, które ten budynek posiada.

Zegiz

Zegiz

Użytkownicy
posty336
Propsy435
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Aż chce się oglądać takie screeny  :ok:

Portfolio:
themodders.org/index.php?topic=25436.0
Kanał na yt:
https://www.youtube.com/user/Gizbor17
Historia zmiany nicków:
Gizborn>Gizbor17>Zed>Zegiz

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
Awesomeness
posty665
Propsy895
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Awesomeness
Będzie więcej i to jeszcze lepszych. Jest ogrom rzeczy, które zrobiliśmy ale jeszcze nigdy nie pokazaliśmy. :D

Darkmodders

Darkmodders

DarkModders Team
Mistrz mrocznych sztuk
posty817
Propsy225
ProfesjaProducent
  • DarkModders Team
  • Mistrz mrocznych sztuk
Robi mocne wrażenie. Mam nadzieje, że uda Ci się dociągnąć projekt do końca w tym roku :D

Blog grupy DarkModders Team.

http://darkmodders.pl/

Strona na facebook'u:

https://www.facebook.com/DarkModdersTeam/

Kruk28

Kruk28

Użytkownicy
posty2
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W końcu coś nowego.

bezi50

bezi50

Użytkownicy
posty59
Propsy5
  • Użytkownicy
A ja chciałbym zapytać czy taka wieża zegarowa w ogóle pasuje? Bo jakoś nie przypominam sobie byśmy w którejkolwiek grze z serii widzieli tego typu obiekt, poza tym wydaje mi się, że tego typu budowle to okres późniejszy niż średniowiecze, ale mogę się mylić.

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty572
Propsy189
Profesjabrak
  • Użytkownicy
I tak i nie. Zegary wieżowe były czymś powszechnym, z tym że nie posiadały tarcz, a sygnalizowanie godzin odbywało się poprzez odpowiednie bicie dzwonów, czego przykład mamy do dziś w niektórych kościołach.

Początkowo też byłem sceptyczny wobec takiego zegara, ale mówiąc szczerze podoba mi się i myślę, że można przymknąć oko na to, że w typowo średniowiecznych czasach nie było takich obiektów. Jakby nie było, to nie jest nasz świat, więc opracowanie tarczy mogło nastąpić wcześniej. Lub nawet mechanizm może być lekko magiczny, skoro magia jest w tym uniwersum normalnym zjawiskiem :F

while (!success) try{...}

Drathar

Drathar

Użytkownicy
Lore Vult
posty56
Propsy63
Nagrody
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Lore Vult
A ja chciałbym zapytać czy taka wieża zegarowa w ogóle pasuje? Bo jakoś nie przypominam sobie byśmy w którejkolwiek grze z serii widzieli tego typu obiekt, poza tym wydaje mi się, że tego typu budowle to okres późniejszy niż średniowiecze, ale mogę się mylić.
Pragnę przypomnieć, że w uniwersum Gothica znają proch strzelniczy, więc wieża zegarowa nie powinna zbytnio odstraszać. A magowie z pewnością nie takie cudeńka potrafią opracować :D

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry